Prosba o radu

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Prosba o radu

Příspěvekod vera.efron » 26 úno 2015, 10:59

Dobrý den,

jsem tu úplně nová a potřebovala bych poradit. Jako malá jsem bydlela v domě, kde strašilo. Je to oblast bývalých Sudet. Vnímala jsem, že se tam pohybují lidé. Jeden z nich byl veliký a černý a šla z něj samá negace, byl strašně zlý. Druhý byl malinký a úplně bílý. V den, kdy jsem se odtamtud stěhovali, zjevila se mi malá holčička, mohlo jí být tak 5-6 let. Měla na sobě starou noční košilku a rozpuštěné vlásky. Tvářila se smutně. Zamávala mi a zmizela. Tam to začalo.

Jako člověk mám velký problém věřit tomu, na co tzv. nemůžu sáhnout. Takže tohle byl velmi tvrdý oříšek. V té době mi bylo kolem patnácti. Postupem času jsem sama sobě vsugerovala, že se mi to zdálo a nikdo tam nebyl. Připadala jsem si jako blázen. Loni jsem se nastěhovala do bytu, kde bydlím úplně sama. Na přelomu září a října loňského roku jsem si s sebou něco přinesla domů. Projevovala se to mnoha způsoby. Sem tam nějaký ten zvuk, chlad, náhlé změny teplot v místnosti a neustále si to pohrávalo s plamenem jedné svíčky.

Abych se toho nebála, dala jsem tomu jméno. Alfréd. S Alfrédem jsme si poměrně spokojeni žili. Samozřejmě mezi jeho oblíbené zábavy patřilo všelijaké provokování a strašení mých kamarádů, včetně mého přítele. Postupem času jsem si uvědomila, že na mně ten člověk sahá. Často mně objímal. tahal v noci za palec u nohy, tahal mne za peřinu, na balkoně jemně za vlasy. Zkrátka se asi předváděl. Až jednou jsem se vracela z práce, kde byl se mnou (pokaždé ho cítím) a doma bylo něco strašně ošklivého. Bylo mi špatně a chytla mně úzkost. V momentě, kdy se mi udělalo slabo a já si sedla, se to vypařilo. Jak kdybych vyvětrala. Najednou nic.

Všechno se ale změnilo předevčírem. Spala u mně kamarádka. Byly jsme vzhůru ještě v 1 ránu a smály se. Ona se našla napít a když se vracela k posteli, úplně "zamrzla". Tahala jsem z ní, co se jí stalo, protože opravdu vypadala, že omdlí. Nakonec se posadila a sdělila mi, že z druhé strany vedle mojí postele, stál chlap a díval se na mně, jak ležim. Pak se podíval na ní a rychle se otočil zpátky ke mně. Já byla strašně vyplašená a šla jsem rozsvítit. Pak jsme ho poprosila, ať mně nechá dnes na pokoji, že se potřebuji vyspat a ať ihned odejde. Odešel. (Teď je pochopitelně zase tam.)

Promluvila jsem si s ním včera, kdy jsem ho poprosila, ať mně a ani nikoho jiného nestraší. Řekla jsem mu, že se vážně bojím, a ať tohle prostě nedělá. Evidentně to pochopil. V noci ťukal na dveře. Vyzvala jsem ho, ať toho nechá, že chci spát. Aspoň je ale slušně vychovaný. :D

Nicméně. Ráda bych věděla, co teď s ním? Ptala jsem se ho, zda chce pomoct, tak uvidím, co mi sdělí. Ale předně. Moc se bojím. Nevím ani PROČ a ČEHO.

Můžete mi tedy prosím poradit, jak bych s tímhle "darem" měla naložit? A jak s nimi komunikovat?

Předem moc děkuji.
vera.efron

Školák

Na ruce: 46.11

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Prosba o radu

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 09 kvě 2015, 22:32

!blazen!

Nejste první co v podobném domě bydlí ,
ani poslední.

Nehledal bych ani Alfredovu minulost,
ani příběh proč je spoután s tímto světem.

Dopřál bych mu světlo ,
aby mohl znovu žít ,
ale vše jste pěkně popsala.
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy