Prosím pomoc! Zn. spěchá

Magie konkrétně i všeobecně

Prosím pomoc! Zn. spěchá

Příspěvekod Magic Wiccan » 09 bře 2015, 17:11

Dobrý den mám takový problém. Se svou kamarádkou jsme velmi zapálené do čarodějnictví a zvláště do jedné věci která se nám pořád nedaří. Chceme totiž aby žil Bezzubka (drak z filmu "Jak vycvičit draka2")
Rituál jsme připravili takto :
Nejdříve ve čtyři hodiny vezmeme vodu se solí a smícháme to. Potom si vezmeme mísu a do ní dáme dvanáct polévkových lžíc vody a čtyři špetky bazalky a to ohřejeme na dvě minuty v mikrovlnce. Oboje věci (tu směs s bazalkou i tu vodu) dáme na pět hodin ven.
V devět hodin vezmeme bílou plínku (nebo takový ten bílý ubrus či jak to mám nazvat) a na to rozmístíme obě tekutiny. Nejdříve smícháme oboje tekutiny (viz nahoře) a dáme je do kalichu nebo číše. Vytiskneme nebbo nakreslíme pentagrama dáme ho taky na ubrus. Na něj položíme plyšáka Bezzubku čelem k Severu. Podle světových stran rozmístíme symboly. (pírko - jako vzduch , hořící svíčka - jako oheň , kámen - jako země a tu tekutinu - jako vodu + spirálu a sošky bohů - jako akášu) Vypijeme každá 4 doušky a šesti kapkami pomažeme Bezzubku (Srdce,křídla,pusa,břicho,ocas,nohy) Teď proneseme kouzelnou formuli :
"Bezzubko, Bezzubko dráčku milý, teď jsi plyšk za chvíli živý, podle papíru vlastnosti schopnosti máš, proměň se v živého Bezzubko náš!!"
Vizualizujeme si Bezzubku a co s nim prožíváme.
Potom poděkujeme živlům.
Prosím pomozte. co jsme udělali špatně a jak by to šlo vylepšit aby se to povedlo? Jo jinak věřili jsme pořád při rituále.
Děkuju za vaše odpovědi
Magic Wiccan

Školák

Na ruce: 41.01

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Prosím pomoc! Zn. spěchá

Příspěvekod thechosenone729 » 09 bře 2015, 17:46

Nejako vôbec nechápem ten zámer ??
Čo chcete dosiahnuť lebo mi príde že trošku nechápem z toho čo si tu napisala lebo to vyzerá že chcete preniesť rozpravkoveho draka do reálneho sveta čo mi pride nieže scifi ale za hranice .... Preto prosím nejako to vysvetli o čo vám vlastne ide lebo ja osobne tomu nechápem.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Magic Wiccan » 09 bře 2015, 17:59

Nene asi jsem se špatně vyjádřila. Jde o to, že ten plyšák je jenom ukazatel. Zkrátka, je to celé o tom, že chceme , ne aby ten drak vyrostl a proměnil se (souhlasím s tebou, že to by buď nešlo vůbec a nebo by to bylo až za hranice možností), ale aby buď existoval v reálném světě (nejlepší možnost - ale bylo by to tak, že by se objevil jiným způsobem než jsi popsal výše) ) anebo , aby existoval v jiné rovině (Třeba démony lze také vyvolat) PS : možná to nemám v hlavě v pořádku, ale nejsem malá holka, takže aby sis nemyslel , že sem píše nějaká osmiletá dívka.
Magic Wiccan

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 09 bře 2015, 18:09

Vidím to tak že mala by si ho vytvoriť v astrálnej rovine teda on tam už existuje dávno len je tam dosť háčikov jeden z tých najväčších v momentálnom stave si to nijako nedokážeš potvrdiť, nejako tak to znamená že riešenim by bolo sa naučiť astrálne cestovať pre teba a tvoju kamarátku aby ste ho mohli vidieť. Neviem ti pomôcť reálne ale ak chceš tak sa nauč imagináciu od bardona z knihy brána k opravdovemu zasvecení je zadarmo na internete a toho draka budeš môcť vytvoriť vo svojej hlave kedy chceš a vidieť ho reálne pred sebou no len kým sa to naučíš niečo ti to potrvá ale nieje to nemožné.

