Spánek

Čtyři Nožky pomyslné židličky magie, a vše co by vás o nich zajímalo...

Spánek

Příspěvekod xhxh » 15 črc 2016, 23:08

Ahoj, četla jsem nějaké články, ale žádný nevystihoval mou situaci... Vždy jsem našla jen některé události podobné těm mým.
Ve svém domově se necítím už dlouhou dobu dobře. Můj pokoj jsem přesunula asi před 5 lety do jiné místnosti. Mám postel v rohu místnosti a kousek od dveří mého pokoje každou noc stojí žena, která mě sleduje. Vidím většinou jen její energii/obrys. Nijak zvlášt na mě nepůsobila. Když tam zemřel další člověk, který obýval jinou místnost usídlil se v ní. Ze začátku jsem viděla jen jeho energii, ale pak se začal zjevovat úplně. Začal mě pronásledovat ve snech. Nejdříve na mě ve snu útočil (Ve snu jsem byla vždy v nějaké části domu. Provázeli mě různé nepříjemné zvuky a hlasy. Začínala jsem v nich řvát a všude okolo sebe na zdech, dveřích,.. škrábat) . Potom jsem měla sen ve kterém jsme si povídaly a on říkal že pochopil. Nějakou dobu tyto sny přestaly, ale pak opět začali sny ve kterých se snaží na mě útočit. Nemůžu spát i když cítím už velkou únavu. V průběhu jsem některé věci našla jinde než jsem je odložila.
Nedávno jsem usínala ve svém pokoji a slyšela jsem, že něco spadlo. Když jsem se otočila viděla jsem ženu (která stojí v mém pokoji) jak je ve vedlejší místosti a kouká z okna. Zavřela jsem oči a když jsem je znovu otevřela stála kousek od prahu mého pokoje. Sledovala mě a skláněla hlavu směrem dolů. Její obrys byl jako nakreslený bílo-šedou barvou. Nebyl vůbec rozmazaný, ale zcela jasný. Další den na to jsem zase nemohla spát. Bylo asi půl 3 co jsem si lehla. U postele jsem měla rozsícenou lampičkou, protože jsem si četla. Usnula jsem při rozsvíceném světle. Spala jsem asi do 6 hodin ráno. Lampička byla ale zhasnutá. Myslela jsem si že praskla žárovka, ale lampička šla zapnout a svítila.
Děkuji za veškeré rady co s tímto dělat.
xhxh

Školák

Na ruce: 30.21

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Spánek

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 črc 2016, 18:11

No tak to jsi nečetla moc článků :D

Popravdě podobných zjevení a rejdů to je popsáno nespočet.
Ale zpět k topiku.
Popravdě tohle může být cokoliv, od projekce, přes temnora, ducha až k psychický sebereflexi.
Jinak ti na to dohodím rituálek.

Proti čarovnejm bytostem většinou funguje cibule a tepaný železo.
Takže si dej do pokoje pár podkov.
Pod pelesť si zasuň stříbrnou věcičku (mince a nebo křížek postačí).
Dál dej do kuchyně do misky cibuli.
Můžeš klidně zavěsit i papriku, to to ještě boostuje.

Co dál.
Jedna Irská legenda mluvila o tepanejch hřebících.
Sežeň si jeden.
Třeba ten co jsi mohla vidět na chalupě.
Pěkně si ho otup, ať neřešíš tetanus.
A zavěs si ho na krk.

Ještě můžeš rozsypat sůl.
Přes prahy a na okení parapety.

Pak napiš, jestli to pomohlo ;)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Elementární Magie