Stigmata (1999)

Vše okolo filmu

Stigmata (1999)

Příspěvekod VdeAus » 04 kvě 2012, 00:48

Rozhodl jsem se, že to sem dam! Tento film jsem zhlédl znovu po 10. letech, a musím říct, že stojí za to!:)

Dvacetiletá kadeřnice Frankie rozhodně není žádná pámbíčkářka. Právě naopak. Je temperamentní, otevřená, ráda se baví a i když má chlapce, cítí se zcela nezávislá. Její život se nečekaně změní od okamžiku, kdy jí matka z cesty po Mexiku, pošle běžný suvenýr - růženec, koupený na trhu. Frankie jakoby přestala být sama sebou. Vnímá, co jiní kolem nevidí, chová se, jako nikdy předtím, a z důvodu, které nedokážou vysvětlit ani lékaři, se jí postupně otevírají nezhojitelné krvavé rány na rukou, nohou a hlavě. O případu americké dívky je záhy informován Vatikán. Církev vyšle do Pittsburgu svého zástupce, aby celou záležitost posoudil. Otec Kiernan je ale především vědec, stoupenec historicky podložené křesťanské věrouky, nikoli zaslepený věřící, který je ochoten zavřít oči před pravdou. Když ji pozná a přesvědčí se o ní, změní se z vyšetřovatele v ochránce, ochotného hájit Frankie i za cenu ztráty kněžského postavení. Zdroj: http://www.csfd.cz/film/16914-stigmata/

VdeAus

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Stigmata (1999)

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 kvě 2012, 01:24

Viděl jsem, není špatbý filmek. Zajímavý příběh ale absolutně tahá dolu, přredstavitelka hlavní role, Patricia Arquette. Nemůžu si prostě pomoct, ale její neměnná tvář a o to víc stagnující herecký projev byl jedinou chybkou, na celém docela zajímavém filmýku :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 kvě 2012, 18:23

Je to už nějakej rok, co jsem to viděla a líbilo se mi to, jen spíš než do hororu bych to asi zařadila do thrilleru. Hudba a efekty parádní, i příběh se mi zamlouvá :)

(jen tak do závorky, asi tuším čím to je, že se ti nelíbila její neměnná tvář :-* )
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 kvě 2012, 19:53

Je to příšerná "herečka" a ano je to i tím s tou závorkou :D :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Film