Strach nebo obrana

Veškere vyřešené temata

Re: Strach nebo obrana

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 18:33

Nelze nečíst její příspěvky, protože ona leze úplně do všeho. Taky čtu vlákna a témata, o kterých jsem otevřeně přiznal, že vím naprostý prd. Ale nedovoluju si tam připsat zbytečný nic neřešící komentáře jen proto, abych byl vidět. Takže kde se pohybovat, když ona je všude a zahlcuje forum? Zbývá jediná možnost, odejít. Věděl jsem to už dřív, ale fakt je zbytečný se tu o něco snažit. Jako bývalý moderátor (nechlubím se, přišel jsem k tomu jako slepý k houslím, ale nějak jsem se to snažil udržet) trpím, když vidím zkopírovaný, typograficky a ani barevně neupravený text prostě hozenej do novýho tématu a teď čtenáři po*erte se. Já to luštit nebudu, takže zase další téma, který by mě třeba zajímalo, ale protože se to nedá číst (nevíš ani kde začíná a končí věta), tak z toho vím zase kulový. A já to luštit nebudu, to je povinnost toho, kdo to tam vkládá, pokud chce mojí reakci. Ještě tu nějací moderátoři zbyli, ale nechtějí konflikty a mlčí a sami to opravovat nebudou. A já bych se s tím na jejich postu nesmířil. Bohužel, oni to praktikují jinak, tak se nediv, že mám ostré lokty, protože co najdeš v některých vláknech, to by jsi blil.

Zadělávám si na ban? Juj, není třeba. Neboj, už jsem ho měl, když jsem se snažil smazat svá témata, na což mám dle mého právo, ovšem admin tohoto fora, který tu má převážně reklamy, místo svých příspěvků, to viděl trochu jinak a už mi ho dal. Ale neboj, za pár dní odejdu. Já jeń chci, aby někdo viděl, proč to tady upadlo.
Naposledy upravil lykantrop dne 05 led 2011, 18:39, celkově upraveno 1
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 18:37

Nechci se srovnat. Chci vypadnout, když nikdo nevidí ty chyby, které tu jsou. Nikdy jsem nebyl dokonalý, nejsem a nechci jím být. Choval jsem se kolikrát jako *CENSORED*, moje články a příspěvky vyzněly hrozně arogantně a setkávám se s tím i ve svém životě, ale za to já nemůžu, tak to prostě je. Já to zatím jinak neumím. Mám ostré a chladné názory, to je realita. A tohle ti řekne kdokoliv, kdo se bude bránit nařčení, například PO. Je to tak, já to prostě nesnesu a vím, že se nic nezmění. To už tady píšu asi po Xté. Nemůžu přece po někom chtít, aby se měnil, protože mě nesedí. Ale v hlavě mám naprogramované postupy a pokud je někdo naprogramovanej jinak, tak já mám prostě ERROR. Je to smutný příběh, ale od jejího příchodu se mi tu začalo nelíbit a s nějakou slávou to nemá co dočinění. Taky mi vadí, jak se chovám. Kdybych si to, co píšu přečetl za 2 měsíce, tak si řeknu, co je to za vocasa a pak když zjistím, že jsem to psal já, tak si akorát řeknu, že jsem to tenkrát hold viděl jinak.

Prosím nezamykat, ať to dořešíme jednou pro vždy. Víte přeci, že zamykání beru jako útěk od tématu.
lykantrop

Příspěvekod Akyana » 05 led 2011, 18:43

Nic tady nevyřešíš, Lykane.
Prostě ber to tak, že v životě nejsou věci vždy takové, jaké je chceme mít.
A ne všichni takoví.
Buď přijmeš P.O. takovou, jaká je, nebo asi opravdu budeš muset jít, když to nedokážeš překousnout.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 18:48

Ale já jsem přece rád a už jsem ji to psal do SZ, nebo i veřejně (nevím přesně), že ona tady píše témata, že je aktivní a POMÁHÁ. Stále považuji její aktivitu za klíčovou hlavně v případě příchodu nových uživatelů. Ale já žádám jenom několik změn, které by zde měl dodržet každý uživatel. To, že hodně píše o sobě a o všem a všichni ví, co se šustne, nebo další takový věci, který nezměním, to už neřeším, to teď jen podotýkám, aby si to ona uvědomila. Žádám pouze o kvalitní příspěvky. Nějaké i/y, které často taky špatně udělám mne nevytrhne, ale tak, jak to píše ona, to se nedá číst. A tím forum upadá. Od toho je tady moderátor, kterej nedělá nic jinýho, než jen ve většině případu přihlíží. A když se jedná o forum, taky se zde komunikuje a taky by to mělo nějak vypadat. S tím snad všichni souhlasíme. Všímám si, že už se někde i PO trochu polepšila. Hlavně tisíc vykřičníků a otazníků už je z části pryč. Velké písmeno na začátku věty a tečku na konci docela splňuje (někdě), teď ještě by to chtělo ty mezery za čárkou, trochu sladit její témata do odstavců, popř. i barevně a hlavně i typograficky.

EDIT
Kdyby alespoň napsala něco ve smyslu: ,,Pokusím se zlepšit svoje chyby, aby se moje příspěvky daly číst."
Ale ona jenom mlčí a dál dělá to, co dělala. Asi je to moc velký nárok.
PS: Akyano, viděl jsem tvůj příspěvek, než jsi ho smazala. !001!
lykantrop

Příspěvekod Akyana » 05 led 2011, 18:54

!friends!
Ty můj Lykane...

Všechno to jsi dělal, když jsi byl moderátor, dobře si na to pamatuji.
Ale myslím si, kdyby si se zeptal ostatních, tak jim to nevadí jako Tobě.

Mě osobně v příspěvku zajímá obsah a pokud tam nejsou výrazné a opakované chyby v gramatice,
tak to s radostí přejdu, pokud má příspěvek hlavu a patu, nebo chce jakýmkoli způsobem pomoci nebo jen konstruktivně přispět.
Musíš si taky uvědomi, že styl, který vyhovuje Tobě může ostatním vadit..a naopak.

PS: jojo...taky by platil, kdybych si nevšimla toho Tvého dalšího =)
Akyana

Mysterian

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 19:12

Samozřejmě, že je obsah důležitý. Ale když zakládám téma, očekávám nějakou diskuzi. Vkládám určitý text, který nějak vypadá, aby někdo nevynakládal více energie na jeho rozluštění, než je zdrávo. Tu energii do toho právě musím vložit já sám, abych to někomu naservíroval i s omáčkou. Aby se to dalo číst jedna báseň. Bohužel, zdejší komunita, která je velmi aktivní má asi jiné priority, než já a tak to tak neřeší. Nemám rád zmatek a kdyby tu nebyl, jak by to bylo super :D.

Příšerný, vážně příšerný. Zase vřava a už jsem to chtěl skončit. Potom přijdeš ty a zase mě uklidníš, to je prostě začarovanej kruh. Bohužel všechny příspěvky, které zde jsou, spojuji s pentagramovým okem, ne jen proto, že v nich reaguje, ale také proto, že v nich vystupují její příznivci. Okamžitě ztrácím chuť a sílu psát nějaké své názory, protože předem vím, že budou převážně ignorovány, nebo se zase do mě naveze půlka lidí, kteří mi řeknou, jak špatnej jsem. Ale pokud by se někdo ptal, třeba ty Akyano, proč vlastně vůbec například na rozdíl od PO nereaguji a nejsem aktivní v diskuzi (pouze urážím), tak se to pokusím osvětlit. Vzniká problém dosavadní pravdy (tak jsem si to teď napsal). To, co v danou chvíli vidím jako správné za týden už vidím jako nepravdivé. Komentář nemohu smazat, naprosto se neshoduji s obsahem mého příspěvku a vadí mi, že tam existuje. Tak raději nic nepíšu. To je druhej důvod, proč nejsem aktivní. A třetí důvod tvoří moje schopnost raději mlčet a neprozrazovat to, co jsem si zažil a to proto, protože mě stejně nikdo nikdy neposlechne a každý si tím musí projít sám. Však to znáte. Chytrému pořaď, blbého nakopni. No a teď mě trknul ten poslední bod. Snažím se tady proti sobě urážkama všechny poštvat, abych konečně vypadnul, protože se mi to samo nějak pořád nedaří .) Vždyť jsem to říkal, nic se nevyřeší. Můj problém vyžaduje moje řešení ;)
lykantrop

Příspěvekod Akyana » 05 led 2011, 19:26

Je zajímavé, že ač by si jeden myslel, že musíme být OFF topic, tak zde vlastně zůstáváme v původní linii vlákna.

Napadá mě k tomu...a co kdyby jsi to vzal jako výzvu?
Znáš koncept Malého Tyrana?
Je z nagualské linie Carlose Castanědy.
Malý tyran – „Osoba v postavení autority, která má moc nad osudem bojovníka, nebo

je aspoň v tak autoritativní pozici, že může bojovníka sužovat brutalitou, násilím v různé
podobě, či mu alespoň působit vztek, anebo smutek. Pod tlakem takového tyrana by se
obyčejný člověk k němu připojil, aby měl pokoj. Pro bojovníka je to naopak výzva
k zdokonalení svých vlastností a ke ztrátě sebedůležitosti, k růstu schopnosti všemu se vysmát
a nebrat nic vážně.

Celý text TADY

EDIT: tím nechci říct že PO je tyran!
Jen, že Ti ten koncept může pomoci.
Akyana

Mysterian

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 19:30

Je zajímavé, že ač by si jeden myslel, že musíme být OFF topic, tak zde vlastně zůstáváme v původní linii vlákna.

Pro mne příjemná myšlenka.

Napadá mě k tomu...a co kdyby jsi to vzal jako výzvu?

Podívám se na to.

EDIT
Jj, taky jsem váhal, jestli mám napsat to spojení PO a tyran, ale ty jsi to nakonec vyřešila sama .D
lykantrop

Příspěvekod zombie » 05 led 2011, 20:23

P.O máme tě rádi !trio!
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod panter » 05 led 2011, 21:11

Lykantrop, ak chceš odísť, urob to teraz. Myslím, že ti je jasné, že takto už nič nevyriešiš.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 05 led 2011, 21:12

Jasný. Neboj, už na tom pracuju.
lykantrop