stigma-jak je možné že se to děje a kde se to bere

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

stigma-jak je možné že se to děje a kde se to bere

Příspěvekod pentagramové oko » 14 dub 2010, 22:05

tohle mi poslední dobou vrtá hlavou.je zajímávé,že se děje na určitých místech určitým lidem-jako by právě oni byli vyvolený,tak to je předem lituji.viděla jsem velmi zajímávý film s gepardiem v hlavní roli na toto téma.ta dívka mluvila starodávným jazykem a rozuměl jí jen kněz.znamenalo by to.že se do ní mohl převtělit duch ze starodávné doby,a to by potom všechno vysvětlovalo.jenže nikdy není nic tak jednoduché jak se na první pohled zdá!!!co si o tomto ukazu myslíte vy ostatní....
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Re: stigma-jak je možné že se to děje a kde se to bere

Příspěvekod aumirek » 15 dub 2010, 07:13

no má to háček i když nepopírám že některé věci jsou mimo mé chápáni tak na druhou stranu člověk jeho schopnosti a hlavně mozek jsou pořád jedna velká neznámá.Nakonec něco podobného se děje pravidelně každej rok při nějakém svátku popravdě už si nevzpomenu co vše se tam děje.Ale jde procesí s tou dívkou k chrámu a ten kněz tam s ní téř rormlouvá jazykem kterj ona běžně nezná a ještě se tam děje nějakej ten zázrak jehož dukaz dívka přinese s chrámu davu venku.Problém je že do toho chrámu nesmí nahlédnou ani nic jiného ani jeden člověk krom těch dvou.Jakej názor mám na tenhle zázrak při inteligenci toho tupého davu a bezbožnosti církve a jejich metodách nemusím ani říkat
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod pentagramové oko » 23 dub 2010, 21:12

ahoj aurinku,kdo tady mluvil o davu a o tupém davu!já jsem měla na mysli,v tom filmu píše osoba na zed cizím jazykem,a cizím písmem chová se šíleně.a překládá to kněz.myslela jedince,a proč byli vybráni právě oni.to je velká záhada-proč-a jak-a kým!!!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod aumirek » 24 dub 2010, 07:33

o tupém davu jsem mluvil já a to v tomto konkrétním případě a i v mnoha dalších a to že zločiná církev provede nějakej podvod případně se opravdu stane nějaká událost těžko vysvětlitelná tak církev to prohlásí za zázrak a okamžitě ten tupej dav se tan hrne ne vše co si člověk neumí vysvětlit je zázrak.A pro mě osobně vždy kde je spousta lidí v jejichž čele je ta bezbožná církev je jen tupej dav.Církvi nevěřím ani slovo krom jediného.A to když tvrdí že věřící jsou jejich ovečky to je pravda.Poněvadž ta církev jako pravej pastýř ty ovečky podojí a nakonec stejně odvede na porážku
aumirek

Příspěvekod panter » 24 dub 2010, 09:12

No, tupý dav nemusí byť iba v cirkvi. Za komunistov tupý dav kráčal ulicami, a vykrikoval stupídne heslá. Tupý dav bol a bude vždy, s tým nič nespravíš. Čo sa týka stigmat, sú to poranenia, ktoré sa vytvárajú u niektorých veriacich bez toho, aby boli spôsobené vonkajším zásahom, nejakým ostrým predmetom. Pravdepodobne ide o autosugesciu. Dotyčný človek si predstavuje, ako Ježiš zomiera na kríži, a vcíti sa do jeho situácie. Prežíva to tak intenzívne, akoby sám bol na tom kríži. Organizmus na tieto predstavy reaguje tak, že sa mu na rukách, prípadne aj na nohách vytvoria rany. Nie je to až také neuveriteľné, pretože ak organizmus dokáže ranu zaceliť, môže ju opačným spôsobom zasa vytvoriť.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod aumirek » 24 dub 2010, 10:41

panter to naprostej souhlas že to nemusí bejt jedině v církvi.Já jen že zrovna byla řeč o té církvi.A když už jsme u těch komoušu.Tak já osobně mám k tomu kapitalismu hlavně po česku hodně výhrad.Mnohem přijatelnější je pro mě ten komunismus a vubec nejlepší by bylo žít podle krista.Bohužel to co hlásaj a skutek je něco strašně odlišného.A i když komouši byli zločinci tak pokud by se k moci dostala církev a platily by jejich zákony a tresty tak na komouše bychom vzpomínaly jako na zlaté časy a lidumily.Ono podívej se na muslimskej svět kde ta církev má moc a praktikuje tam i své zákony.A opravdu to není v tom že křestané jsou lepší jen je drží u huby světská moc.Nakonec podívej se na některé africké státy nebo i polsko.A s těmi stigmaty muže se to dít tak jak píšeš případně nějak jinak vysvětlení pro to nemám ani já ani věda přesto říct toto je zázrak je hodně jednoduché.Mně osobně by spíše připadalo jako zázrak pokud by kněží nechaly na pokoji malé děti případně by je sama církev za to potrestala ale v to doufám marně.
aumirek

