Psi-Challenge

Zde se budou vyhlašovat všechny soutěže

Psi-Challenge

Příspěvekod thechosenone729 » 05 říj 2011, 02:27

Chcem otestovať jednu vec poprípade som zvedavý už teraz na vaše názory.
Vec sa ma takto: Jeden voľný deň teda zajtra alebo ešte dnes by som chcel Urobiť aspoň 300 psi ballou možno aj viacej.
Zaujíma ma skôr čo si o tom myslite a či sú tam nieake riziká že sa mi niečo stane.

Ako by to malo prebehnúť:
Chystám sa vytvoriť 300 gúľ energie chcem aby každá mala približne rovnakú energiu ak jednu takú spravím dám si jednoducho čiarku :D

Je dosť možné že skapem už po prvej 50.
Ide do toho niekto zo mnou alebo mam sem hodiť len výsledok ako to dopadlo, myslím že je to celkom zaujmavý nápad ako si otestovať svoje schopnosti a možno o niečo posilniť.
Ak chcete ísť do toho zo mnou tak sem napíšte príklad:
čas začatia :
čas ukončenia :
počet vytvorených :

ak môžete tak nie-akú tu fotku s toho počítania ja to sem kludne zavesím XD hodím to na upload do zaznamniku kde budem písať čiarky napíšem aj svoj nick.
Každopádne sa teším či sa do toho niekto zapojí.

Ps: Viem že to možno pripadá ako hlúposť ale lepšie ako nič nerobiť XD
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Re: Psi-Challange

Příspěvekod Martin108 » 05 říj 2011, 09:30

Dělat to já (pokud by mě to teda kdy napadlo), tak už při třetím PSI ballu nevím kde mám ten první a jestli tam vůbec ještě je, nebo už se rozpustil zpátky do prostoru. Přijde mi to jako zbytečné plýtvání energií. Taky by to mohlo přitáhnout pozornost určitých entit, které by mohly chtít tu energii nějak zužitkovat. Obecně řečeno mi to tedy přijde jako prázdné :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod superbo » 05 říj 2011, 12:07

Souhlasím s Martinem108. je to zbytečné plýtvání energií.
superbo

Školák

Na ruce: 92.33

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 říj 2011, 14:37

Někd mi ten psiball ukažte a potom se budeme bavit dál :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 05 říj 2011, 14:38

Hmm ja myslím že to zbytočne až tak nieje. Chcem skúsiť či sa ovladanie energie aspoň o niečo zvýši. Tak my teda vy dvaja povedzte načo by ste tu energiu využili teda lepšie ako na sedenie za PC ?
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Martin108 » 05 říj 2011, 17:58

Podívej řeknu to asi takhle: Už podle názvu vlákna je vidět, že je někde chyba. V tom názvu konkrétně chybí "e" a přebývá jedno "a" :D Ale to jen tak na rozjezd.

Jde mi hlavně o tohle. Když se řekne PSI ball, co o něm víš? Chci říct. Jaké jsou tvé skutečné zkušenosti s tímhle? Nechci slyšet nějaké smyšlenky, domněnky nebo jiné hlouposti. Jde mi o co nejexaktnější informace, které je možné si ověřit. A to se dostáváme k jádru problému. Něco sis o tom přečetl na internetu a tam to začíná a taky končí. Ve skutečnosti ani nevíš proč to vzniká, co se v těle děje a co to tím pádem utváří.

Tak například, proč vytvářet nějaké koule z energie, když energie je všude a ve všem? V tom co nás obklopuje i v nás. Přijde mi, že se prostě nudíš a opravdu máš jen na výběr mezi sezením u PC a vymýšlením podobných zbytečností. Nechci tímhle nějak snižovat práci s energií jako takovou, ale jaký má vlastně užitek vytvoření 300 koulí z energie? I za předpokladu, že se ti to vůbec podaří, tak ta energie se dřív nebo později zase vrátí do prostoru, protože tak je to pro ni nejpřirozenější. Nikomu s tím nepomůžeš, sám se tím nikam dál rozhodně neposuneš. Ve tvé mysli se objevuje spousta různých obrázků, ale ty samotné obrázky nejsou tou myslí. Stejně jako neustále objevující se a mizící vlny nejsou celým oceánem.

