Posedla zena

Vymítání

Posedla zena

Příspěvekod Arpaix » 22 dub 2012, 00:55

Mne ted pise zena, ktera je ac dobra Duse, je posedla zlym, i jeji dite. Ona je velmi primitivni. Je krtena katolicka, ale ma nemanzelske dite,a dite je autisticke, ma 10 let. Ten kluk je od prirody zly, posedly zlem ,dablem. Matku psychicky nici, rve, vyvadi, neumi se chovat, ani se ucit, chodi do vzlastni skoly a neni schopen ani sam se obleci poradne. Je neskutecne sobecky, mysli jen na jidlo,cpe se,a kdyz jdou do kostela, tak ten kluk pry v kostele strasne vyvadi, predevsim pri tradicni latinske Tridentske Msi svate. Ta zena se mi priznala k ze kluk byl zplozen mimo manzelstvi a neni pokrten. Priznala se mi ze si nevi rady,ale neni z Finska a ja ziji daleko. I ta zena je takova ze ji zajima jak esoterika,ale i tradicni katolicka nauka.
Myslim ze to u jejiho syna cemu lekari dnes rikaji autismus, je opravdova posedlost zlym. Uz ten pohled ma zly, v kostele vyvadi, urazi Krista, urazi Boha, je sprosty, sobecky, doslova hnusne dite. Ja radim te zene zbavit se toho kluka,aby mu nemusela utirat zadek i v dospelosti, ma 10 let ale IQ na urovni 2 leteho ditete. Ja ji radim, dat syna pryc, pryc, neb to je opravdova posedlost. Zkousela jsem na dalku ruzna praktika aby se uklidnil a to zle z neho vyslo. Ta zena navic je dosti primitivni,a nezna ani katolickou nauku a nedala syna ani pokrtit, necha se jim ted moc ovladat. Syn pry nesnasi novoty, haze predmety z balkonu, rve , dupe v byte az sousede si stezuji, dela neporadek kolem domu- opet stiznosti sousedu, vyhrozuje matce ze skoci z okna. J aji rekla aby mu rekla " at klidne vyskoci,alespon bude mi od zleho kluka pokoj". V kostele pry vyvadi tak, ze ta zena musela nekolikrat odejit a knezi se omluvit za jednani syna. Ja ji radim dat to zle dite zlym napadene pryc azit svuj zivot. Vypada to jako by ten kluk byl v minulem zivote nejakym muslimskym fanatikem, ci zidovskym- divala jsem se na neho jiz . Lekari dnes rikaji autismus, ale ja rikam ze je tezce posedly zlym, on je opravdu zly av jadru spatny clovek, nizka nevivinuta duse.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Re: Posedla zena

Příspěvekod VdeAus » 22 dub 2012, 14:25

No, tvrdit o dítětí, že je Zlo, to je špatný, nejspiš potřebuje někoho komu se svěří, matce nevěří, a ta ho ještě k tomu vodí po kostelích! A co když je to naopak? Matka si vymyšli? Nemůžu nic poradit, to bych musel toho kluka vidět, věřit tvrzením ženy se mi nechce!
VdeAus

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 22 dub 2012, 14:38

Ten syn je zly, posedly zlem, dablem! Je pry "autisticky", jak tvrdi soucastna veda,ale on je posedly. Pri Msi svate Tdidenstke, pry tak strasne vyvadel. I doma napada matku, rve, vzteka se. On je tez plodem hrichu nebot se narodil mimo manzelstvi, ta zena je nestala, ac krtena katolicka, tak behala za husity,ale i katolicke modernisty- salesiany, pak za jehovisty,a cim jeste. Ona nema zadne teologicke vzdelani,a nepozna ani ten nejvetsi blud. Jeji kamaradka zabyva se reiki, "lecitelstvim" a vypada to na to ze v zivotech minulych byla 2 krat upalena zaziva. Ona tato zena leta od jedne viry k druhe,a necha se velmi lehce zmanipulovat. Jeji syn potrebuje exorcistu ne lekare. Pohled ma velmi prazdny, zly,a chova se opravdu velmi spatne. Oni ve zvlastni skole nekonci inteligentni deti,a pokud pri Bohosluzbe v 10 letech chova se tak spatne jak mi bylo popisovano, tak tento kluk je posedly zlem. Ja ji radim aby se toho plodu hríchu, nizke zle duse zbavila, jinak to zlo na ni bude viset az do smrti. To neni normalni dite,ale zlem posedle stvoreni. Citim to jiz z jeho fota, z cele jeho bytosti, duse..
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 23 dub 2012, 19:51

