Stříbrná šňůra

Magie konkrétně i všeobecně

Stříbrná šňůra

Příspěvekod Ryan » 29 říj 2016, 00:01

Zdravím,

setkali jste se s případem, kdy měli dva lidé mezi sebou stříbrnou šňůru jako vazbu? Máme já a přítelkyně, oba mágové.
Ryan

Školák

Na ruce: 25.68

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Stříbrná šňůra

Příspěvekod Trisha » 23 lis 2016, 13:27

No pokiaľ ste si ju vytvorili je to možné prečo nie. Už záleží či ste to urobili vedome alebo nevedome , len stále neviem čo by malo biť na tom problém?
Trisha

Školák

Na ruce: 592.45

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 lis 2016, 13:35

Už mi tam chybělo jenom:"Oba mágove šestnácté úrovně." :D
Omlouvám se, ale bylo to takový úderný.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 23 lis 2016, 15:55

Sam Tektzby píše:Už mi tam chybělo jenom:"Oba mágove šestnácté úrovně." :D

:D Myslím, že bych měla zvídavý otázky ohledně úrovní :p

Takhle mám jen jednu otázku. Jak jste indentifikovali, že se jedná o stříbrnou šňůru?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod mezechias » 23 lis 2016, 20:40

v tom nevidím problém pravdepodobne to spojenie je z nejakého dôvodu a nemalo by byt škodné keď nepôjdete proti sebe.
ale zaleží ako sa to sprava ta šnúra či spája vašu moc alebo len prehlbuje puto medzi vami.
Každý z nás mal pred sebou voľbu.
mezechias

Školák

Na ruce: 111.50

Poděkoval za: 2 příspěvky

Příspěvekod Ryan » 04 pro 2016, 16:57

O úrovních nic nevím :D Jinak bych rád odpověděl...

mezechias píše:v tom nevidím problém pravdepodobne to spojenie je z nejakého dôvodu a nemalo by byt škodné keď nepôjdete proti sebe.
ale zaleží ako sa to sprava ta šnúra či spája vašu moc alebo len prehlbuje puto medzi vami.

Já bych řekl že spojuje naše pouto... ale stalo se to kdysi samo od sebe a jaksi tomu nerozumím... Taky mám pocit že někdo se snaží danou "šňůru" přerušit, ale nejde mu to, a já ani nevím jak vznikla :D

Razorka Tektzby píše:

Takhle mám jen jednu otázku. Jak jste indentifikovali, že se jedná o stříbrnou šňůru?

Přítelkyně ji vidí když nahlíží na nás dva. Já tam vidím zase černou postavu jak na ni "sedí" a neví co s tím, jak tu šňůru rozpojit. Bohužel běžná bílá magie použitá na ochranu nás dvou tady nefunguje, v případě této jakési "černé postavy" co si nedá říct a pořád otravuje. Dříve jsem dokázal změnit temnotu na světlo nebo přimět odejít, ale na tohle jakoby nic nefungovalo. Stojí to záměrně mezi námi.

Trisha píše:No pokiaľ ste si ju vytvorili je to možné prečo nie. Už záleží či ste to urobili vedome alebo nevedome , len stále neviem čo by malo biť na tom problém?

Jo, v čem by měl být problém: myslel jsem že stříbrná šňůra se vyskytuje pouze při astrálním cestování za účelem spojení těla s astrálním tělem, tak mě znepokojilo co by mělo znamenat takové spojení mezi dvěma těly obecně...

edit.: Sam (příště poprosím o nespamování vláknem, jinak budu nemilosrdně mazat)
Ryan

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 pro 2016, 22:28

Ryan píše:
Razorka Tektzby píše:

Přítelkyně ji vidí když nahlíží na nás dva. Já tam vidím zase černou postavu jak na ni "sedí" a neví co s tím, jak tu šňůru rozpojit. Bohužel běžná bílá magie použitá na ochranu nás dvou tady nefunguje, v případě této jakési "černé postavy" co si nedá říct a pořád otravuje. Dříve jsem dokázal změnit temnotu na světlo nebo přimět odejít, ale na tohle jakoby nic nefungovalo. Stojí to záměrně mezi námi.

Na stříbrnou šňůru, resp. astrální cestování je tady odborník Pietko. Ale já osobně bych, podle informací co mám, řekla, že uskutečnit astrální cestování ve dvou jde, ovšem spojit dva lidi stříbrnou šňůrou těžko (má se jednat o světelný vlákénko, spojující astrální a fyzické tělo, a proto chápu vaše znepokojení). To, co vidíte, mi pak nahrává na něco jako je neviditelná energetická šňůra například mezi matkou a dítětem.
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 pro 2016, 23:12

Jedinný šňůry jsem pociťoval při ladění se na lidi (mé nekromantské údobí).
Jinak nějak nevím, takže jak říká má drahá - obrátit se na Pietka
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Trisha » 04 pro 2016, 23:23

Každý vníma puto inak. Môže bit strieborná aj ružová je to už o prezentácii.
Ono puto sa zvykne vždy vytvorit. Niekto to robí vedomo niekto nevedomo. To že vnímaš tam niaku bytosť môže mať viacej vyznamou. Priatelka neskusala niaku ochranu? Sam tu dost prispevkou popisal co sa tyka ochrany. Niekedy sú potrebne hmotne veci na odstrasenie :D
Trisha

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 pro 2016, 23:31

Sam Tektzby píše:Jedinný šňůry jsem pociťoval při ladění se na lidi (mé nekromantské údobí).

Tak snad nám to Pietko vysvětlí :))
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Ryan » 05 pro 2016, 13:55

Sam Tektzby píše:Jedinný šňůry jsem pociťoval při ladění se na lidi (mé nekromantské údobí).

Hmm no dá se říct že si i dodáváme energii a i občas cítím její emocionální stav... je naciťování se nějak nesprávné (dělám to občas sám od sebe)? Jak to souvisí s nekromanstvím ? :D
Ryan

Školák

Příspěvekod Pietko » 06 pro 2016, 12:49

Razorka Tektzby píše:

Tak snad nám to Pietko vysvětlí :))

Tak ja to asi tazko vysvetlim. Snuru som videl len par krat a to som ju vzdy pretrhol, vnimal som ju ako obmedzenie. Osobne si myslim, ze som ju videl len preto, lebo som v tej dobe skumal a hladal, co to moze byt. Avsak ked som mimo telo tak nepotrebne obmedzenia naozaj nepotrebujem a snazim sa ich obchadzat, prekonavat. Pri tej snure neboli ziadne varovania, a ani som necitil, ze ju musim nechat na pokoji. Pretrhnutie neprinieslo zly pocit. Jedine co sa stalo bolo, ze som nebol viazany na kratko. Mohol som sa pohybovat kam som chcel.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Trisha » 07 pro 2016, 11:30

Pietko a práve pre toto neverím na niaku striebornú šnúru, preto aj moja poznámka vyššie že vlastne nemusí biť iba strieborná ale aj ružová je to len naše obmedzenie v hlave. Osobne som sa nikdy nestotožňovala s astrálnou šnúrou nakoľko pri vyšších stavoch vedomia sa dokonca odbúrava aj od astrálneho tela a nič sa nedeje dokážeme sa vrátiť do tela naspäť bez problémou. :) ja len tak mimo reči trošku :D :D

A preto ?! si myslím že je to skôr vytvorené puto. tadááá :D
Trisha

Školák

Příspěvekod Pietko » 07 pro 2016, 14:38

Trisha- ano. Predstavivost dokaze pozmenit vnimanie astralu a vyssich dimenzii, nieco comu sa snazim vyhnut. Cistejsia mysel vedie k vystupu do vyssich dimenzii nez je astral, tym vyssich cim cistejsia ta mysel je. Moj osobny nazor je ze realita v astrali je realnejsia ked sa zabezpeci nestranne pozorovanie bez zbytocneho co i podvedomeho predstavovania si. I tak je casto tazke pri retrospektive po zazitku oddelit subjektivne a objektivne poznatky.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Trisha » 08 pro 2016, 10:24

Pietko píše:Trisha- ano. Predstavivost dokaze pozmenit vnimanie astralu a vyssich dimenzii, nieco comu sa snazim vyhnut. Cistejsia mysel vedie k vystupu do vyssich dimenzii nez je astral, tym vyssich cim cistejsia ta mysel je. Moj osobny nazor je ze realita v astrali je realnejsia ked sa zabezpeci nestranne pozorovanie bez zbytocneho co i podvedomeho predstavovania si. I tak je casto tazke pri retrospektive po zazitku oddelit subjektivne a objektivne poznatky.

to je na tom to krásne, do toho skutočnejšieho astrálu je oveľa zložitejšie vystúpiť a to málokto pochopí. Týmto nikoho samozrejme nepodceňujem. Ono udržať si vedome čistejšiu myseľ nie je až také komplikované ako ju udržať v podvedomej forme. Nakoľko často krát podvedomie niekedy, teda dosť často, pracuje úplne oddelene od vedomia. Wua ale končím lebo je to už kapičku off topic. :)

Ryan : K veci s môjho pohľadu čo si ja myslím je puto ktoré ste si zrejme vytvorili. Ako som už skôr povedala to že je strieborné nemusí znamenať nič. Nemusí ale aj môže. Puto sa niekedy vytvára samé, hlavne pri precitovaní toho druhého, niekto to nazýva "sken" (nebudem to dalej rozoberať) jednoducho snažíš sa zistiť čo ten druhý robí, ako sa cíti, tým úž vytváraš nevedomo puto vlastne energetické spojenie - tok informácii kade dokážu prúdiť. To či už ich rozoznávaš je ďalšia vec. Ono puto dokým je posilňované drží ale keby ste sa na neho nesústredili zvykne sa strebať. No ale zrejme tvoja priateľka o ňom vie takže zbaviť sa ho by zrejme bolo momentálne dosť nevhodné :D to čo sním už plánujete nie je naša vec. Tuším si spomínal že pracuješ s mágiou tak určite vieš načo fungujú energetické toky alebo inak nazvané spojenia. Myslím si že s astrálnym cestovaním to nemá nič spoločné....
Trisha

Školák

Příspěvekod Yeti » 09 pro 2016, 20:21

Zdravim,

Mohol by sa autor pokusit opisat to spojenie?
Kde sa konec snury omotava okolo jedneho a kde okolo druheho. Alebo ci je vidiet nejake konce tej snury, kde je ukoncena. Kto tuto snuru vidi a ci je citlivy na vnimanie aury, alebo v akych okamzikoch tu snuru vidite. Moze to byt len nejake prepletanie aury a javit sa to ako smura. Len keby autor to trocha upresnil.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Další

Zpět na Magie