Inak vytvoriť skutočného draka v reále ani si to neviem nejako predstaviť, povedzme že kedysi reálne draci existovali(neviem to na isto) a premietnuť takýto archetyp do niečoho živého by chcelo ... ani si to neviem poriadne predstaviť. Nechcem to hádzať do koša ale chcelo by to kopu informácií a roky štúdia, tréningu a príprav ale keby to vyšlo myslím že by to bola iná sranda :D
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Magic Wiccan » 09 bře 2015, 18:29

Ok, takže myslíš , že ten rituál není špatnej nápad?
Magic Wiccan

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 09 bře 2015, 18:38

Tažko povedať, lepšie povedane vôbec neviem keďže ten rituál nepoznám. Možno som to len ja ale keď tak nadtým uvažujem energetická hodnota tých veci už len na obetu by bola malá ak chceš naozaj niečo také musela by si mať equivalent. Ja nad tým rozmýšlam až možno veľmi bol by som rád keby sa ozval aj niekto iný poprípade ozvy sa do PMky.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Pietko » 09 bře 2015, 21:46

Magic Wiccan píše:Dobrý den mám takový problém. Se svou kamarádkou jsme velmi zapálené do čarodějnictví a zvláště do jedné věci která se nám pořád nedaří. Chceme totiž aby žil Bezzubka (drak z filmu "Jak vycvičit draka2")
Rituál jsme připravili takto :
Nejdříve ve čtyři hodiny vezmeme vodu se solí a smícháme to. Potom si vezmeme mísu a do ní dáme dvanáct polévkových lžíc vody a čtyři špetky bazalky a to ohřejeme na dvě minuty v mikrovlnce. Oboje věci (tu směs s bazalkou i tu vodu) dáme na pět hodin ven.
V devět hodin vezmeme bílou plínku (nebo takový ten bílý ubrus či jak to mám nazvat) a na to rozmístíme obě tekutiny. Nejdříve smícháme oboje tekutiny (viz nahoře) a dáme je do kalichu nebo číše. Vytiskneme nebbo nakreslíme pentagrama dáme ho taky na ubrus. Na něj položíme plyšáka Bezzubku čelem k Severu. Podle světových stran rozmístíme symboly. (pírko - jako vzduch , hořící svíčka - jako oheň , kámen - jako země a tu tekutinu - jako vodu + spirálu a sošky bohů - jako akášu) Vypijeme každá 4 doušky a šesti kapkami pomažeme Bezzubku (Srdce,křídla,pusa,břicho,ocas,nohy) Teď proneseme kouzelnou formuli :
"Bezzubko, Bezzubko dráčku milý, teď jsi plyšk za chvíli živý, podle papíru vlastnosti schopnosti máš, proměň se v živého Bezzubko náš!!"
Vizualizujeme si Bezzubku a co s nim prožíváme.
Potom poděkujeme živlům.
Prosím pomozte. co jsme udělali špatně a jak by to šlo vylepšit aby se to povedlo? Jo jinak věřili jsme pořád při rituále.
Děkuju za vaše odpovědi

Pokial chcete aby zil fyzicky tak to mate tazke. Vizualizaciou ho mozete ozivovat v snoch, v astralnej dimenzii... no vizualizaciou zhmotnit, alebo co len transformovat nieco vo fyzickej rovine povazujem za prakticky nemozne(malilinka pravdepodobnost ze sa vam to podari samozrejme je, ale bude strasne malicka).
Pokial by sa vam podarilo zopakovat hocico nadprirodzene pred komisiou Randiho nadacie tak ziskate 1 milion dolarov :) Dobre, chapem ze o tie peniaze nejde, ja sam by som radsej konecne nasiel spojenie a dokazy reality astralneho cestovania... No jednoznacne dokazy nemam ani po 30 rokoch cviceni, a experimentov vo vyssich dimenziach. Momentalne mam skor dojem ze astralne cestovanie je prakticky nedokazatelne ako realne cestovanie do vyssich dimenzii.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Magic Wiccan » 09 bře 2015, 21:56

