Problém s nadbytečnou únavou

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Problém s nadbytečnou únavou

Příspěvekod Proxse » 01 kvě 2013, 10:59

Zdravim :) mám takovej menší problém , který už asi trvá kolem roku a nemůžu se toho zbavit . Jde o to , že když jsem byl mladší , žil jsem dost uboze , jediné co mě zajímalo a pro co jsem žil , byl virtuální svět . Z důvodu , že jsem tam seděl , ikdyž moje tělo potřebovalo odpočinek, se stalo něco , co mi (ani nevim jak to popsat ) co mi převrátilo organizmus tak , že jsem musel ležet celý dny a neotevírat oči (neskutečné bolesti hlavy , i očí ) , ani nemůžu vydržet dýl na počítači jak 2 hodiny a předtím jsem tam byl celý den bez omezení a dost mi to narušuje život , když spím dlouho a zničeho nic jsem zase unavenej .. Zkoušel jsem dost věcí . Jeden učitel od nás ze starý školy si mě vzal do parády ( taky se zajímá o energie a tak.. ) a řekl mi at dělám techniku , která se jmenuje kody (má to mazat buněčnou pamět ) a příde mi , že to ani nezabírá .. Byl jsem u lékaře a všechny vyšetření byly na úrovní zdravého člověka , takže žádná vada .. ale přesto jsem pořád unavený a když nedodržím správnou spánkovou lhůtu , jsem zničenej a trpim . Dokonce jsem z toho tak zoufalej , že se bojím i nějakého šedého zákalu , na můj věk je to sice asi málo pravděpodobné (16) , ale já si strašně vážim svého zdraví . Předem děkuju vám za váš čas a za pomoc :)
Proxse

Školák

Na ruce: 99.94

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Problém s nadbytečnou únavou

Příspěvekod Martin108 » 01 kvě 2013, 13:13

Zkus začít žít trochu aktivněji. Plavání, tenis, nebo jiný sport. Občas si doma zacvičit. Dostatek tekutin a teď na jaře nebude nouze snad ani o zeleninu a ovoce.
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Seraph » 01 kvě 2013, 13:24

aa už čtu - 16 :D , to je u některých lidí v dospívání normální. Buď to, nebo nějaký člověk z tvého okolí na tebe negativně působí, zkus si tu najít něco o energetických upírech, pak pochopíš co tím myslím. A nebo svou energii plýtváš na něco jiného, ani si to neuvědomuješ, to jak jednáš a vedeš svůj životní styl má celkový dopad na to jak se cítíš, stejně tak jako co jíš a jak dodržuješ pitný režím, dostatek vitamínů B pomáhá proti únavě taky.
Nechť Vaše světlo osvětluje Vaši i tu okolní temnotu, aby jste se sami sobě neztratili.
May LIGHT iluminate your way.
Seraph

Školák

Na ruce: 81.39

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 01 kvě 2013, 13:44

A nebo je ve tvém okolí energovampýr.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Proxse » 01 kvě 2013, 13:53

Mno od té doby jsem začal hodně sportovat :) o energovampýrech jsem už slyšel , ale opravdu nemám tušení kdo by to mohl být .. Všichni s kterýma se stýkám vůbec o takových věcech nic neví .. :/ stim pitným řežimem je to horší no :/ Zkusim lepší režim :) díky za odpovědi a za váš čas:)
Proxse

Školák

Příspěvekod Drapi » 01 kvě 2013, 15:31

Občas jsou i případy, kdy ti lidé neví, že to dělají :)
Drapi

Školák

Na ruce: 189.04

Poděkoval za: 2 příspěvky

Příspěvekod skupina EPRV777 » 01 kvě 2013, 17:09

Ahoj zkusil bych více dechová cvičení a taky každé ráno si zacvič pár poklon a ůklon + rotací trupem bez švihu.
Jinak dechová cvičení nalezneš na mých stránkách WWW.japrorok.cz v kategorii moje články.
Kdyby něco tak mi můžeš zavolat přímo a něco vymyslíme.
Jaroslav
tel: +420723039250
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 02 kvě 2013, 20:39

Souvisi to nejak s jarem?
Tedy nynejsim rocnim obdobim
Pokud ano, zkus si procistit telo koprivovym cajem,
pempeliskovym salatem, salatovou cekankou,
jez hodne zeleniny a ovoce
a pij kefir a hodne vody.

Pokud je to porad stejne,
napadla me alergie na jidlo,
nezacal jsi jist nejaka nova?
I pokud jsi predtim nic nepozoroval, zkus vyloucit postupne bilou mouku,
cukr a sladidla a mleko.
Vydrz to par dni a sleduj, zda se neco zmeni.

