Problém s nadbytečnou únavou

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Re: Problém s nadbytečnou únavou

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 kvě 2013, 20:25

A co návštěva očního, nemůže to být únava ze světloplachosti?!

Přesně, zajít k očnímu, může to být i syndrom suchýho oka (pálení očí, zarudlost...)

Ještě bych ráda naspala pár slov k urinoterapii :p

Když vezmu do úvahy, že v přírodě narážíme na recyklaci dnes a denně, je vlastně nezbytná pro zachování života. Když vezmu do úvahy, že jsou s tím "dobrý zkušenosti" napříč časem a místy. Když vezmu do úvahy, co dnes všechno jíme, např. strojově oddělený uzeniny, obsahující kůže, tuk, masa minimálně. Pijeme sladký nápoje s obsahem éček atd. Tak ve výsledku je obsahově moč vlastně "neškodná". Jde jen o to, jak to vypadá, párečky budou pěkný na pohled, ale jsou ve výsledku to "zlo" pro naše tělo. Někdy je moč taky označována jako nejprimitivnějsí univerzální lék, obsahuje plno léčivých látek.
Zkuste si přečíst seznam látek, který obsahují obličejový krémy, antibakteriální a čistící mastičky, šampony, prostředky na spaní atd. Obsahují látky, který se vyskytují právě v lidské moči. A co udělá zedník na stavbě při odření? :p Já jsem teda zatím nedospěla k tomu, abych praktikovala urinoterapii, samozřejmě s určitýma pravidlama, ale tak nějak mám pro to pochopení.

A co se týče příležitostí k pití alkoholu, Samečku, tak tu máme každý den oba, neboť každý den je oslavou :D :-*

A co se týče sysifáků, tak mě hluboce ranilo zjištění, že H+ odsuzují!
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Proxse » 04 kvě 2013, 20:32

Já byl v nemocnici na těch různých vyšetření a nic :/ ... S meditacemi mám zkušenost :) ale nevim jak konkrétně , nebo jak si topředstavit ,aby to opravdu pomohlo , aby to zmizelo ... Tohle neni nijak prokazatelný z hlediska medicíny , když jsem podstoupil vše možné vyšetření od Ctčka po Kardio .. Sportuji dost :) opravdu jsem se dal do kupy , ale pořád to přetvrváva .. Jedině se vykašlat na počítač a pořádně odpočívat , ale i tak se bojim , že bych ležel celý den (což nevydržim ) a ani by to možná nepomohlo ..
Trochu děsivý ten syndrom suchého oka ... Vážně se to nedá vyléčit ? Na to jakej mám věk je to trochu předčasný ne ?:/ ..
Proxse

Školák

Na ruce: 99.94

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Hadonos » 04 kvě 2013, 22:05

Sportuješ-li dost, pak je vcelku přirozené, že jsi unavený. Jíš dostatečně? A pokud ano, jsi si jistý, že nejíš převážně sacharidy způsobující následnou únavu?

Někdo tvrdí, že obecně pomáhá cvičit sestavu Pět Tibeťanů. Já osobně ji praktikuji každé ráno a cítím se po ní lépe. Můžeš zkusit a uvidíš. Ještě bych doporučil se po cvičení například osprchovat ledovou vodou, to člověka taky probere.
"Magie je velmi jednoduchá věc. Proto v ní nehledej složitosti. Jelikož to, co je nahoře, je jako to dole."
Hadonos

Školák

Na ruce: 52.65

Poděkoval za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 kvě 2013, 23:12

Doplním, že převařená kravská moč je výtečné protizánětivé mazání a samotná moč je výborná na plísně :)

Jinak ano sysifáci jsou zlo :D

Jinak suché oko, ano jenom kapat, jinak nic jinného :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Proxse » 05 kvě 2013, 10:13

Takže, kdyby se kravská moč nakapala do oka pacienta se šedým zákalem , tak by to pomohlo ?:d :D
Proxse

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 05 kvě 2013, 12:21

To jsou krásný souvislosti :D Překroutíme to alá média (spojíme pár info do nesmyslu) :D Významný člen českého klubu skeptiků Sysifos hovoří o převratné léčbě šedého zákalu pomocí kravské moče a pojídání strojově oddělených uzenin :D

Co se týče syndromu suchýho oka, tak ten hrozí, když dlouho koukáme na monitor, protože pak zapomínáme mrkat, takže věk v tomto případě se posouvá na ten tvůj, i když nevím kolik ti je :D Ono by se to dalo i nazvat civilizační chorobou :p
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Hadonos » 05 kvě 2013, 12:54

Zkusil bych ještě například oční jógu a současně oči prokapávat nebo používat oční koupele ze světlíku. Nicméně mnoho zdrojů tvrdí, že problémy s očima mohou být způsobeny i stresem apod., takže by meditace mohla pomoci.

Ad kravská moč: řekl bych, že se jedná v dnešní době o překonanou techniku, nicméně nepopírám její účinek, zejména v dobách minulých.
"Magie je velmi jednoduchá věc. Proto v ní nehledej složitosti. Jelikož to, co je nahoře, je jako to dole."
Hadonos

Školák

Příspěvekod Proxse » 05 kvě 2013, 14:20

Wau ... Ta oční joga vypadá skvěle :) už se těším , až to využiju .. díky za další radu :))
Proxse

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 kvě 2013, 14:42

:D dokonale Razorečko má přemilovaná :-* :-*

Jinak co se týče léčby.. ne protože šedý záklal není ničím jiným, než nahomaděním bílkovin a "vytlačení" čočky pod ně. Takže se moč k léčbě nedá použít, nejedná se totiž o ránu, kde by se mělo cokoliv hojit.
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod pohroma » 05 kvě 2013, 14:57

Proxse, zkus se trochu méně pozorovat. Přestaň přemýšlet nad šedým zákalem i nad únavou. Aktivně žij, je ti přece 16 let, máš celý život před sebou. Jistě jsi slyšel o zákonu přitažlivosti, mysli pozitivně. Negativní myšlenky tě budou vysilovat a sebepozorování povede k ještě větším zdravotním problémům (nechci použít slovo hypochondrie). Sama jsem si prošla podobným obdobím v necelých 30 letech, vím o čem píšu. Dnes, když se na toto období ohlédnu zpět (je mně 45), lituji těch dvou let po které jsem nežila, ale jenom přežívala.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Proxse » 05 kvě 2013, 14:59

Taky mám pocit , že mě to sebepozorování vysiluje , ale nemůžu si pomoct , když si víc než vážím svého života ..
Proxse

Školák

Příspěvekod Hadonos » 05 kvě 2013, 15:03

Ještě k tomu světlíku lékařskému:

"Droga patří k nejvýznamnějším přírodním očním léčivům, tlumí oční záněty (záněty spojivek, víček apod.), pomáhá při oční únavě spojené se světloplachostí, odstraňuje slzení očí. Kromě toho snižuje krevní tlak, podporuje trávení, tlumí neproduktivní suchý kašel při bronchitidě, pomáhá při duševní přepracovanosti, zevně ve formě obkladů se užívá na hnisavé kožní rány a na výplachy očí.
Odvar se připravuje krátkým varem (asi 2 minuty) z přibližně 1,5 čajové lžičky drogy na šálek vody.
" Zdroj citace
Hadonos

Školák

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy