René25

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

René25

Příspěvekod rene25 » 04 črc 2009, 13:22

Caute, ráda bych se Vam rekla neco o sobe.Je mi 25 let, jsem z Jizní Moravy. Zajimam se o duchovno. Nebo spise se u mne 6 smysl vyviji a rada bych se s Vama podelila o svoje zazitky a take nabrala nejake poznatky. A hlavne hledam odpovedi na moje otazky..Vidim hlavy mrtvych lidi, ale nevim jak mam s nema spolupracovat. Ze zacatku jsem se strasne bala ale zvykla jsem si. a mam dalsi problem uz asi rok vidim vedle sebe cernou osobu a nemohu si vysvetlit kdo to je, vzdy se jen ukaze a hned zmizi Vidim jen ze je cerno a mam v hlave mrazeni. Nejhorsi je ze se mi nechce ukazat..Vite nekdo o co by mohlo jit budu Vam moc vdecna.
rene25

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: René25

Příspěvekod panter » 13 zář 2009, 18:37

Ahoj. Neviem ti povedať presne, čo máš robiť. Snáď len toľko, aby si sa o tieto veci ďalej zaujímala.
Možno aj sama prídeš na to, čo to znamená. Keby sa to stalo mne, snažil by som sa získať nad tým kontrolu.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..