Vždycky jsem chtěl být u exorcismu ale stejně mám furt jednu otázku v hlavě.Vždy,když jsem slyšel o případu posednutí,tak ti lidé měly nějaké styky s křesťanstvím.Vypadá to,že je bezpečnější být obyčejný skeptik...
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Arpaix » 23 dub 2012, 20:21

Tato pani na sebe pritahije velmi negativni veci: "autisticke" dite,ale jiste posedle zlym, jeji nejlepsi kamaradky jsou opravdove stare carodejnice ktere se zabyvaji vsim moznym lecitelstvi, esoterikou, reiki a cim jeste. Jedna z tech zen i sama vi ze byla v minulosti 2 krat upalena. Jeji syn "autista" ma 10 let, ale jedna jako by mu byly 2-3 roky, nesamostatny, nesnasi zmeny, vzteka se k vuli malo,a predevsim se nemozne chova v kostele. Pani chtela videt Tridenstkou Msi svatou,a syn ji to nemoznym jednanim prekazil. Pani nestala je ve vecech viry, ac katolicka, tak beha za husity, stridave zase k nejvetsim novatorum modernistum v katolicke cirkvi, k salesianum, pak zase na tradicni Msi Tridenstkou, ci k dominikanum, pak zase jekasi esoterika, kamaradka carodejnice. A vsude bere toho posedleho syna s sebou. Jednani jejiho syna opravdu svedci o nejake obscesi. Uz jen dle fota, ty jeho oci, ten prazdny pohled, vyraz, opravdu jako by mel v sobe cosi zle, co neni z tohoto sveta..nevim. Ona je hodna,ale velmi nestala ve veci viry. Ani nevi sama jestli je katolicka( nauku ani nezna), nebo protestantka (opet nezna ani nauku husitu a Husa), zajima ji i okkultno..leta z jednoho na druhe.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod SnakEyesss » 03 kvě 2012, 21:43

Arpaix - mohli by jsme vidět foto toho nezbedníka ?
SnakEyesss

Školák

Na ruce: 7.37

Příspěvekod pazzina » 16 črc 2012, 15:30

Tvrdit o autistovi, že je posednutý zlem, mi příjde dost pošetilé. Tyto lidé jsou psychycky jinde a jejich vnímání světa je hodně pokřivené,navíc autista dokáže dělat stejné scény i při vyndavání jogurtu z ledničky. Poznat posedlost z fotky nejde nebo je to velice obtížné. V případě exorcismu je potřeba postupovat velice opatrně. Nevím jaké chceš dělat vymítání ale pokud chceš dělat malý nebo velký rituál je potřeba k tomu povolení arcibiskupa,bez něho je to velice nebezpečné.
Nevím kde matka s tím postíženým bydlí ale zkusil bych menší test dát do lahvičky normální vodu z kohoutku a tvrdit chlapci,že jde o vodu svěcenou, pokud bude dělat scény je velice pravděpodobné, že se o posedlost nejedná. Dát dítě do ústavu není řešení,tím se odsune problém.
pazzina

Školák

Příspěvekod Arta » 16 črc 2012, 19:34

Wikipedie -
" I když ne všichni, většina autistů nedokáže zcela regulovat své jednání. To může mít podobu slovních výbuchů, které jsou neadekvátní situaci, nebo také sebezraňujícího chování. Autisté typicky preferují neměnné rutiny a stálá prostředí a mohou reagovat negativně na jejich změny. Nejsou neobvyklé projevy agresivity, sebestimulační chování ani přílišné stáhnutí se do sebe v obtížných situacích."

To není ďábel, to je prostě nemoc.
Arta

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Arpaix » 17 črc 2012, 19:14

Ano. Ja o tomto ted ctu take,a ta pani mi i psala ze kluk vyzaduje stale ty same rutiny, nic se nesmi doma menit, jakmile se zmeni, on zacne byt nepricetny. Pry i v 11 letech jeste breci,a vubec jednanui kluka pripomina jednani 2 leteho ditete i kdyz ma jiz 11 let. Jednal starsne pry i v kostele pri tradicni Msi svate dle dominikanskeho ritu,. Hlavne kluk je strasne sobecky, nechce se ani na krok hnout od matky, nechce se ucit,ani nic delat,a nechape ani ty nejzakladnejsi veci v zivote. IQ ma velmi nizke ze ani na normalni skolu nemuze chodit, ale to nebudu rozepisovat, neb nemam povoleni od matky. Je mi lito te matky, ze ma takoveho syna ktery asi na ni bude zavisky i v dospelosti.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod SidDarkVader » 10 srp 2017, 23:50

Arpaix píše:Mne ted pise zena, ktera je ac dobra Duse, je posedla zlym, i jeji dite. Ona je velmi primitivni. Je krtena katolicka, ale ma nemanzelske dite,a dite je autisticke, ma 10 let. Ten kluk je od prirody zly, posedly zlem ,dablem. Matku psychicky nici, rve, vyvadi, neumi se chovat, ani se ucit, chodi do vzlastni skoly a neni schopen ani sam se obleci poradne. Je neskutecne sobecky, mysli jen na jidlo,cpe se,a kdyz jdou do kostela, tak ten kluk pry v kostele strasne vyvadi, predevsim pri tradicni latinske Tridentske Msi svate. Ta zena se mi priznala k ze kluk byl zplozen mimo manzelstvi a neni pokrten. Priznala se mi ze si nevi rady,ale neni z Finska a ja ziji daleko. I ta zena je takova ze ji zajima jak esoterika,ale i tradicni katolicka nauka.
Myslim ze to u jejiho syna cemu lekari dnes rikaji autismus, je opravdova posedlost zlym. Uz ten pohled ma zly, v kostele vyvadi, urazi Krista, urazi Boha, je sprosty, sobecky, doslova hnusne dite. Ja radim te zene zbavit se toho kluka,aby mu nemusela utirat zadek i v dospelosti, ma 10 let ale IQ na urovni 2 leteho ditete. Ja ji radim, dat syna pryc, pryc, neb to je opravdova posedlost. Zkousela jsem na dalku ruzna praktika aby se uklidnil a to zle z neho vyslo. Ta zena navic je dosti primitivni,a nezna ani katolickou nauku a nedala syna ani pokrtit, necha se jim ted moc ovladat. Syn pry nesnasi novoty, haze predmety z balkonu, rve , dupe v byte az sousede si stezuji, dela neporadek kolem domu- opet stiznosti sousedu, vyhrozuje matce ze skoci z okna. J aji rekla aby mu rekla " at klidne vyskoci,alespon bude mi od zleho kluka pokoj". V kostele pry vyvadi tak, ze ta zena musela nekolikrat odejit a knezi se omluvit za jednani syna. Ja ji radim dat to zle dite zlym napadene pryc azit svuj zivot. Vypada to jako by ten kluk byl v minulem zivote nejakym muslimskym fanatikem, ci zidovskym- divala jsem se na neho jiz . Lekari dnes rikaji autismus, ale ja rikam ze je tezce posedly zlym, on je opravdu zly av jadru spatny clovek, nizka nevivinuta duse.

Zaujmave ale pre premna je slabota ja už potkal bytosti na vyších urovňach posedlosti akonahle mne spatrili poklonili se a povedali kto su a kto posedl duchom ked neda prostor se predstavit neviete očo se jedna ja sem živote pohlit vyše 5000 duchu naučil je ako se stat muji sučasti aby konalo dobro
SidDarkVader

Školák

Na ruce: 44.40

Zpět na Exorcismy