SMOKEYoriginalHD

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

SMOKEYoriginalHD

Příspěvekod SMOKEYoriginalHD » 03 led 2013, 23:32

Ahojte :) chcel by som sa vám predstaviť, ja som Martin, mám 17 rokov no skoro 18 :) som tu už dlhšie :) Obľúbenú hudbu mám asi najviac chillstep, ale aj pop, dubstep no proste z každého niečo, ale najviac chillstep :) toto fórum som našiel náhodou, keď som niečo hľadal, neviem presne ale myslím, že to bolo AC :) chcel som to vyskúšať, o AC som sa dozvedel od spolužiaka, ktorý to vie, tak ma to zaujalo dosť. Tieto veci ma celkom zaujímajú, koho nie :D mám aj nejaké tie menšie skúsenosti ale to tak maličko iba :) napríklad to vyvolávanie, tak tam som uspel a aj som videl hh.
Ďalej som skúšal spomínané AC dávnejšie ale len raz, podarilo sa my na poprvé vyvolať stav hypnózy, či ako sa tomu nadáva ale bohužiaľ som sa nedostal doň úplne, zľakol som sa :D no a na po druhé sa mi to nepodarilo, ďalej som to už neskúšal, možno na budúce. Čo k tomu dodať, to je asi tak všetko :) ale predsa jedna otázočka by tu ešte bola, kedže neviem presne, kde sa na ňu opýtať, v akej kategórii, tak to dohodím sem :) Hovorí sa, že keď si katolík tak nemáš veriť v nič iné hh, no a otázka je, sú tu aj veriaci ktorý sa o toto zaujímajú, alebo iba neveriaci všetci? :D :)
SMOKEYoriginalHD

Školák

Na ruce: 219.38

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: SMOKEYoriginalHD

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 led 2013, 18:18

Zdravim, jinak co se katolicizmu týče, tak nevím kdo ti to říkal. Protože znám docela dost osvícenejch lidí v tomhle okruhu :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 led 2013, 20:50

Vítej :) To je možná taková pojistka, aby jsi nezačal přemýšlet, čili pochybovat :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod SMOKEYoriginalHD » 04 led 2013, 21:27

Sam Tektzby píše:Zdravim, jinak co se katolicizmu týče, tak nevím kdo ti to říkal. Protože znám docela dost osvícenejch lidí v tomhle okruhu :)

No tak som sa to dozvedel od mami :D a niečo aj zo života myslím že, nepamätám sa riadne :)

Razorka Tektzby píše:Vítej :) To je možná taková pojistka, aby jsi nezačal přemýšlet, čili pochybovat :D

Aj keby to tak bolo, tak asi by som pri tom zostal, je to predsa velice zaujímavé :)
SMOKEYoriginalHD

Školák

Na ruce: 219.38

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..