Stejné číslice na hodinách

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Re: Stejné číslice na hodinách

Příspěvekod lykantrop » 04 črc 2009, 19:37

Ano návyk! biologické hodiny jak jsem napsal, zřejmě sis to špatně přečetl;o) o "Efektu symetrických hodin" jak jsem tento jev nazval a čemuž se ty vysmíváš, o tom jsem psal výše;o)))

Darrene, tohle jsi připsal do mého příspěvku pomocí editu. Tak to házím jsem.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod lykantrop » 04 črc 2009, 19:39

Já se ničemu nevysmívám, jen chci upozornit, že tu mluvím o náhodném probuzení se při budíku v 6:00, 23:30,21:01,14:32.... Nemluvím o nějakém ranním návyku. To je velkej rozdíl, když se budíš v jakýkoliv čas chvíli před tím, než jsi chtěl vstát.
lykantrop

Příspěvekod darren_specter » 05 črc 2009, 01:33

Já ti rozumim, vypadá to tedy že tu máme už třetí anomální jev - spontánní probuzení před zvoněním budiku :o)
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Na ruce: 23.12

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod jennie1 » 05 črc 2009, 09:29

Jsem ráda,že se našel někdo,kdo ví o čem přesně mluvím..chtělo by to ještě,aby někdo,kdo se vyzná v těchto věcech,dokázal popsat důvod,proč se tyto věci dějou,zda to má nějaký hlubší smysl a jaký a co s tím dělat,tedy jak se zachovat,jak s tím pracovat.Když jsem zadala do vyhledávače větu PROČ VIDÍM STEJNÁ ČÍSLA?,jako první se objeví odkaz na knihu Andělská čísla,ovšem zda je to o tomto a zda je to důvěryhodné,to nemám ponětí.V anotaci ke knize je napsáno něco podobného,co se mi stává a mělo by to dle této knihy souviset s anděly a tím,že se mi snaží něco naznačit,víc tam není..otázka je stále stejná..zda to souvisí s něčím astrálním nebo s čistě racionálně vysvětlitelnými věcmi,co to znamená a jak s tím pracovat..
jennie1

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod panter » 05 črc 2009, 14:24

Poviem ti otvorene, že sa v týchto veciach nevyznám, ale keď stále naliehaš, pozrel som sa tiež cez Google. Naozaj
existujú výklady týchto čísel. Znamenia môžeme vidieť stále v našom živote, či sú to sny, čísla, neznámi ľudia, karty,
hviezdy, alebo rozsypané zápalky. Záleží na tebe, či chceš v týchto číslach vidieť nejaké znamenia. Ak áno, možno
by si sa mala venovať numerológii. Ak ťa zaujíma názor niekoho iného, tu sú adresy, kde sa nachádzajú výklady:

Kód: Vybrat vše
http://evamarvanova.sblog.cz/cisla/
http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 05 črc 2009, 17:42

Myslím si, že:
1) pokud se jedná o náhodné probuzení před určenou minutou = jedná se o chronokinezi
2) pokud se jedná o náhodné podívání se, nutkavé podívání se na hodiny = něco jiného než chronokineze.

Vim o čem mluvim, mě se nestává, že vidím na hodinách 12:34, nebo nevěnuju tomu pozornost. Občas se stane, že se vzbudim ve 22:22...Přesto nestává se mi to nutkavé podívání se na čas, protože když se někdo zeptá na čas, já jsem si na 95% jist, že se trefím. Takže pro mne platí bod 1, pro jiné bod 2.
lykantrop

Příspěvekod jennie1 » 07 srp 2009, 20:45

Tak,mám novinku..Dnes byla na TN.CZ paní numeroložka, a tak jsem využila příležitosti a zeptala jsem se jí na to,zda to s těmi číslicemi něco znamená.Mě osobně sice neodpověděla,asi jsem se ptala příliš dlouze,ale jiné ženě na v podstatě na stejný dotaz odpověděla: Dobrý den, tak to jsem ráda, že nevidím na hodinách tyto čísla pravidelně jen já . Značí to ale vysokou intuici a cit pro věci " nevysvětlitelné" Zkuste víc se naučit s vaší intuicí pracovat. Pocit nemějte špatný, naopak, vede vás to , jen se ji naučit naslouchat. Ester
Na psala jsem jí pak ještě na její email,tak uvidíme,zda mi odepíše,ale i toto je dost zajímavé..
jennie1

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Brunpaint » 08 říj 2009, 19:09

