Smlouva s démonem

Magie konkrétně i všeobecně

Smlouva s démonem

Příspěvekod Kazeyasha » 11 kvě 2017, 14:19

Chtěla jsem se zeptat na smlouvu s démonem. Prý můžete žádat vše...zdraví, lásku, bohatství ...netoužím po nějaké lásce, která by ani nebyla skutečná. Ani po penězích. Nejdřív vám napíšu můj příběh. A zároveň prosím o radu. Jsem tak blízko k tomu to zkusit.
Týká se to zdraví. Mám každodenní bolesti. Tlak nad břichem. Podle doktorů jsem naprosto v pořádku. Bolest není psychická. Mám v plánu zkusit léčitele, ale tím si nejsem jistá, protože je mnoho podvodníků. Leda byste mi poradili nějakého hodně dobrého léčitele v oblasti Rychnov nad Kněžnou. Každá nemoc, každá bolest souvisí s tím, jak se cítíme uvnitř. (například, že nádor je dlouhodobý potlačený vztek). Já ale problém uvnitř mě nevidím. Jsem psychicky naprosto vyrovnaná. Pokoušela jsem se vyléčit sama. Žádala jsem anděli o pomoc. Nic. Asi mám nízké vibrace a ani andělé mi nemohou pomoci :(
Je mi 17. Jsem tak mladá a chci si užívat života. Prostě ho žít! Chodit s kamarády na zábavy, bavit se. Ale ta bolest je strašná. Doktoři už si ze mě dělají srandu a neberou mě na velkou váhu.
Dost jsem nad tím přemýšlela a pak mě napadla smlouva s démonem. Vím že je to zoufalé řešení...ale když ani andělé nepomohli? Navíc, když se nad tím zamyslím...mohu žádat zdraví a dlouhá léta pro moji rodinu ...pak si démon vezme mou duši, která se jednoho dne stejně osvobodí. Protože duši je souzeno se dál rozvíjet a nakonec se spojit s Bohem. Ano, může to trvat tisíc, několik tisíc let než se odpojí od démona, nebo ji nechá jít.
Zajímá mě, zda démon opravdu dodrží naši dohodu. Mám trochu pochybnosti. Přeci jenom, tihle bytosti jsou nevyzpytatelné.
Jestli pro mne máte nějakou radu, pomoc, nebo mi chcete napsat něco ohledně smlouvy a démony ...ráda si to přečtu. Opravdu to nechci udělat, ale žít v tomhle..to je peklo. Opravdu peklo.
Kazeyasha

Školák

Na ruce: 83.80

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Smlouva s démonem

Příspěvekod Batole » 12 kvě 2017, 05:27

Smlouva s děmonem je určitě možná, ale záleží na mnoha okolnostech. Většina lidí co se tímto zabývají takovou smlouvu vřele Nedoporučuje. V každém případě pokud by jsi takovou smlouvu chtěla uzavřít, musela by jsi dotyčného démona přimět aby se ti viditelně projevil a slíbil že tvé přání splní. V opačném případě je to o ničem. Knihy o vyvolávání jsou volně na netu většinou volně stažitelné v pdf formátu. Pokud by jsi se k něčemu takovému odhodlala pak jsou dotyčné knihy např. v pdf formátu volně na ulozto, něco je na serveru grimoar a podobě. Zajímavá je z toho hlediska Experimentální démonologie od Josefa Durra.
Ale pokud již člověk něco takového chce vyzkoušet, tak rozhodně bych to nezkoušel podle Fausta a spol. Když juž tak bych se podíval na východní - Indické texty.
Jsou různé řády démonů a křesťanští evropané se obraceli hlavně na démony pekelné, což bych tedy osobně nezkoušel v žádném případě. Protože na jaké bytosti se obracíš mezi takové se dostaneš. Např. Asurové, tedy podle Indické filosofie podsvětní démoni, nevlastní bratři bohů. (zagůgli - Prahlada, Bali, ......a spol.) To bych ještě bral. Z těch co vyznávají západní mágové tak ještě Lilith. Ale opatrně.
Jinak, k vyvolávání není potřeba žádná evokace jak se popisuje v "křesťanských" textech. Stačí dodcela obyčejná meditace o jménu volané bytosti s přáním aby se ti viditelně projevila a splnila tvé přání. Je k tomu možné využít i spánek, resepktive podlední myšlenky před usnutím a zaměření mysli do míst uprostřed prsou, pokud možno Myslet ono jméno při Nádechu, Aby se ozývalo jakoby v hrudi. Staří mágové psali "V srdci". A vydržet. Trvá delší dobu než se ti viditelně projeví a odpoví. Nějaký měsíc.
Případně se člověk nemuší hned obracet na démony, je možné třeba planetární duchy = bytosti jdoucí středem přírody. Jako Phul, Haegith, Och.... etc. Viz Arbatel, Z magie starých. Ty vyvolávali např. členové okultní lóže Golden down a jejich evokace popisují na své strance. Zadej si do gůgle "logdos" London lodge of the Oxford Golden Dawn Occult....
Batole

Školák

Na ruce: 293.87

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Re: Smlouva s démonem

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 kvě 2017, 18:54

No jakožto někdo, kdo trochu v tý démonologiipobíhá ti to vysvětlím následně a to na příběhu.
Byla dívka, krásná a mladá avšak nehoda ji pozměnila.
Maličkou jizvičku pod okem měla.
Ona avška posledlá krásou a dokonalostí svou, požádala o pomoc.
Démon jí řekl:"Budeš krásná a tvá krása navždy se stane legendou."
Dívka souhlasila.
Od té doby v tom místě mají sochu alabastrovou.
Avšak po dívce ne vidu ni slechu.

Popřemýšlej o tom, co opravdu chceš.
Protože to, že člověk cítí bolest mu kolikrát alespoň připomene, že je stále naživu ;)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Magie