Proto podle mého názoru ztrácíš čas. Protože si hraješ s iluzemi, které tě nikam nedovedou. Dřív jsem byl v podobné situaci a taky jsem takhle experimentoval a s odstupem několika let můžu říct, že to je slepá ulička. Všechny tyhle věci jsou jako prst ukazující na Měsíc (podstatu mysli). Zakončím to citátem z mého oblíbeného filmu (Amelie z Montmartu): "Kdyz prst ukazuje k nebi, jen hlupak se diva na prst."

Tohle všechno si musíš v sobě objevit sám. Nemůžu tě tímhle odradit od dalších pokusů, ani tě ušetřit toho ztraceného času. Ale cítil jsem potřebu ti to říct, protože taková je moje zkušenost :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Příspěvekod skupina EPRV777 » 05 říj 2011, 18:19

Chtěl bych to vidět jako Sam.
Podle mne není umění energii vytvořit ale vědět jak s ní naložit ve prospěch všech.
Tak se nad tím zamysli a neplýtvej silami.

Ještě jsem si vzpoměl.
Proč používat složité výrazy pro jednoduché věci?
Máme krásný a bohatý jazyk Češtinu i Slovenčinu a tak mluvme jak nám velí naše tradice.
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Re: Psi-Challenge

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 říj 2011, 23:16

Taky bych to tak viděl, "Psi-výzva" a "Energetická koule", nebo "Energetickej výboj" mi přijde lepší. Když mi někdo řekne Psi-Ball, nevím proč ale hned se mi vybaví míčoidní hračky :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 05 říj 2011, 23:17

To: Martin108
1. Psi ball je gula energie tvorená tvojou energiou. Ešte stále neviem v čo dúfaš že ju snáď dokážem zviditeľniť alebo čo ?
2. Ide mi presne o to aby som dokázal že sa ovládanie svojej energie dá zlepšiť aspoň o niečo aj niečim takým ako je vytvorenie tích psi gúľ. Ale áno máš pravdu energia je naozaj vo všetkom ale myslím si že je dosť stupídne skúsiť ovládať energiu s ostatných zdrojov keď vlastne ani nezvládaš tu svoju ale čo už.
3.Nie nikomu tým nepomôžem ale sebe áno. Zistím čo dokážem a kde sú moje limity.
4.To s tvojimi obrázkami som nepochopil chceš snáď povedať že nevidím realitu :D:D lebo to už by bolo naozaj smiešne.
5.Oj pozor hrám sa s ilúziami ... ale tie ilúzie ako ich ty nazývaš bez nich by nebolo možne v magií niečo také ako liečenie. Mimochodom to strácanie času ja sa aspoň snažím venovať rozvoju seba po duševnej stránke.
6.Áno ty to považuješ za stratení čas ja nie.

To skupina EPRV777: to je dobre že by si ju chcel využiť len najprv sa ju treba naučiť ovládať. A tak ju môžeš využívať pre ostatných.

áno mate pravdu nevšimol som si za zlý názov sa ospravedlňujem...

To sam: Máš pravdu mal som tam dať asi iný názov.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod skupina EPRV777 » 06 říj 2011, 11:47

Já pracuji s energiemi jak tady popisuješ již 22 let v léčitelství a také to učím.
Jestli chceš můžeš se přihlásit ke studiu do naší školy Alternativních umění v Brně klikni si na http://www.saubrno.cz a tam se dozvíš více.A nebo si přečti moje www stránky http://www.japrorok.cz a leccos pochopíš.Je vidět že máš dravost v sobě a nekompromisní názor, ale zavčas doporučuji sklonit hlavu a nastolit v sobě pokoru . !no1
skupina EPRV777

