Rhaegar (Jsem tu správně?)

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Rhaegar (Jsem tu správně?)

Příspěvekod Rhaegar » 30 pro 2013, 22:12

Zdravím.
Jsem tady noví. Vlastně jsem to tady našel náhodou když jsem googlil rozumy o tajemství (the sectret) což jsem nedávno viděl v televizi. Ve své podstatě jsem skeptický člověk a co nevidím je pro mě těžké pochopit ve své podstatě je to takový malý paradox protože mám rád fantasy, sci-fi, historii, comixi a trochu mě fascinuje náboženství. Jsem jen obyčejný student a o nic s uvedeného se nezajímám do hloubky. No abych se vrátil k věci. Koukám na to fórum a řikám si "okultismus... hmm to je přece blbost to neni ve skutečnosti možný." Ale pak si řikám že když jsem zastáncem fantasy roč se o tom něco nedozvědět. Nechci se učit magii a o půlnoci sbírat bylinky chci tady jen načerpat informace z jiného úhlu na věc než je to obecně známé - magie patří do pohádek. No píšu tady a vlastně bez opsahu a sám se v tom strácím takže stručně. Je toto forum pro člověka co o tomto tématu neví vůbec nic a chce si na tuto věc udělat vlastní názor poučit se a pobavit? Pomůže mi s tím zdejší komunita (protože co jsem zběžně prohlídl toto téma všichni jsou už v tomto zběhli)? Nebo se mám prostě sbalit a jít o dům dál?

Děkuji už jen za přečtení a slibuji, že se pokusím aby do příště můj text dával víc smyslu.
Rhaegar

Školák

Na ruce: 50.66

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Rhaegar (Jsem tu správně?)

Příspěvekod Drapi » 30 pro 2013, 22:43

Jak zní moje oblíbené přísloví... "Skutečný mistr je věčný student". Já si myslím, že to tu je pro obě kategorie. Na tohle fórum jsem přišel s minimálními znalostmi a už jsem se toho hodně naučil pouze pročítáním témat, takže si myslím, že jsi na správném místě :) Vítám tě tu a snad najdeš co potřebuješ :)
Drapi

Školák

Na ruce: 189.04

Poděkoval za: 2 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 30 pro 2013, 22:44

Ahoj Rhaegar, toto sme tu už asi raz rozoberali v nejakej téme takže určite skus popozerať, čo sa mňa tyká ja nemám ani trochu pochybnosti o tom že to funguje lebo práve ti píšem z veci ktorú som si ustanovil ako 3 mesačný ciel ktorý vyšiel perfektne a nepochyboval som ani na sekundu. Samozrejme že som nesedel na zadku a čakal kým ku mne môj pc doplával ale spomenul som si že predsa mam nejaké úspory o nejakých 20 percent som požiadal rodičov a ostatne som si doložil takže tak :D
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Rhaegar » 30 pro 2013, 23:02

Ehmm... to s tím tajemstvím bylo jen vysvětlení jak jsem se sem dostal jinak názor na tajemství už jsem si udělal i když jsem to neskoušel. Ptal jsem se jestli se tady můžu dozvědět bez jakýhkoliv předchozích informací něco o magii/okultismu/... obecně.
Rhaegar

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 30 pro 2013, 23:14

Mohol by si upresniť čo konkrétne sa chceš dozvedieť preto že okultizmus je široká téma. Nejaké konkrétne otázky by pomohli.
Lebo ak si všimneš je tu kopu tem : vitakineza,elementárna mágia,mágia atd atd... obecne je ťažko niekde začať.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 31 pro 2013, 02:03

Vítej :)

Rhaegar píše:Vlastně jsem to tady našel náhodou když jsem googlil

Nic není náhoda. To je první indicie.

Rhaegar píše:Je toto forum pro člověka co o tomto tématu neví vůbec nic a chce si na tuto věc udělat vlastní názor poučit se a pobavit?

Když jsem na tohle fórum přišla, tak jsem si říkala, co tady asi tak budu psát/dělat, když o magii nic moc nevím? :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Rhaegar » 01 led 2014, 16:13

thechosenone729 píše:Mohol by si upresniť čo konkrétne sa chceš dozvedieť preto že okultizmus je široká téma. Nejaké konkrétne otázky by pomohli.
Lebo ak si všimneš je tu kopu tem : vitakineza,elementárna mágia,mágia atd atd... obecne je ťažko niekde začať.

No právě je tady moc témat a já si prostě nemůžu vybrat. Omlouvám se, ale zdá se mi to tady trochu nepřehledné v tom smyslu, že se mi zdá, že tady lidé pokládají jen konkretní otázky a dostávají jen konkrétní a né obecné odpovědi. Ale tenhle názor asi pramení z toho že se tu prostě nevyznám. Takže to nechám stranou.
Přemýšlel jsem o té otázce, ale pro mě je to zhruba stejná otázk jako kdyby se mě někdo zeptal kde chceš začít s kvantovou fyzikou. Samozřejmě bych logicky odpověděl od začátku... Nu, ale podle hesla nevymýšlej to co už vymysleli před vámi bych tedy radši vzal s té druhé stránky. Byl bych rád kdybyste mi řekli jak jste začínaly vy. (Né co vás k tomu přivedlo to je zas na jindy.)

No teď když jsem to dopsal mě napadlo asi to bude znít hloupě, ale vždycky jsem kroutil hlavou nad tím jak ve filmech sekty provádějí satanistické rituály kde čtvrtí panny a odříkávají latinský text. A říkal jsem tak takhle se snad chovají jen masochisté a né satanisté. Tak jestli vám to pomůže k tomu abyste mě někam nasměrovaly tak řekněme, že bych se rád dozvěděl něco o "reálném" satanismu. No i když zas si nejsem jistej jestli má vůbec něco společného satanismus z magií. Takže když tak bych jako druhou věc co se mi vybaví v tomto kontextu řekl nekromancie což asi taky nebe o tom jak to známe z televize o dělání zombie nebo uzavírání lichvářských smluv s démony.

Btw
Razorka Tektzby píše:Nic není náhoda. To je první indicie.

To bylo myšleno jak? Jakože je vhodnější použít slova shoda okolností. Nebo že nás vede nějaká vyšší síla?
Rhaegar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 01 led 2014, 22:05

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 led 2014, 15:20

Rhaegar píše:
Razorka Tektzby píše:Nic není náhoda. To je první indicie.

To bylo myšleno jak? Jakože je vhodnější použít slova shoda okolností. Nebo že nás vede nějaká vyšší síla?

Všechny události mají svoji příčinu, i chaos vnímám spíše jen jako složitou uspořádanost. Takže to druhý .
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 led 2014, 17:34

Chaos je jenom měnlivý pořádek, je to stejný jako s tím Uroborem :P
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..