Duch nebo něco jiného?

Konzultace při obtížných situacích,napadeních, pronásledování a nežádoucích zjevovaných duchů

Duch nebo něco jiného?

Příspěvekod iNEXTAZY » 22 kvě 2017, 11:20

Dobrý den, prosím vás o pomoc s přítelkyní. Už rok bydlíme v bytě v Ostravě a poslední půlrok nás trápí problémy možná spojené s duchem. Hlavně to zažívá přítelkyně a poslední dny i já. Jde o to, že přítelkyně vidí stíny. Nedokáže popsat co přesně to je a podle jejich slov ji to sleduje. Musím se přiznat, že v posledních týdnech to vidím i já, ale nejsem si jistý. Od té doby co se to objevilo máme oba dva extrémní výkyvy nálady, neustále hádky, zvýšená agrese, stálá zima a plísně ( poslední dva spíš souvisí s nezateplenym domem). Vrcholem bylo včera kdy se můj 9 měsíční syn, který seděl v postýlce koukl nahoru, jako kdyby u něho někdo stál a smál se. Jídlo se nekazí. Nevíte co by to mohlo být, co to chce popř jak se toho zbavit? Zkušenosti s něčím podobným máme, když jsme byli týden sami na baráku od rodičů moji přítelkyně. Neustále jsme v noci slyšeli v přízemí kroky, podivné zvuky a v jednu chvíli zablikaly světla. V tu ránu přítelkyni popadl smutek a strach a ihned volala svoji mamce jestli jsou v pořádku a Ta řekla, že se málem srazili s kamionem. Od té doby se na tom baráku ztratil hrnec a máslo a doteď se nenašli.

EDIT : V celém paneláku jsou byty 2+1, ale náš byt je 3+1. Ptal jsem se sousedů a ti říkali, že v jejich bytě, předtím než se oni nastěhovali zemřela nějaká paní. Naše ložnice musela být původně součástí jejich bytů, protože se to nejvíce projevuje tam a byt nad námi je 2+1 a místnost kde je naše ložnice je součástí bytu naproti.

EDIT2: volala nám tchyně že manželka jejího bratra je v nemocnici, protože ji kočka poškrábala tak silně, že ji prerizla tepnu na ruce.

Vím že to vše zní zábavně, ale opravdu se to stalo. Dnes máme v plánu dát pod polštáře suchý chleba a zítra posvětit stříbrné kříže pro nás a malého.
iNEXTAZY

Školák

Na ruce: 138.78

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Duch nebo něco jiného?

Příspěvekod tyci » 22 kvě 2017, 18:57

Toto není sranda ale odpovědi jsou složité zde na foru. Potřebuješ aby tam někdo z nás byl aspoň víkend. Já funguju na Jihu Čech ale pokud je někdo jinde tak ať se projeví. Hlavně se tomu postavte a pokud máte strach tak tomu řekněte nebojím se. Jsou to zastrašovací manýry duchovních bytostí.
tyci

Školák

Na ruce: 204.63

Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod iNEXTAZY » 22 kvě 2017, 19:29

tyci píše:Toto není sranda ale odpovědi jsou složité zde na foru. Potřebuješ aby tam někdo z nás byl aspoň víkend. Já funguju na Jihu Čech ale pokud je někdo jinde tak ať se projeví. Hlavně se tomu postavte a pokud máte strach tak tomu řekněte nebojím se. Jsou to zastrašovací manýry duchovních bytostí.

Děkuji, máme v plánu se v brzké době odstěhovat tak doufám, že to je místem a né námi. :-(
iNEXTAZY

Školák

Příspěvekod Batole » 22 kvě 2017, 19:31

Může jít o nějqké duchy. To určitě. Ale nejsem si jistý zda pomůže nějaký křížek. Kdysi jsem také problémy s něčím jako duch. Pomohlo když jsem na vhodné místo dal obrázek Medusy. Ne toho mořského tvorečka ale té antické bytůstky. Krásný je obrázek Medusa Rondanini. Zkus zagůglit. Mě to tedy pomohlo.
V antické době umisťovali obraz (sošku) Medusy často nad dveře, na dvířka chlebových pecí a podobně aby zabránili vstupu zlých sil. Proto se jich zachovalo velké množství.
Batole

Školák

Na ruce: 293.87

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod iNEXTAZY » 24 kvě 2017, 11:35

Batole píše:Může jít o nějqké duchy. To určitě. Ale nejsem si jistý zda pomůže nějaký křížek. Kdysi jsem také problémy s něčím jako duch. Pomohlo když jsem na vhodné místo dal obrázek Medusy. Ne toho mořského tvorečka ale té antické bytůstky. Krásný je obrázek Medusa Rondanini. Zkus zagůglit. Mě to tedy pomohlo.
V antické době umisťovali obraz (sošku) Medusy často nad dveře, na dvířka chlebových pecí a podobně aby zabránili vstupu zlých sil. Proto se jich zachovalo velké množství.

Děkuji za názor. Přítelkyně se tady klepe strachy. Dnes v noci měla obzvlášť velký strach. Dokonce jsme oba dva měli noční můry. Jí se zdálo o tom, že nám někdo ukradl dítě a místo dítěte vezla prasečí kůži a za kočárkem šli kněží, já sem měl přes 10 možná více snů. Akorát si pamatuji, že všechny byli jako kdyby v době konce světa. Jeden z nich byl, že jsem navštívil jakousi pevnost, kde se lidi usadili a bylo tam velké pole z kopce. A celá tráva byla Rudá od krve a strašně moc mrtvol. Nevím jestli zvířecích, nebo lidských. Další části snu byly sexuální. Poslední, který pamatuji, že jsem koukal jako kdyby z pohledu ptáka na horu, kde si lidi postavili stan a spali. Možná to s tím nemá nic společného.
iNEXTAZY

Školák

Příspěvekod tyci » 25 kvě 2017, 19:05

Čím více se budete zabývat sny a jejich výkladem tím blíže se budete blížit k stavu kdy nerozpoznáte strach a depresi od sebe. Duchovní potíže máte to je jasný ale musíte to osobnostně ignorovat jinak vás to pohltí. Pokud pujdete po ulici a vyběhne na vás pes který přivázaný k lampě tak ho obejdete a nepujdete k němu. Toto je stejný. Duch co zastrašuje má sám strach že přijde o svou moc. Mi lidé se toho bojíme protože si odmítáme přiznat že to tak je. Vím že se mi to lehce píše ale uvědomte si že já si tímto před 2 lety prošel taky a proto vím co zažíváte. Taky jsem nechtěl uvěřit co se opravdu děje. Lítal jsem v tom já+manželka+2 malé děti. Vždy když jsme tu ve městě řešili tyto potíže u někoho tak to vždycky dopadlo dobře ale člověk má před sebou otázky a na ty je třeba mít čistou hlavu.
tyci

Školák

Na ruce: 204.63

Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod Pest » 02 čer 2017, 21:40

Každopádně bych zkusil typická preventivní opatření, mezi která se řadí posolení prahů (včetně okenních říms), rozvěšení sušených paprik, umístěný stříbrných předmětů pod postele, vykouření místnosti šalvějí.

Pokud je to tak, jak říkáš, tak dotyčná "osoba" je z určitého důvodu připoutaná k onomu místu. Pokud nemá s Vámi nějakou výslovnou spojitost, nemyslím si, že by se hodlala stěhovat.

Pokud by výše uvedené tipy nepomohly, doporučuji kontaktovat skupinu EPRV777, která se těmito jevy zabývá.

Přeji hodně štěstí a žijte v lásce, jelikož to je nejsilnější energie v celém vesmíru.
Pest

Školák

Na ruce: 818.46

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Mio » 04 čer 2017, 23:31

Ahoj, jsem taky z Ostravy. Kdybyste chtěli mohl bych se na to kouknout... =)
Cestu, na kterou se vydáváme je odpovědí na volání duše.
Mio

Školák

Na ruce: 79.96

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Zpět na Konzultace při problémech s duchy