pudingg

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

pudingg

Příspěvekod pudingg » 02 čer 2009, 22:38

zdravím všechny !no1 tag jemi 21...sem z vysočiny...bydlím na vesnici...Mám ráda hudbu...to je jasné,poslechnu skoro wšecko,nejvíc asi jungle..ale i meditační..no prostě hudba léčí:)))taky ráda fotim,ale momentálně sem bez fotáku....občas si něco namaluju...když mě políbí muza:)))mám ráda naši modrou planetu,protože je to naše matinka:)))jinak mám naký vnitřní nutkání bádat čico...:))))ale sem tak trochu srabík...bojim se věcí co sou nad mí chápaní...takže sem jen pasivní badatel...přečtu nakou knihu..kouknu na net....tot vše...nestrkám nos tam kam nemam...aspon doufám:)))tohle forum se mi líbí:)))))))))))))sem rada že si mužu popovídat s někým komu se honěj hlavou podobný myšlenky jak mě...:))))))většina lidí si totiž řekne co to zase mele???? 's220'
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: pudingg

Příspěvekod PA7RICK » 03 čer 2009, 07:55

Srdečně tě vítám pudinko, doufám že se ti zde bude líbit. 'slonko'
PA7RICK

Školák

Příspěvekod Akyana » 03 čer 2009, 11:40

Ahoj Pudinko, Vysočinu miluju , ať se Ti tu líbí, těším se na příspěvky od Tebe !no1
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod martink » 03 čer 2009, 20:03

Také tě zde moc vítám, a že posloucháš jungle – tak to budeš můj člověk.. !trio!
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod pudingg » 03 čer 2009, 22:47

děkuji za přivítaní:))) joj vysočina je krásná...všude samí kopečky:))já bych asi nemohla bydlet někde kde by byla krajina rovná jak deska...jinak jungle je hodně vpohodě muzika...kamarád má naký nový rychtičky,tak se chystám že si je od něj vypalím:))))už se těšim 's220'
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..