Mysterian

Příspěvekod thechosenone729 » 06 říj 2011, 13:57

Wow škoda že ste tak ďaleko hneď by som sa šiel pozrieť, stránku ešte stále prezerám.
Áno viem že som vyletel za to sa ospravedlňujem ale trošku ma to naštvalo. Mimochodom kto pre to neni zapálený a neberie to ako životný štýl ale len ako zábavku na 10 minút tak to nemá zmysel.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Martin108 » 06 říj 2011, 15:49

thechosenone729 píše:To: Martin108
1. Psi ball je gula energie tvorená tvojou energiou. Ešte stále neviem v čo dúfaš že ju snáď dokážem zviditeľniť alebo čo ?
2. Ide mi presne o to aby som dokázal že sa ovládanie svojej energie dá zlepšiť aspoň o niečo aj niečim takým ako je vytvorenie tích psi gúľ. Ale áno máš pravdu energia je naozaj vo všetkom ale myslím si že je dosť stupídne skúsiť ovládať energiu s ostatných zdrojov keď vlastne ani nezvládaš tu svoju ale čo už.
3.Nie nikomu tým nepomôžem ale sebe áno. Zistím čo dokážem a kde sú moje limity.
4.To s tvojimi obrázkami som nepochopil chceš snáď povedať že nevidím realitu :D:D lebo to už by bolo naozaj smiešne.
5.Oj pozor hrám sa s ilúziami ... ale tie ilúzie ako ich ty nazývaš bez nich by nebolo možne v magií niečo také ako liečenie. Mimochodom to strácanie času ja sa aspoň snažím venovať rozvoju seba po duševnej stránke.
6.Áno ty to považuješ za stratení čas ja nie.

Ok, respektuju tvoje nasměrování. Jak jsem předpokládal, tak to nepadlo na úrodnou půdu. :) Přeju spoustu příjemných zkušenosti ;)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Příspěvekod thechosenone729 » 07 říj 2011, 02:06

To martin108: Ja viem ako si to myslel lenže ja také to veci nebudem brať na ľahkú váhu a nebudem sa ich učiť možno 2 roky a potom prestanem ja sa s týmto ešte plánujem zaoberať celý svoj život.
Niesom jeden s tích typkov čo si povedia dobre vyskúšame to a potom to necháme tak.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod skupina EPRV777 » 07 říj 2011, 10:12

Čili jestli dobře chápu tak chceš dělat léčitelství a pomáhat lidem. To je ušlechtilé, ale především to je o pokoře a harmonii a celoživotním studiu jak věcí hmotných tak i duchovních. Ale je zapotřebí mít jasno co chceš dělat a v jakém oboru. Práce s energií je náročná nejen na výdej ale i na čas. To zjistíš až to začneš doopravdy dělat. Kdysi p. Břetislav nový měl 600 žáků a selekce od roku 1990 je taková že jsme zbyli již jen 2. A já mám 12 žáků a dělat to skutečně chce jen hrstka lidí. Ale díky Bohu i za to. Kdyby jsi potřeboval poradit s něčím tak mi napiš.
skupina EPRV777

Mysterian

Příspěvekod KillerLP » 07 říj 2011, 19:01

Taky bych to chtěla vidět, pragmatika by byla na místě. Nicméně, nechápu, proč 30. Zbytečné plýtvání energie, příjde mi to jako sázka se sebou. :)
"Kdo trpí sám, ten trpí mnohem tíž, že vidí štěstí druhých přes svůj kříž."
KillerLP

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 34.82

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod honzafon » 09 říj 2011, 20:44

thechosenone729: nevím, jestli jsi o tom něco četl, ale po jendné kouli se doporučuje odpočinek a ten den neopakovat trénink. Leda, že bys byl nějaké mocné neznámé médium, které má v sobě 100x více energie, než průměrný člověk (taková spleť myšlenek). Jinak povedlo se někomu tu "kouli" vidět, nebo dokonce vyfotit ?
Enjoy music. honzafone eas nomine mea at skype.
honzafon

Učeň

Na ruce: 93.57

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Další

Zpět na Soutěže