REVOLUČNÍ VYDĚLÁVÁNÍ NA INTERNETU

Veškere vyřešené temata

REVOLUČNÍ VYDĚLÁVÁNÍ NA INTERNETU

Příspěvekod Darksome » 25 říj 2007, 18:44

PRO ZAČÁTEK BYCH CHTĚL NAPSAT ŽE, NIKOHO DO NIČEHO NENUTÍM, VŠE JE ČISTĚ DOBROVOLNÉ !!!

REVOLUČNÍ NABÍDKA – revoluční vydělávání přes internet !!! Věnujete tomu 0 Kč + 0s denně !!! Není v tom žádný klam ani háček ! Sami se můžete přesvědčit. Je to aktuální nabídka ze dne 25.10.2007, paltí do odvolání.

Nejedná se však o jen tak ledajakou nabídku. Nebude Vás to stát vůbec žádný čas (0s denně) a hlavně žádné peníze, navíc si budete vydělávat mnohem víc.
Věřte či ne ? Už jen to, že je to zdarma a bez jakýchkoli investic je přece důvod to vyzkoušet, ne ?

Peníze nabízí společnosti Bux.To a další, já jsem naprogramoval program, který za Vás všechnu práci sám vykoná.
(Kliká na stránky za jejichž zobrazení dostanete peníze).
Pokud se zaregistrujete přes můj odkaz.

Seznam společností, do kterých se přes mně můžete registrovat najdete zde:

Kód: Vybrat vše
http://surfcli.php5.cz/info/registrace.html

, pošlu Vám program ZDARMA !!! Nemáte tedy co ztratit, Vaše celková finanční investice bude 0Kč oproti ostatním nabídkám !!! Navíc program bude vydělávat sám za Vás !!! Časová investice bude pouze pár minut, než se do společností zaregistrujete a pak 0s denně, kdy program necháte spouštět automaticky se startem Widnows.

Pokud se tedy rozhodnete pro tuto jedinečnou nabídku, zaregistrujte se na výše uvedené adrese do vybraných společností, kde se nachází tabulka s přehledným výpisem společností. Stačí pouze kliknout na odkaz a potom na stránkách vybrané společnosti zaregistrujete standardním způsobem. Při registraci zkontrolujte, jestli je v kolokce Referrer (if any) můj nick. pokud ne, je potřeba jej tam napsat. Pokud by jste se totiž nezaregistrovali přes mě, nemohl bych Vás přidat do databáze a program by Vám nefungoval.

Kdo ještě nebude mít založen účet na PayPal.com (viz níže), kam si nechá vydělané peníze posílat, nevadí, stačí v registraci uvést do kolonky PayPal E-mail Address For Payments: stejný e-mail jako e-mail uvedený v kolonce Email Address:. V budoucnu lze vše změnit. (Až si vyděláte 10 dolarů, které si budete chtít poslat na PayPal, tak potom si ho můžete založit).

Pokud se zaregistrujete přes někoho jiného, poznám to a program Vám nebudu moct poslat.

Až se zaregistrujete u společností, která jste si vybrali, kontaktujte mě na e-mail:
Kód: Vybrat vše
surfclick.vydelek@gmail.com

, kde mi pošlete žádost o program + své uživatelské jméno, já ověřím správnost Vaší registrace a program Vám pošlu.

Funkčnost programu je 100%. Navíc, jak říkám je ZDARMA, nemáte co ztratit. Nejedná se o DEMO verzi, je to finální fungující verze časově neomezená.

Obrázek

Registrace účtu na http://www.paypal.com (důležité pro zaslání vydělaných peněz, lze se zaregistrovat až budete mít 10 dolarů ve slolečnosti Bux.To)

1) Účet si založíte na serveru společnosti http://www.paypal.com Na úvodní stránce vybereme odkaz "Sign Up".
2) Na následující stránce vybereme typ účtu "Personal Account" a jako zemi, kde žijeme, vybereme "Czech Republic". Pomocí tlačítka "Continue" zadané údaje odešleme a přejdeme na další stránku.
3) Zobrazí se nám registrační formulář pro vyplnění osobních údajů. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Jako domácí telefon ("Home Telephone") by mělo být číslo na pevnou linku a bez mezinárodního volacího kódu. Dále vyplníme emailovou adresu a heslo (min. 8 znaků).
4) Dále jsou požadovány dvě kontrolní otázky a odpověďi na ně. Vyberte si např. jméno vaší matky za svobodna ("Mother's maiden name") a město narození ("City of birth").
5) Registrační formulář je zakončen vyjádřením souhlasu s registračními podmínkami, a opsáním bezpečnostního kódu podle zobrazeného obrázku. Celý formulář následně odešleme pomocí tlačítka "Sign Up".
6) Po odeslání registračního formuláře je na emailovou adresu, uvedenou při registraci, zaslán email s názvem "Activate Your PayPal Account!". V tomto emailu naleznete odkaz pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy.
7) Přidání karty k účtu. Po odeslání registračního formuláře je zobrazen formulář pro přidání platební karty k PayPal účtu (karty Visa Classic, Mastercard, případně American Express).
Takže dejte CANCEL a je to. Platební karta se v žádném případě zadávat nemusí.

//EDIT: Odstraněn status "Důležité"
Darksome

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod smolicek04 » 15 pro 2007, 08:15

Při registraci zkontrolujte, jestli je v kolokce Referrer (if any) můj nick. pokud ne, je potřeba jej tam napsat.

Niesom si istí ale vyzerá to ako by som ja mal klikať na tvoje reklamy a zarábať na tvoj účet. Možno že sa mýlim ale na mňa to tak pôsobí.
smolicek04

Školák

Příspěvekod Darksome » 15 pro 2007, 11:27

je to jinak ... budeš klikat na svoje reklamy, ale budeš registrovanej podemnou
Darksome

Školák