Spido

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Spido

Příspěvekod Spido » 10 lis 2013, 08:59

Dobrý deň.
Volám sa Peter a mám cca 20 rokov.
Nejak som tento krok preskočil a mal som ho vykonať tak teraz som dostal potrebu sa predstaviť. Aby ste aj Vy čo to o mne vedeli.

Toto fórum som našiel, práve vtedy, keď som hľadal od niekoho pomoc. Poďla môjho názoru ľudia sem neprídu len tak, jedine ak hľadajú otázky na svoje odpovede a jednu som aj dostal. Takže Ďakujem.

Čo patrí medzi moje koníčky? Ťažko povedať, nikdy som nemal možnosť sa venovať tomu čo som ja chcel ale predsa, stolný tenis, rybárčenie, basketball no predovšetkým dobrá literatúra o pol noci. Mojím nedávnym koníčkom sa stal pohľad na prírodu. Obdivujem ako je to všetko prepojené a dochádzam na moje nezodpovedané otázky keď si čo i len trošku otvorím uši. Uvedomujem si, že keď som bol malý, toto všetko som si všímal. Len dnešný materiálny svet nás od toho odradil a ako by sme stratili ten detský ale reálny pohľad.

Študujem Techniku pre obnoviteľné zdroje energie. O pár rokov nás bude potrebovať príroda.

Dúfam, že Vám prinesiem aj ja moje nejaké skúsenosti s tým čo robím.
Namaľujem si krídla, pozriem do neba, uvidím tam teba, čo si už dávno odišla.
Kvapka sa skotúľa, po krásnej tvári, je taká žeravá, že za sebou zanechá len vrásky.
Letom sa priediera je stále skúšaná, každou sekundou, číha, nejedna nástraha.
Keď na zem dopadá, už ju vlastní rastlina, či dušička?
Veď stará mama vravievala, keď sekneš do stromčeka, i on zaplače.
Si v nebi? Alebo je tam raj? Neustále rozmýšľam. Myslím a bdiem. niekedy aj tieň, je ten, ktorého spytujem.
Svedomie Ťa zožiera život Ti na podnose ponúka nový kontakt s tou, ktorú si miloval.
Hlava je ďaleko, stráca sa. Kráčať alebo utekať? Vieš, jej posledné slová si stále pamätáš: Milujem Ťa, a prosím
nauč ma lietať. Moja odpoveď znela, až keď ma naučíš umierať.
Spido

Školák

Na ruce: 984.38

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Re: Spido

Příspěvekod Lemonidas » 10 lis 2013, 09:05

Přemýšlím o změně nicku na Stalker, jelikož už odpovídám na několikátý příspěvek od tebe. :) Co si budeme povídat, dokud bude pro svět levnější využívání uhlovodíků, tak se nenajde moc lidí se zájmem tenhle přístup měnit. Skvěle, že o tom uvažuješ právě takhle. Vítej. Na jaký obor se plánuješ zaměřit?
"Není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost" Jan Werich
Lemonidas

Školák

Na ruce: 387.04

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Spido

Příspěvekod Spido » 10 lis 2013, 09:13

Povedzme si po pravde. Tu na Slovensku veľké možnosti nemám, ale kto vie čo bude o pár rokov. Ono to je tak ako si napísal. Ale aj tieto uhľovodíky čoskoro zmiznú zo zeme. Ľudia pestujú kukuricu aby z nej vyrábali alkohol, lebo sa predáva drahšie ako chleba. Ale nie, za takýmto účelom bola pestovaná kukurica. Ak prejde všetká kukurica na alkohol tak potom z čoho bude potrava pre iné rasy? Predsa aj to mäso čo je stále vyrábané, nebudeme môcť jesť do nekonečna. Je v tom samá chémia a to škodí organizmu.

Na aký smer? Skôr by som robil niekde vo výskume, kde by sa objavovali nové možnosti pre ľudí. Ale prijal by som slnečnú energiu alebo energiu bionafty a bioetanolu :)

A veľmi by som chcel vedieť v čom je moje gro potenciálu, preto som prišiel aj sem hľadať :/
Namaľujem si krídla, pozriem do neba, uvidím tam teba, čo si už dávno odišla.
Kvapka sa skotúľa, po krásnej tvári, je taká žeravá, že za sebou zanechá len vrásky.
Letom sa priediera je stále skúšaná, každou sekundou, číha, nejedna nástraha.
Keď na zem dopadá, už ju vlastní rastlina, či dušička?
Veď stará mama vravievala, keď sekneš do stromčeka, i on zaplače.
Si v nebi? Alebo je tam raj? Neustále rozmýšľam. Myslím a bdiem. niekedy aj tieň, je ten, ktorého spytujem.
Svedomie Ťa zožiera život Ti na podnose ponúka nový kontakt s tou, ktorú si miloval.
Hlava je ďaleko, stráca sa. Kráčať alebo utekať? Vieš, jej posledné slová si stále pamätáš: Milujem Ťa, a prosím
nauč ma lietať. Moja odpoveď znela, až keď ma naučíš umierať.
Spido

Školák

Na ruce: 984.38

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..