Ahoj tak pokud to myslíš vážně a jakože já to vážně myslím, tak přesně tohle se mi děje taky. Začalo se mi to dít letos začátkem léta a až do teď to trvá abych pravdu řekl tak mi je taky hodně nepříjemně když to uvidím. Ze začátku jsem si myslel že je to pouze náhoda ale už je to hodně dlouho a náhoda to určitě nebude pokud máš icq tak tady je moje a můžem o tom pokecat kdyby si chtěla 387819174.
Brunpaint

Školák

Příspěvekod Brunpaint » 08 říj 2009, 19:20

Stává se mi to až 8X nebo 9X deně a tak je to opravnu nepříjemné kolikrát jsem někde s kamarády a napadne mě podívat se na hodiny a vzpomenu si na stejné číslice tak si v duchu říkám že se podívam a určitě tam zase budou. No a tak si řeknu že přeba 5 minutek počkám ale když se podívám až za těch pět minut tak tam ty stejné číslice stejně uvidím takže nevím jestli to bude mít něco s tím že mozek si to počítá.
Brunpaint

Školák

Příspěvekod PalinoBA293 » 26 říj 2009, 16:07

V kazdom pripade je to na zamyslenie ,ale myslim si ze je to psychicka namotavka .
Mne sa stalo ze som bral antibiotika 10 dni kazdych osem hodin , kazdy den som jedol tabletku o 3 naobed o 11 vecer a o 7 rano. Po 8 dnoch uz som si rano ani nemusel davat budik ( a to som spaval cca do 10 -11 rana) vzdy som sa zobudil presne o 7 bez budenia . To je podvedomie . Mozog ludi je najgenialnejsia vec na zemeguli . !!((
PalinoBA293

Školák

Příspěvekod lykantrop » 26 říj 2009, 19:28

Tak jako si lidské tělo navykne na drogu, tak si navykne i na čas.
Když budete tejden chodit spát ve stejnou dobu a vstávat také ve stejnou dobu, pak už nebudete muset mít budíka.
Dokonce se to může povést i tak, že jdete třeba o 2 hod později spát a přesto se vzbudíte v tolik, v kolik máte... Ale musíte si být vědomi toho, že jdete o ty 2 hod spát později, aby si to tělo uvědomilo.. nebo teda spíše mozek ;))

A nejkrásnější spánek?
Jdete spát
usnete do minuty
vzbudíte se za 8 hodin přesně v kolik máte
jste odpočatí
a přesto si myslíte, že jste spali jednu minutu...
lykantrop

Příspěvekod palocz » 10 lis 2012, 03:51

Dobrý večer,

takže bych se rád přidal k těm,kteří vidí několikrát za den stejné číslice na hodinách. Samozřejmě, že já to vnímám na hodinách na PC a dále
na mobilu. U klasických hodinek to lze tezko odhadnout. Několikrát za den vidím například 10:10, 15:15, 22:22 atd.. Někdy se to stává několikrát
za den, jindy intenzita je slabší a třeba je to 2-3 x za týden. Netuším jak si to vysvětlit, ale trvá to u mě již několik let ............
palocz

Školák

Na ruce: 7.69

Příspěvekod Sam Tektzby » 10 lis 2012, 06:16

Ale vždyť je to všechno jen chyták na oči, jedinec těžko bude přemýšlet nad algebraickou složeninou 23:15. To 12:12 a nebo deset hodin a deset minut, to je pro pověrčibý mozek extrémní žrádlo. Nad podobnýma věcma bych se ani nepozastavoval. Jen by mě zajímalo jedno, Palo kolikrát za den vidíš deset hodin a deset minut, příště se koukni i na vteřinovku. Už u náhody, že by jsi byl na místě (nepočítaje hodinářství a prostory jako nádraží, kde jsou hodinny na každém místě), by mi bylo napováženou, kdyby i vteřinovka byla na stejném míste v jednom podhlédnutí. Jaksi by to bylo porušení fyzikálních zákonů, pokud neberu v náhled teorie kvantové. Takže pokud ve stejnou chvíly vidíš na svém mobilu, nebo jako já na svých hodinkách a k tomu na hodinách kdekoliv v okolí deset hodin a deset minut, koukni i na vteřinovku a uvidíš, že to takový zázrak nebude :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 10 lis 2012, 23:05

Já jeden den čekal na balíček a ten den jsem viděl nejmíň 20 poštovních aut. Což se zcela vymyká mému běžnému pozorování. Všechno je to jen o tom, jakým způsobem prožíváš :) A jak říká Sam, je to pro mozek žrádlo tyhle stejný čísla. Proč jinak by byl takový povyk zrovna kolem 20. 12. 2012 :))
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy