Serpens Dimorphis

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Serpens Dimorphis

Příspěvekod Serpens Dimorphis » 18 dub 2012, 22:14

Zdravím všechny :-)
Pro toto forum se jmenuji Serpens Dimorphis. Už sem nějakou dobu chodím pročítat témata, ale k představení se jsem se dobrala až teď :-). Zodpověděli jste mi ve vašich odpovědích již spoustu otázek, děkuji! Ale spoustu (mnohem víc :-D ) otázek na své odpovědi ještě čeká :-D Od aktivního zapojení se k chodu si slibuji větší utřídění myšlenek - nabrání přímějšího směru. Pro srozumění..můj počítač je vlastně velká knihovna nabitá knihami o magii všech možných druhů. Samozřejmě jsem je nepřečetla zdaleka všechny :-D Ale dost na to, aby mě to postavilo před otázku "Kam a jak směřovat, ale hlavně si naprosto nezničit život". Nechci patřit mezi bezhlavé blázny, ale ani mezi ty, kteří pro samou opatrnost jaksi zapomněli "vykročit". Tolik k tomu, co zde já osobně tak pohledávám :-).

Jako dekoraci k předchozímu textu bych připojila že jsem empatická, veselá a dvacetiletá :-D Mám velmi ráda klasickou literaturu, miluju hudbu (během půlroku jsem se stihla zúčastnit Obscene Extreme i koncertu Emilie Autumn - tedy poslouchám široké spektrum :-D ), k posezení nad dobrým pivkem se taky nenechám přespříliš pobízet :-). A jsem moc ráda, že existuje alespoň virtuální místo, kde vůbec můžu konzultovat svoje myšlenky a ještě navíc nebýt za blázna :-D
Serpens Dimorphis

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Serpens Dimorphis

Příspěvekod VdeAus » 18 dub 2012, 22:18

Ahoj! Vítám Tě!:)
VdeAus

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 dub 2012, 23:42

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 18 dub 2012, 23:54

Ahoj, taky Tě vítám.

Vzbudila jsi ve mně zvědavost..a tak se zeptám.
Co si od magie slibuješ?
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod JakubCZECH » 19 dub 2012, 06:24

Zdravim tě :)
"Je to jen škrábnutí!" procedil skrze zuby Ten druhý a hystericky se rozesmál.
JakubCZECH

Čaroděj

Na ruce: 420.25
Banka: 316.59

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod skupina EPRV777 » 19 dub 2012, 11:37

Vítej mezi námi.
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 19 dub 2012, 12:21

Vítej :) Podle představení se jsi sympatická osoba se smyslem pro humor a to ani nepočítám tu zmínku o pivu! :D Na aktivní zapojení jsem zvědavá, často to končí buďnapsáním pár příspěvků a nebo po krátkým období aktivity, pak se ze jmen dotyčných stane pouze dekorativní prvek :p :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 19 dub 2012, 14:31

Ahoj...
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 dub 2012, 15:03

Absolutní souhlas s mojí předrahou :-* :-* hodně málo tu zůstane aktivních :P
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Serpens Dimorphis » 19 dub 2012, 15:51

Děkuji všem za přivítání :-)

Akyana: To je milý :-) Od magie si slibuji hlavně osobní posun dopředu. Vím že je to hlavně práce sama na sobě, ale chci to dělat (dá-li se to tak říct) "pořádně", aby moje snažení mělo hodnotu. Internet je na jednu stranu skvělá studnice materiálů, ale na druhou se dá najít spoustu blábolu, a taky (což je můj případ) dost informací ohledně toho, že "když nevíš co děláš, připrav se na průser". Copak o mě, kdybych dělala hlouposti tak si za to můžu sama a patří mi to, ale nejvíc mě děsí že by mohlo trpět moje okolí, tomu se chci v první řadě vyhnout. Už proto, že jeden z mých dlouhodobých cílů je ten, že chci zvládnout pomoc a ochranu jiných osob než sebe sama. Co chci pro sebe je seberealizace. Ale jak vidíš, zatím přesné zaměření nemám, takže pokud tě právě toto zajímalo, můžu ti napsat které "obory" se mi líbí. Uvítám názor :-)

Razorka: Děkuji za přivítání :-) jojo pivko mnam :-D Já se budu snažit zůstat mezi aktivními :-D Pročítám témata i poměrně stará, takže v tomto přehled nemám, ale kolik vás tu je cca stále aktivních? :-) Nebo jinak, v jakém poměru zůstávají noví příchozí aktivní? 4 z 10 třeba?
Serpens Dimorphis

Školák

Příspěvekod Akyana » 19 dub 2012, 19:09

Serpens Dimorphis píše: Ale jak vidíš, zatím přesné zaměření nemám, takže pokud tě právě toto zajímalo, můžu ti napsat které "obory" se mi líbí. Uvítám názor :-)

Dobře,napiš mi to, uděláme to tak.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 19 dub 2012, 19:43

Není zač :) Co se týče poměru aktivních/ neaktivních členů, tak mám dojem, že tvůj odhad 4 z 10 je hodně optimistickej :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 dub 2012, 20:01

Dost zůstává tu tak dvacet procent rozepivšíc se komunity :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Serpens Dimorphis » 20 dub 2012, 17:04

Akyana: Nevím jestli jsi to myslela jako že ti to mám napsat do SZ, ale myslím že tajnůstky tu v oblibě nejsou, tak píšu :-D
Zatím se má situace tak, že bych ráda došla až na konec Bardonovy Brány.., jelikož jsem zatím na začátku, tak to mám na nějaký čas vystaráno, ale stejně se mi nechce upínat se k jedné knize, příjde mi to krátkozraké, i přesto že je to kniha ucelená. Problém nastává v bodě, do kterého bych chtěla takzvaně "jednou" dospět, tam jsou největší nejasnosti. Líbí se mi démonologie, zájem by byl i v nekromancii, ale také zároveň v té ochraně a silném léčitelství. Ale upřímně si nemyslím že by to šlo nějak zkombinovat, aby z toho vyšla jiná věc než devět řemesel, desátá bída. Nebo alespon o tom nevím že by to šlo, kéž by.
Co si tedy o tom myslíš? Pokračovat v Bráně, a postupem času si přijít na to k čemu mě to bude táhnout víc? Nebo se rozhodnout a na tom pracovat? Nebo tak nějak "napůl"?
Ju a ještě by mě zajímalo, jestli je dle tvého (nebo i jiných kdo to čtete samozřejmě :-D ) názoru lepší čerpat z osobnostních přepokladů (úroven sebeovládání, cholerik/flegmatik,..) a dosáhnout skvělé úrovně v něčem k čemu mám předpoklad, ale v mých zájmech by to nebyl "top", nebo překonat sebe a dělat to, co jsem si zamanul i když to nebude nejlepší úroveň. Vlastně se tohle váže i k předchozímu odstavci :-D ale třeba to někomu dalšímu pomůže taky :-)

Razorka a Sam: Budu se snažit se v těch dvaceti procentech udržet :-D :-) I když mě tedy tak nízká učast překvapila, čekala jsem spíš víc než můj odhad, ne méně :-D
Serpens Dimorphis

Školák

Příspěvekod JakubCZECH » 20 dub 2012, 17:30

SZ neboli soukromá zpráva-tu můžeš poslat jakémukoliv uživateli a ostatní jí nevidí.
"Je to jen škrábnutí!" procedil skrze zuby Ten druhý a hystericky se rozesmál.
JakubCZECH

Čaroděj

Na ruce: 420.25
Banka: 316.59

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 20 dub 2012, 18:36

Proč se o tom nerozepíšete a nepřispějete tak do témat, tohle fórum tu koneckonců od toho je :P
Sam Tektzby

Site Admin

Další

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..