Scharaz

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Scharaz

Příspěvekod Scharaz » 25 črc 2012, 18:32

Čauves :)

Na vaše forum jsem narazil náhodou, když sem hledal něco o Sledermanovi. Jsem zvědavec ohledně tohohle i když mi to nahání husí kůži. :D
Něco o mně? Mno hraju na bicí dobré 2roky(no moc dlouho ne :D ) Mám 18 let, poslouchám rock a metal(kapely vypisovat nebudu, to by sme tu byly do zejtřka)
Co se týče magie něco málo sem si přečetl o bílé a černé magii(vím že je neutrální) a články o druidismu keltském.
Někteří tu píšete své zážitky s anomáliemi, nebo nevysvětlitelné prožitky od snů po duchy. Jediné co se často stává mně je přísun častých pocitů deja vu, skoro denně si připadám jako by se to už stalo, jako by se mi to stalo nejdřív ve snu. Mno to je první věc a už po druhé se mi stalo, že při usínání jsem z ničeho nic nemohl dýchat a cítil jako by mě něco sálo, nebo naopak do mě něco šlo. Po tom zážitku jsem se cítil "aktivnější" a plnější energie. Těžko popsat. Každopádně o co mi zde de, chtěl bych se dozvědět něco o magii a léčení :). To je asi tak vše.
Scharaz

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Scharaz

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 26 črc 2012, 13:01

Zdravím tě...
Rovnou se zeptám koho,že jsi to hledal ? Slederman ?
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Scharaz » 26 črc 2012, 15:42

Jop. Slenderman. Tyhle stránky mi skočily náhodně, ani sem zde o něm nic nenašel. Nebo ty chceš vědět něco víc o něm?
Scharaz

Školák

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 26 črc 2012, 20:40

No zajímá mne,kdo či co to je...:D
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Razorka Tektzby » 27 črc 2012, 01:11

Vítej :) Bicí jsou pro mě velmi atraktivní ;-) Co se týče Slendermana, tak to je sice fascinující, ale nebezpečný! Trošku mi to v rámci jeho velikosti nad 2m připomíná Nephilim, čili spadlej z nebes, pokus, neodokonalej, potřeba "opravit", ale to je jen moje paranoia :p A co se týče deja-vu ti osvětlí Sam, až bude mít přístup k netu :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Scharaz » 27 črc 2012, 08:44

Mno. Slenderman má přes 2 metry. Má hlavu bez obličeje, lidi ho vidí v kvádru s kravatou a s několika rukama, nebo dvěma dlouhýma, objevuje se malým dětem, nebo lidem, kteří mají zemřít. Je vidět na několika fotkách a videích, což jsou podle mě fake.
Scharaz

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 30 črc 2012, 18:44

zdravim, jinak slender man je urbanistický mýtus o stvořený kolem dvou metrů, které někdy má obličej někdy nemá (jindy jsou rysy jen v náznaku). Končetimy jsou povětšinou dlouhé a nemálokdy pokroucené do bizarních úhlů. S tímto mýtem si s oblibou hrál například Clive Barker ve filmových vizích svých literálních děl. Povětšinou se s ním můžeme setkat na fotografiích, to jen tak naokol :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..