Příspěvekod panter » 25 dub 2010, 11:53

No, keď sme pri tých deťoch, tiež sa mi nepáči, keď ich niekto očkuje proti chrípke, a oni majú potom nočné mory
a nemôžu spať.
Kód: Vybrat vše
http://zdravi.idnes.cz/deti-ktere-uzivaly-tamiflu-mely-nocni-mury-fk1-/deti.asp?c=A090801_101859_zahranicni_top

Samozrejme takýchto prípadov je viac, kedy veda spravila nejaký prešľap, a doplatili na to nevinní ľudia. Samozrejme ani vedci nebudú potrestaní, pretože sa to nikdy neberie ako útok na človeka, ale ako vedľajšie účinky vakcíny.
Čo sa týka stigmat, môžeme ich pokojne považovať za zázrak, pretože ide o jasný účinok myšlienky na hmotu.
Pokiaľ by sa títo ľudia naučili s touto svojou schopnosťou pracovať, mohli by z nich byť dobrí liečitelia.
panter

Čaroděj

Příspěvekod aumirek » 25 dub 2010, 12:31

no pokud jsme u těch dětí tak přirovnávat jejich zneužiti církvi teda kýmkoliv s očkováním a s vědci co to vyvinuly je poněkud scestné.Ten vědec přinejmenším tu vakcinu vyvíjel v dobré víře že to pomuže což se o těch pedofilech nedá říct..Navíc nevím že po očkováni má někdo noční muru ale budiž.Stejně ale zrovna ta chřipka záleží jen na něm dá li se očkovat.Konkrétně u té chřipky nevím je li to dobré ale asi ano.Bohužel jsou *CENSORED* co odmítaj i očkováni proti obrně a pod.No ale o těch stigmatech bych byl také opatrnej mluvit o zázraku nevím jak ty já o tom vím jen to že se to děje ale nikdá jsem u toho nebyl .Ale objeví li se někdo na veřejnosti s těmi stigmaty určitě nebudu řvát zázrak nevím jak k nim přišel a jelikož znám církev tak nevěřím.Něco jiného by bylo pokud bych s tímto člověkem strávil celou dobu a ono se mu to opravdu stalo samo ale to nikdá nebylo zadokumentováno a myslím ani povoleno.Možná by bohatě stačilo vzít tu krev a udělat DNA a bylo by to jasné.Nicméně připouštím že v určitých případech se to muže opravdu dít přesto vysvětlení pro to nemám
aumirek

Příspěvekod panter » 25 dub 2010, 14:16

Jednou z najznámejších stigmatičiek bola Tereza Neumannová z Konnersreuthu. Keď mala asi 28 rokov začala mať vízie, v ktorých videla Ježiša Krista, a rozprávala sa s ním. Počas nich sa u nej objavili krvavé rany, čo sa opakovalo pravidelne každý týždeň, a trvalo to 36 rokov až do jej smrti. Tieto rany videlo mnoho svedkov, a lekári pre tento jav nenašli vysvetlenie.
Kód: Vybrat vše
http://www.e-stranka.cz/regenerace/2003/09/tereza.htm
panter

Čaroděj

Příspěvekod aumirek » 25 dub 2010, 14:23

jo já nepopírám že se to opravdu dít muže a vysvětlení pro to nemám jen chci říct že asi většina pokud by u toho někdo byl od začátku až do konce by se ukázala jako podvrh nicméně by mne opravdu zajímalo a je zajímavé že to nikoho nenapadlo teda alespon o tom nevím vzít tu krev na rozbor ale tak to je u všech zázraku nejenom u tohoto jak říkám nevěřím na zázraky a pod přesto vždy říkám jsou veci mezi nebem a zemi
aumirek

Příspěvekod Klas Jaroslav » 22 srp 2010, 12:36

Jednak si stigma může udělat každý,když bude chtít být pro okolí zajímavý tak,že si bude určitá místa dřít sám do krve.Ale některé ženy mají stigma na různých částích těla,a ta vysvětlitelná jsou.Když se děvče vyvíjí,v těle matky,utrhnou se některé buňky děložní sliznice a krví se transportují na jiné místo.Zde se uchytí a rozmnožují.Po narození jde nejprve o nenápadný flíček.Když žena začne menstruovat,tak jí vždy tato ploška krvácí.Po přechodu toto krvácení ustane.Znám jednu,která menstruaci měla napsanou přímo na čele.Dnes je po přechodu a má tam pouze hnědý flíček.
Klas Jaroslav

Školák

Na ruce: 130.53

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy