Stejné číslice na hodinách

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Stejné číslice na hodinách

Příspěvekod jennie1 » 24 čer 2009, 13:33

Ahoj,
už dlouhou dobu se mi stává,že když kouknu na hodiny(digitální),jsou tam stejné číslice..např.11:55,22:22 atd atd.
Nepsala bych o tom,kdyby to bylo jen někdy,ale toto se mi děje už pár let a každý den a za 1den se mi to stane tolikrát,že už to nemůžu považovat za náhodu.
Dalo by se říct,že stejná čisla na hodinách vidím v 8 případech z 10 a to opravdu není málo.
S přítelem se tomu sice smějeme,že UŽ ZAS..ale uvnitř mě často zamrazí.
Ráda bych,zda by se k tomu mohl někdo vyjádřit,co si o tom myslí..
Tím ale nemyslím názory typu,ať si pořídím ručičkový hodinky atp.,myslím tím opravdu vážné názory na toto téma,určitě se to neděje jen mě..
Pokud se vás víc shodne,že to nic není,pak to pustím z hlavy,ale už opravdu dlouho mi to vrtá hlavou a nikdo mi to nedokáže vysvětlit.
Předem děkuju :smile:
Naposledy upravil PA7RICK dne 24 čer 2009, 17:17, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto do správné sekce
jennie1

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Stejné číslice na hodinách

Příspěvekod TaySwift13 » 24 čer 2009, 17:22

Žeby náhoda? !no1

Všechno je možné.Ano duchové exzistujou,tedy aspoň já na ně věřím i když se jich sama bojím.
TaySwift13

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod PA7RICK » 24 čer 2009, 17:25

Je docela možné že jde o psychiku, mozek podvědomě dělá spoustu věcí například dýchání, tlukot srdce atd. Může podvědomě počítat a když je 5:55.55, tak se prostě podíváte na hodinky, už jenom ze zvyku. Nebo jde o dobrou náhodu, taky se mi to občas stává.
PA7RICK

Školák

Příspěvekod Skepitk1 » 25 čer 2009, 11:38

je to podivne ale ja mam neco podobnyho a na nahodu neverim nahoda je blbec
SKEPTIK ČÍSLO 1
Skepitk1

Školák

Příspěvekod lykantrop » 25 čer 2009, 12:40

Já osobně mám něco podobného...

To, že vidíš čas: 22:55 nemusí znamenat nic. Stejně tak někdo vidi 12:34 jako postupku, ty vidíš 22:55 jako stejná čísla.

Může to souviset s :
1) s chronokinezí
2) náhodou

Snad nic jiného nejde.

Pokud tě zajímá něco víc o chronokinezi, nalezneš můj článek na tomto odkazu a případné otázky zodpovím.
chronokineze-t2274.html
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod kllara02 » 25 čer 2009, 16:17

jelikož se ve škole nudím , musím se dívat na hodiny "síla zvyku " , ale je to opravdu zvláštní podívám se v 8:00, 9:00 atd...
vždy , když je velká ručička na 12.Zajímavé , ale hlavu si z toho nedělám , mně to spíše naznačuje , že je bud´ za 20 nebo 25 min. přestávka :).
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Příspěvekod lykantrop » 27 čer 2009, 16:27

Jen tak pro zajímavost, včera jsem se díval na hodiny a bylo: 10:00. kouknu znova a je 13:00... Takže se to týka všech, neboj. Jde o chronokinezi, zřejmě.
lykantrop

Příspěvekod darren_specter » 02 črc 2009, 21:19

Stává se mi naprosto to samé, někdy i několikrát denně, je to velmi zvláštní, od doby co se mi to jednou v noci stalo každou hodinu, aniž bych koukal často na hodinky (1:11,2:22,3:33) to už nelze považovat za náhodu. zajímavé je to, že v případech kdy se takto podívám na hodinky je to téměř vždycky spontánní, ani jsem v tu chvíli nechtěl vědět kolik je hodin, ale stejně se podívám na budík..Měla by být větší pravděpodobnost že se mi to bude stávat na PC jelikož u něj trávím dost času, ale ne, stává se to převážně na budíku .Jsem si jistý že dřív se mi to ani nestávalo, nebo to nebylo tak intenzivní,poslední rok je to dost časté..pořád to může být náhoda, ale..zvláštní je že se to nestává všem, pouze některým lidem
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Na ruce: 23.12

Příspěvekod panter » 02 črc 2009, 22:40

Podľa mňa je to šiesty zmysel. Ty ten čas vidíš vo svojom duchu, a keďže ti pripadá zaujímavý, pozrieš sa na hodiny.
Niečo podobné sa mi stávalo s budíkom. Niekoľkokrát som sa zobudil tesne predtým, než mal zazvoniť.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 02 črc 2009, 23:41

Pantere, jsou i lidé, kteří to mají každý den a stále.
lykantrop

Příspěvekod panter » 03 črc 2009, 10:26

To ti verím, mne bolo ľúto tých pár stratených sekúnd, a tak sa teraz budím až na prvé dva tóny, ktoré znejú veľmi slabo.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod jennie1 » 03 črc 2009, 14:01