Vyborna terapie co obcas dokaze zazraky a urcite se indikuje v pripade velke unavy
je Urinoterapie.
Kazde rano na zachode si napln sklenicku svoji moci a na lichy pocet dousku ji vypij.
Doporucuji hodne pit a omezit trochu maso.

Hodne stesti a at je brzo lepe
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Hadonos » 03 kvě 2013, 19:55

Akyana píše:Vyborna terapie co obcas dokaze zazraky a urcite se indikuje v pripade velke unavy
je Urinoterapie.
Kazde rano na zachode si napln sklenicku svoji moci a na lichy pocet dousku ji vypij.

Zde bych jen rád doplnil o zhodnocení klubem Sisyfos, jakožto českého klubu vědců a filosofů skeptického hnutí.

"Hodnocení: Léčba močí je metodou naprosto absurdní, protože moč je především roztokem látek odpadových, a někdy i tělu cizích, toxických. Požití moče ve větším množství může pacientův stav spíše jen zhoršit, protože tyto snadno vstřebatelné látky se zažívacím systémem vracejí do krevního oběhu, odkud byly, u těžších stavů a nemocí ledvin jen obtížně, vyloučeny." Zdroj citace

Chápu, že by klub Sisyfos v žádném případě neuznal ani existenci magie, nicméně je třeba upozornit na fakt, že rady výše uvedeného druhu mohou být zdraví ohrožující, a tudíž by bylo vhodné se spíše držet podložených lékařských zpráv a dokumentovaných efektů.
"Magie je velmi jednoduchá věc. Proto v ní nehledej složitosti. Jelikož to, co je nahoře, je jako to dole."
Hadonos

Školák

Na ruce: 52.65

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 kvě 2013, 20:14

Moč je jenom filtrací z krve. Sysifos se podle mého může jít zahrabat, protože pokládat se za vědce, ale být uzavřený novým názorům je dost mimózní. Jako i fakt toho, že toto združení není ničím jiným než negativistickou skupinou, rádoby si hrající na osvicovatele lidství. Nutno podotknout, že tebou výše skupina globalizuje tento pojem, jelikož toxická moč je jen pokud dojde k dehydrataci a nebo intoxikaci. Dále podotýkám že tito entity (kdybych je nazval pokolením lidským, tak bych lidství samotné urážel), odsoudili i myšlení názorového směru H+ kterému můžeme poděkovat za léčiva, implantáty, augmentace a vývoj nanotechnologií. Což vzhledem k nerůstajícímu počtu mutací a chorob je absolutně neodpustitelné.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Hadonos » 03 kvě 2013, 20:38

Nemám nic proti tvému tvrzení, jen mi přišlo vhodné upozornit i na druhý úhel pohledu s očekáváním následné diskuse. Ostatně uživatel sám se rozhodne, co a za jakých okolností podstoupí.
"Magie je velmi jednoduchá věc. Proto v ní nehledej složitosti. Jelikož to, co je nahoře, je jako to dole."
Hadonos

Školák

Na ruce: 52.65

Příspěvekod Proxse » 03 kvě 2013, 21:28

Všem děkuji za kvalitní odpovědi :) každopádně jsem si všimnul , že pomáha vážně dost pít a zhluboka dýchat ,ale to je jen dočasná úleva od únavy . To bych musel dělat celý den a asi by to stejně zas tak nepomohlo ... Bylo by možné se z toho dostat zkrs meditaci ? Protože stím už nějaké zkušenosti mám , jen jeslti je to možné ..
Proxse

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 kvě 2013, 00:43

Ale vodu a džusy, zapomeň na slazené limonády. Sladidla nejsou moc pro žaludek a nadmíra cukru zase rozjíždí cukrovku. Jinak alkohol je samozřejmě jenom k příležitostem (teda pokud nejsi jako já) :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Proxse » 04 kvě 2013, 19:03

Stím počítam :) nejsem :D ... Bohužel se na tom nic moc nemění .. dodržuju pitný režim jak se má a furt stejný . Když jsem v autbuse nebo v autě , tak je hned musim zavírat ty oči a nebo když přijdu z venku domů , tak ty oči najednou jsou unavený ... Už z toho začínám bláznit :/ vadí mi počítač i počítač a jakejkoliv displej .. Bohužel bez toho nevydržim dlouho ..
Proxse

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 kvě 2013, 19:46

A co návštěva očního, nemůže to být únava ze světloplachosti?!
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Venomme-Death » 04 kvě 2013, 19:59

nečetla jsem si předchozí příspěvky,proto pokud to zde už někdo psal,předem se omlouvám.
Co takhle zkusit meditaci a věci s ní spojené?
Začít zdravěji jíst ..sportovat atd. Naučit tělo zase "žít" :)
Venomme-Death

Školák

Na ruce: 19.61

Další

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy