Shepard

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Shepard

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 10:39

Ahojte,

som 16 ročný študent študujúci informatiku/elektrotechniku, toto fórum som našiel už dávnejšie ale až teraz som sa rozhodol zaregistrovať.
Chcem vyskúšať preniknúť do oborov mágie a kinéz a hlavne čo ma poháňa je zvedavosť a to, že takéto témy sú pre mňa zaujímavé!
Samozrejme, som ešte úplný začiatočník čo ešte nerobil žiadne duchovné cvičenia, nemám v sebe objavený ešte žiaden talent (nahľadal som ho) a nema ešte poriadne nič naštudované, ale niekde sa začať musí, no nie? :)
Som fanúšikom Naruta, histórie, zaujímam sa o vesmír a verím, že v ňom nie sme sami a ako väčšina mladých ľudí vo voľno čase si zahrám nejakú tu PC hru ako napríklad Mass Effect alebo Assassins Creed. (obidve moje srdcovky, hrajem hry z väčša kvôli príbehu, je to pre mňa lepšie ako film, dlhšie vydrží a väčšia zábava) :D

Takže ešte raz. Zdravím vás všetkých! 's220'
Devon

Učeň

Na ruce: 224.16

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Shepard

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 čer 2012, 10:45

Zdravím
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod JakubCZECH » 02 čer 2012, 11:06

Zdravím tě. Mass efekt je boží hra ale minecraft je minecraft.
"Je to jen škrábnutí!" procedil skrze zuby Ten druhý a hystericky se rozesmál.
JakubCZECH

Čaroděj

Na ruce: 420.25
Banka: 316.59

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 11:10

JakubCZECH píše:Zdravím tě. Mass efekt je boží hra ale minecraft je minecraft.

Súhlasím, ale je to strašný žrút času. Vždy keď ho hrajem tak si poviem, "Dobre urobím ešte tieto schody a idem preč..." a pozriem sa na hodinky a prešli už 2h. !0023!

Ale jo, je to super hra, ale aj tak u mňa vyhráva Mass Effect a Assassins Creed, Minecraft je u mňa až za nimi! !no1
(ale už radšej dosť o hrách) :P
Devon

Učeň

Příspěvekod Sselion » 02 čer 2012, 16:24

Tez zdravim. Koukam ze k nam pribyl dalsi paran a informatik !trio!
Pokud fyzika umožní alespoň teoreticky Magii. Magie musí existovat.
Sselion

Školák

Na ruce: 63.31

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 19:32

Vítej :) Tak opět informatik co se zajímá o magii, výtečné :D Mass Effect je moje srdcovka! Jen jsem se ještě nedostala ke třetímu dílu :(
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 19:54

Razorka Tektzby píše:Vítej :) Tak opět informatik co se zajímá o magii, výtečné :D Mass Effect je moje srdcovka! Jen jsem se ještě nedostala ke třetímu dílu :(

Ďakujem. 'kiss'

Je to dobrá hra, ale s poľutovaním musím povedať, že 2 ma bavila viac. Proste podľa mňa by tej hre trebalo ešte tak min. pol roka vývoja a potom by to bolo ono. A nie nehovorím o konci, vravím o hre ako celok. Kvalitný combat systém, vynikajúca hudba/soundtrack, len ME 3 najviac trpý na tom najdôležitejšom. Čím sú Romance, vzťahy s charaktermi a vedľajšie misie. :(
Jediná romance ktorá je čistočne dotiahnutá do konca a môžem povedať, že je to ROmance se vším všudy tak je s Liarou, ostatné sú také ako keby len narýchlo spravené a nedotiahnuté do konca ale dajú sa... Ale najviac zamrzí totálna absencia vedľajších misií ako poznáš z ME 2, tam nič také nie je. Jediné čo sa tam podobá na vedľajšie misie je cca. niekoľko MP máp na ktorýcg robíš "takmer" totožné úlohy ako v MP len to není na čas a o neustálom prívale nepriateľov a zvyšné "vedľajšáky" sú len o tom, že si budeš pobehovať po Citadele a niekde započuješ ako sa nejaké NPC rozprávajú o niečom čo stratili a ty len nasadneš na Normandy a pôjdeš do nepreskúmanej časti vesmíru, zoskenuješ všetky sysémy aby si našiel čo ti treba, vrátiš sa na Citadelu a povieš mu nech si tú vec prevezme v Citadele.

Mass Effect 3 je vynikajúca hra, jediné mínus čo jej môžem dať je nedotiahnutie niektorých romance, vedľajších misií a malá pestrosť nepriateľov + niektoré príbehové diery. Inak je to pecka tohto roka. :)

Počkať prečo tu ja píšem recenziu? :krec:
Ale neber to čo som písal na 100%, je to môj subjektívny názor. :razz:
Devon

Učeň

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 20:10

Ale to je dobře, že jsi napsal recenzi, stejně jsem se tě chtěla zeptat, jak se ti trojka jeví, takže jsi mě ušetřil dotazu :D Každopádně to bude probděnej víkend, jakmile trojku obdržím :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 20:11

Tak to som rád. :D

Ale schválne, kto je tvoja láska? :D
(nemyslím Sama, myslím v ME 3) :D

U mňa vedie Tali. :P

Btw: Teba tipujem, že si s Liarou. :P
Devon

Učeň

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 20:22

:D ME 3 ještě nemám, ale ve dvojce jsem se snažila o Thana a o Legiona, vlastně i o Kaidana :D Z ženských postav u mě vede Tali pak Liara, ovšem i Samra a drsná Jack nejsou marný :D Jo a ve trojce Tali konečně sundá masku, že?
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 20:34

Razorka Tektzby píše::D ME 3 ještě nemám, ale ve dvojce jsem se snažila o Thana a o Legiona, vlastně i o Kaidana :D Z ženských postav u mě vede Tali pak Liara, ovšem i Samra a drsná Jack nejsou marný :D Jo a ve trojce Tali konečně sundá masku, že?

Thane sa neoplatí, veď uvidíš keď budeš mať ME 3. Legion nejde, pro boha ale aj keď som chlap tak už len preto by som si zahral so ženskou postavou aby som videl tú celkovú Romance (nie len romance scénu :D ). Kaidan tiež nejde, ten ide až v ME 3 a keďsi chlap tak má záujem tiež. :D
Tali vede, Liara tiež, Samara je tiež super len je škoda, že jej nedali žiadnu romance a Jack je naozaj kaliber, hlavne v ME 3 má pár super viet. Len je škoda, že postavy z ME 2 majú v ME 3 min. času. Teda ak nepočítam Tali, Garrusa atd.

A Tali ano i né. :(
Celú tu vec okolo Talinej tváre Bioware absolútne zničili. Ale to zistíš až v hre, nebudem ti nič prezradzovať, akože na jej tváry nie je zas nič také zlé, jediná vec čo je na tom zlá je to, že je to podvod a spôsob akým ukázali tvár ešte viac. :/
Devon

Učeň

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 20:55

Legion se mi nakonec nepovedl, resp. jsem se nechtěla vracet zpátky, ale tu scénu jsem byla připravená zachytit na video :D Podvod? Tak to asi nebude pobíhat bez masky, takže se jen někde mihla, video, fotka, ale ne nic neříkej, jen přemýšlím nahlas :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 21:00

Jak, že se ti Legion nepovedl, veď Legion sa nedá zromancovať. :O :D

A nepoviem ti nič, lepšie je keď to budíš sama, ale aby si ju videla musíš mať s ňou romance z ME 2. :P
Devon

Učeň

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 21:05

]Podle dialogů jsem měla dojem, že by to šlo, že tam byly náznaky, ale že jsem nezvolila vhodný věty a nechtělo se mi zkoušet jiný kombinace, což bylo tím, že to vlastně vůbec nešlo :D

Někde se snad najde save :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Devon » 02 čer 2012, 21:08

Nechceš trošku veľa? :D

Ľudia sú veľmi konzervatívny ohľadom otázok sexu a vecí ktoré sú tabu, takže ak by nejaké štúdio spravilo hru, kde by boli reálne city a doslova by si mohol mať romance s každým, s hocičím (Legion), tak by to kopa konzervatívnych mamičiek a oteckov asi nepobrali. :D
Devon

Učeň

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 čer 2012, 21:26

Chci :D

Jde o to, jestli by konzervativní mamky a taťkové vůbec nechali svoje ratolesti hrát, takže by hráli potaji. A pokud by nechali, tak jestli by přišli na to, že tam něco takovýho je, na obalu nebo v popisu hry to nepíšou a kdo ví, jestli je vůbec zmínka o romancích na Wiki :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Další

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..