V noci explodovala sklenice ... (foto)

Máte nejaké zážitky?

V noci explodovala sklenice ... (foto)

Příspěvekod RomiH » 28 srp 2017, 08:56

Pěkný den, jdu se poradit. Dnes v noci jsme s přítelem spali a najednou jsem uslyšela zvuk praskajícího skla. Zapletlo se mi to do snu, lekla jsem se, procitla a hned zase usla. Ráno jsem šla do koupelny a po celé místnosti byla roztříštěná sklenice, ve které jsem měla takové ty koupelnové drobnosti - pilníky, nůžtičky, tužky na oči... Nebylo tam nic, co by mohlo udělat chemickou reakci, sklenici tam mám x let. Nic na ni nemohlo spadnout, byla v polici, nic se tam nemohlo vylít. Navíc nebylo to, že by prostě praskla, ona se rozletěla, jakoby v ní byla výbušnina. Je to vidět i na fotkách, že to prostě nějakou velkou silou prasklo. Je pravda, že večer jsem tu sklenici vzala do ruky a vytahovala z ní malou jehlu na vytažení třísky, pak ji tam vrátila, ale to asi nevysvětluje její prasknutí. Vyděsilo mě to, to musím říct. S ničím takovým jsem se v životě nesetkala. Bydlíme v tom bytě přes 3 roky a nic podobného se nikdy nestalo. Máte někdo zkušenost s něčím podobným? Doufám, že nemáme v bytě poltergeista...

Fotky jsou nahrané zde (nejdou mi vložit přímo zde):
https://www.dropbox.com/sh/q72152plzd74 ... 50eua?dl=0

Díky za každou odpověď.
R.
RomiH

Školák

Na ruce: 27.36

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: V noci explodovala sklenice ... (foto)

Příspěvekod cestovatelprvy » 28 srp 2017, 09:26

Podľa môjho názoru - dajte si pozor na svoje okolie. Tu ihlu vyhoďte. Najlepšie preveriť niekoho v okolí, kto by sa s Vami mohol zahravať. Vyzera to ako voodoo. Videl som niečo podobne. Nepredstavujte si voodoo pod tym zmyslom, ze do babiky budete pichat ihly.
cestovatelprvy

Školák

Na ruce: 868.96

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 9 příspěvky

Příspěvekod RomiH » 28 srp 2017, 09:39

Děkuji za odpověď. Samozřejmě dobrý pocit z toho nemám. Jehlu vyhodím a zamyslím se, ale na klidu mi tohle opravdu nepřidává... Voodoo už vůbec ne. :-/
RomiH

Školák

Příspěvekod Pietko » 28 srp 2017, 10:02

Technologia vyroby skla zahrna i kalenie povrchu- sklo je potom pevnejsie(pnutie povrchu stlaca vnutro a tym sa cely predmet spevnuje). Ale, staci porusenie povrchu a to pnutie sa zacne rozne rychlo uvolnovat podla velkosti porusenia. Rozpadnutie az explozia nemusi nastat hned, casto nastane minuty i hodiny po poskodeni(nemusi byt okom viditelne).
To iste sa stane i po zlom vychladeni skla, ale to nie je vas pripad, to sa zvycajne stane ovela skor.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 28 srp 2017, 20:18

Spíš bych se přikláněl k raqcionálnějšímu vyvětlení, než hned zatahovat "lwa".

Ono na to aby v místech fungovalo kouzlo, musel by být v okolí "vévé" a tom silně pochybuju.
Spíš bych šel k tomu strukturálnímu pnutí (a následné expanzi - prasknutí), jak popisoval Pietko.
Každopádně proti "lwa" (v tomto ohledu by mohlo jít o Petwe) případě stačí jednoduchý obřad ke kterému potřebujele nádobu, svíce (bílou a dvě rudé), cigaretu, rum (pravý třtinový - ne tuzemák :D) a kajenkské papričky.

Postup:

1.) Do nádoby vločímě tři svíce které postupně zapálíme v pořadí rudá, rudá, bílá.
2.) Zapálíme cigaretu, kterou (bohužel) musíme rozkouřit, nazapomínáme že myšlenky jdou ke "Bon Dieu" (bohu) u kterého prosíme pro osvobození od zlého lwa.
3.) Usrkneme hodný lok rumu a prudce vprskeme do nádoby se svícemi (to opakujeme dokud nezhasneme prsknutími všechny - mezi vyprsknutími natahujeme a vyfoukáváme cigaretový dým, jakožto obětinu pro boha).
4.)Po tom co "zhaseme" všechny svíce pověsíme v místnosti kajenské papričky.

Pokud by šlo o neřízenou telekinezi (Poltergeist), tak by asi v okolí probíhalo více nepravostí.
Povětšinou jedinec, tímhle trpící ani neví o tom, co produkuje (tedy neustálené výboje psychoaktivní energie).
Každopádně bych klidně brnknul EPRV 777 ti by mohli něco vyzjistit.

To je asi všechno co můžeme prozatím doporučit.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod RomiH » 06 zář 2017, 15:25

Děkuji za odpověď. Jehlu jsem spálila a vyhodila. Věřím, že to má racionální vysvětlení a byla to opravdu jen "únava materiálu". Od té doby je klid... (ťuk ťuk). :-)
RomiH

Školák

Zpět na Duchové a poltergeist