Ok. Děkuju. Říkáte tedy, že nějaká pravděpodobnost , že se mi to povede je? Dobrá tedy. Za předpokladu, že je důležitá víra a touha, je nějaká jak ten rituál nějak posílit, aby byla větší pravděpodobnost úspěchu?
Magic Wiccan

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 10 bře 2015, 06:44

Vidím tam hlavne ten energetický problém je to rovnako tak ako keď máš obyčajnú vodu a chceš z nej spraviť vodu z cukrom no bez potrebnej energie sa nikdy nezmení. Rovnako tak skôr si myslím že experiment aj keby ste začali z nejakým živočíchom tiež by to pravdepodobne nedopadlo dobre pretože už je dopredu zadefinované do akej veľkosti porastie. Takže povedzme žeby ste použili vajce zo sliepky :D a nedajbože by sa to nejakým zázrakom podarilo tak by z toho bola pravdepodobne len prerstlá sliepka pretože to čo by toho draka malo tvoriť to dna aby sa v neho vyvinul by ta sliepka tak či tak nemala. V tom je ten další problém.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Pietko » 10 bře 2015, 21:43

Magic Wiccan píše:Ok. Děkuju. Říkáte tedy, že nějaká pravděpodobnost , že se mi to povede je? Dobrá tedy. Za předpokladu, že je důležitá víra a touha, je nějaká jak ten rituál nějak posílit, aby byla větší pravděpodobnost úspěchu?

Pravdepodobnost existuje, ze by sa vsetky atomy v tom plysakovi(babike) co bezzubku predstavuje preskupili do konfiguracie, ktora by umoznovala funkcnost... pripadne zivot na urcitej urovni. Kdesi som cital o vypocte pravdepodobnosti, ze by sa mys teleportovala na slnko(skrz kvantove fluktuacie... pravidlo neurcitosti funguje v meritku castic, no fyzicke veci su vlastne zhlukom castic ) a zila tam tyzden je 1:10^137.... to je tak miziva pravdepodobnost... myslim ze fyzicka existencia skrz vizualizaciu alebo transformaciu nezivej hmoty bude mat podobnu pravdepodobnost.

Ak sa na to pozriem z hladiska mozneho ovplyvnovania hmoty v*olou tak by som povedal, ze sa pravdepodobnost moze zvacsit. Nakolko sa mi vsak nic podobne nikdy nepodarilo, a ani som nepocul o potvrdenom uspesnom prevedeni takehoto niecoho, musim konstatovat, ze je moznost uspechu vysoko nepravdepodobna.

Naopak zhmotnenie v sne ci v astralnej rovine je vysoko pravdepodobne. Takych bezzubiek tam bude pravdepodobne vela. Vsetky tie deti co sa im ten dracik paci a chceli by ju mat ako domaceho milacika :)
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Příspěvekod alitheia » 11 bře 2015, 18:11

Magic Wiccan: pardon, nedá sa mi neopýtať.... to je na čo dobré?
alitheia

Školák

Na ruce: 214.84

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 13 bře 2015, 16:48

alitheia píše:Magic Wiccan: pardon, nedá sa mi neopýtať.... to je na čo dobré?

Chcu aby taky zil a bol ich spolocnikom. Nic viac. Tuzba.

Pietko

Mysterian

Příspěvekod alitheia » 15 bře 2015, 01:05

ok, dík:)
alitheia

Školák

Na ruce: 214.84

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 20 bře 2015, 21:02

Bezzubka, nebo Toothless byl i v prvním dílu.
Jinak docela zajímavý kam urbanismus zabředá co se okultismu týče.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 20 bře 2015, 23:23

Co se tyce vaseho ritualu, MW,
je nevychytany, nedotazeny a nesmyslny.
Postupujete cestou magie chaosu a na to musite mit zkusenosti a znalosti
ktere vam umozni obhajit kazdou cast ritualu, ktery vytvorite.
To se vam, bohuzel, tady u tohoto tezko povede.

Draci existuji,
videla jsem je i s nimi komunikovala.
Neni treba je tvorit,

Je treba si mnohem vice, nez je bezne, otevrit mysl.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Zpět na Magie