Stáhni mě do pekla - Drag Me to Hell (2009)

Vše okolo filmu

Stáhni mě do pekla - Drag Me to Hell (2009)

Příspěvekod Razorka Tektzby » 27 črc 2012, 01:33

Při prvních minutách jsem si říkala, že to je tuctovej film, nicméně setrvat se mi vyplatilo a doporučuju to i ostatním :p Líbilo se mi gradování filmu, čili mýho zájmu. Napřed nuda, co to jako je. Posléze jsem zjistila, že je tam humor a příběh začíná mít co dočinění s inteligencí :D Scéna s vyvoláním a pak s vykopáváním hrobu se mi moc zamlouvala :p Konec jsem nečekaně nečekala, příjemný nečekání :D Ale neočekávám, že se vám to bude zamlouvat, tak jako mně :p

Pro podrobnější info, klikni :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Re: Stáhni mě do pekla - Drag Me to Hell (2009)

Příspěvekod winchester » 27 črc 2012, 09:28

No ja som tymto filmom velmi sklamany. Na to ako ho pred premierou ospevovali a robili mu reklamu je to pre mna totalny prepadak, komplet cely film od tuctoveho lahko predvidatelneho scenaru az po trapne humusacke efekty z konca 80tych rokov (a to ja nie som slaba natura, uz som videl vselico ale z tohto sa mi striedal pocit nevolnosti a lutost za vyhodene peniaze... Po filme som mal sto chuti ist reklamovat vstupenku do kina
"Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut."
Sofokles
winchester

Školák

Na ruce: 49.01
Banka: 0.53

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lina » 27 črc 2012, 11:43

Tiež som mala možnosť zhliadnuť tento film a myslím že celkom zaujímavý nápad bol málo využitý. S hlavnou myšlenkou urieknutia sa toho dalo spraviť omnoho viac a ironický koniec som čakala presne tak ako prišiel. Hoci nejde o nejaké výnimočné dielo na jedno pozretie sa určite hodí.
Človek začne chápať život až keď začne premýšlať o smrti
lina

Školák

Obrázky: 0

Na ruce: 682.25

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 27 črc 2012, 11:55

Kdybych na to šla do kina, tak bych asi taky zrovna nejásala. Nicméně jako nepoznamenaná opěvováním a reklamou, usazená pohodlně v křesle s popcornem a pivem, mi to nepřišlo jako marně strávenej čas u TV :p Některým scénám jsem se i zasmála, od některých odvrátila oči. Ve výsledku bych řekla, že za podívání to stojí.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 30 črc 2012, 19:14

Celé mi to připomíná jednu mojí životní zkušenost. Jednou jsem byl starší ženskou osobou (z romské menšiny) označen za rasistu a to potom, co jsem se jal zasáhnouti při pokusu o odcizení misky bombónů, pro dětské pacienty neurčené nemocnice (kde jsem pracoval). Říkala, že mě proklíná (jednalo se asi o rumunskou přistěhovalkyni, podle oblečení) a tak jsem zachoval chladnou tvář a opětoval verbální a možná i magický útok (jelikož "romas", jak si říkají mají stanovenou magii na slovním projevu) tím, že jsem řekl:"Vracím ti proklentí na sedmkrát." (studium folkloristiky se vyplatí :D ) a tak řena v šátku vykulila oči a utekla vchodovím tak rychle, že fotobuňka skleněných dvěří, stačila tak tak zareagovat :D :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Metcheque » 30 črc 2012, 20:24

Drag me to Hell je jeden z nejlepších hororů... ostatně jako cokoli od Sama Raimiho.
Metcheque

Učeň

Na ruce: 232.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Zpět na Film