Prosím pomozte mi, už si nevím rady

Zde si mužete vyzkoušet vše co chcete ( jak vložit příspěvek, jak fungují ruzné funkce atd )

Re: Prosím pomozte mi, už si nevím rady

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 25 úno 2012, 23:17

!blazen!

No ale na tom vůbec nezáleží ,zda je někdo s vámi či ne.
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod skupina EPRV777 » 26 úno 2012, 11:53

Dobrý den Maruško.
V prvé řadě se přestante těch Entit bát.
Zkuste posypat solí kolem zdí všechny místnosti. Můžete použít i stříbro a různě položit na různá místa.Zkuste duchovi důrazně říci at opustí dům ve jménu Krve Kristovi ! Když to nepomůže tak nám můžete zavolat na naši centrálu 723039250 kdykoliv a nebo nám napište co se děje na e mailovou adresu EPRV777@seznam.cz. V každém případě bych to proměřil .To je dost nutné!
Ale je to na Vás.
S pozdravením vaše skupina lovců přízraků EPRV777 ( Europe Paranormal Real Voices)
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Maruska » 28 úno 2012, 14:43

Zdravím,
Děkuji, za radu a za poskytnutí pomoci. Já bych byla hrozne ráda kdyby jste mi mohl takto pomoc, problém je v tom, že nebydlím sama ale s rodici a moje matka ja proste proti tomu ze neco takoveho existuje takze by me stim asi poslala do háje. Sůl vyzkouším a sama si ted sháním přívěšek pentagramu pro mou ochranu.
Jinak ještě jsem si vzpoměla, což asi není moc podstatný.
Jako mala, ve veku kdy se chodi do skolky jsem mela v noci hnusne sny. Já si je nepamatuju, tedy pamatuju si jen jeden ale do ted to nechápu. Doktoři mi zakázali chodit na hribtovi kvůli tem snům měla jsem noční můry. Ale pokaždý se našel nekdo, kdo me tam vzal. Tata mi rikal, ze jsem v noci kricela a rano , jsem vzdy popisovala jedno pána. Mého dědu kterého jsem nikdy nevidela. Umřel ještě dřív než jsem se narodila. Ale jeden sen vidím jako včera. Stál u dveří na chodbe, usmíval se a mával mi.
Maruska

Školák

Na ruce: 54.80

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Předchozí

Zpět na Zkušebna