To darren specter:Přesně tak,dřív se mi to nestávalo,děje se mi to poslední cca 3roky a opravdu hodněkrát denně a jak říkáš,taky se ani vlastně nechci podívat,kolik je hodin,prostě můj zrak zabloudí k těm hodinám a je to.Naopak,když se chci podívat na hodiny cíleně,pak se mi to stane málokdy.samozřejmě,že první,co člověka napadne je,že je to zajímavá náhoda,ale v když je to v takovém množství,jedná se pořád o náhodu? O chronokinezi jsem ještě neslyšela,může to tedy souviset i s mým podvědomím,ale to pořád nevysvětluje Proč?Musí to mít nějaký důvod a mě zajímá,zda ten důvod je racionálně-věděcky vysvětlitelný,či zda to nějak souvisí s duchovnem a jak.
jennie1

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod darren_specter » 04 črc 2009, 02:37

jennie1 píše:To darren specter:Přesně tak,dřív se mi to nestávalo,děje se mi to poslední cca 3roky a opravdu hodněkrát denně a jak říkáš,taky se ani vlastně nechci podívat,kolik je hodin,prostě můj zrak zabloudí k těm hodinám a je to.Naopak,když se chci podívat na hodiny cíleně,pak se mi to stane málokdy.samozřejmě,že první,co člověka napadne je,že je to zajímavá náhoda,ale v když je to v takovém množství,jedná se pořád o náhodu? O chronokinezi jsem ještě neslyšela,může to tedy souviset i s mým podvědomím,ale to pořád nevysvětluje Proč?Musí to mít nějaký důvod a mě zajímá,zda ten důvod je racionálně-věděcky vysvětlitelný,či zda to nějak souvisí s duchovnem a jak.

"Podľa mňa je to šiesty zmysel. Ty ten čas vidíš vo svojom duchu, a keďže ti pripadá zaujímavý, pozrieš sa na hodiny".

Ano, také mě to napadlo, je zkrátka možné, že v případě, že v zorném úhlu vidíme nějaké symetrické uspořádání, např. velmi jasně viditelné číslice na budíku, zaměříme se na to a podíváme se..v tuto chvíli při psaní předchozí věty jsem zažil pocit tzv.několikanásobného dejavu (pocit, že jsem tuto odpověď v minulosti už několikrát psal - to že se jedná o zpoždění nervu zrak-mozek, to ať mi nikdo netvrdí)

"Niečo podobné sa mi stávalo s budíkom. Niekoľkokrát som sa zobudil tesne predtým, než mal zazvoniť"

to se mi stává naprosto běžně, neni to nic nepřirozeného, je to efekt biologických hodin.v roce 04 kdy jsem byl na vojně jsem se půl roku budil pravidelně minutu před šestou hodinou, organismus si navykne na pravidelné vstávání a v podstatě pak ani nepotřebuje klasický budík - probudí se sám (alespoň já:o))

"darren specter:Přesně tak,dřív se mi to nestávalo,děje se mi to poslední cca 3roky a opravdu hodněkrát denně "

Jsem si na 100% jistý že se nejedná čistě o náhodu, a to nejsem žádný paranoik,zkrátka se to stává určité skupině lidí, a rád bych zjistil z jakého důvodu..jsem rád že se konečně ozval někdo kdo má naprosto totožný problém, podle mě je "efekt symetrických hodin" podobný anomální jev, jako "efekt Dejavu" ,který se projevuje u širší skupiny lidí a jak už jsem napsal, s vysvětlením vědců že se jedná o zpožděný přenos informace ze zraku do mozku se nehodlám smířit.
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Příspěvekod lykantrop » 04 črc 2009, 06:48

Kód: Vybrat vše
to se mi stává naprosto běžně, neni to nic nepřirozeného, je to efekt biologických hodin.v roce 04 kdy jsem byl na vojně jsem se půl roku budil pravidelně minutu před šestou hodinou, organismus si navykne na pravidelné vstávání a v podstatě pak ani nepotřebuje klasický budík - probudí se sám (alespoň já:o))

V tomto případě se nejedná o ten tvůj symetrický jev, nýbrž o návyk. Přesto, jak vysvětlíš to, že se lidem stává, že se probudí chvíli před budíkem i v jiných netradičních hodinách a ne jenom ráno. A propo, každý den nemusíš vstávat ve stejnou minutu, dle budíku. Záleží na tom, jak si ho nastavíš.
lykantrop

Příspěvekod darren_specter » 04 črc 2009, 10:52

..btw to že se lidé budí minutu nebo pár sekund před budíkem i v náhodných časech, to vysvětlit nedokážu, ale určitě to pořád souvisí s těmi biologickými hodinami

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Příspěvekod PA7RICK » 04 črc 2009, 13:02

Taky se ráno probouzím bez budíku ve stejnou dobu, síla zvyku . . .
PA7RICK

Školák

Další

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy