Strach

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Strach

Příspěvekod thechosenone729 » 08 srp 2012, 23:58

Ani neviem kde mam začať ale začinajú sa mi stávať divné veci už ani neviem či su dobré alebo nie.
V noci ma ťahá do astrálu teda voku z tela už som mal vonku ruku ale podarilo sa mi vratiť naštastie, niesom na to pripravený a stava sa to čoraz častejšie čo je horšie minule som sa skoro zcvokol mal som asi 50 falošných prebudení po sebe už som nevedel čo mam robiť tak som začal kričať a nakoniec ma to pustilo von zo sna, verte tomu že som šiel do kuchine a pichol si šparatko do ruky či to nieje další sen. Asi včera som sa pokušal spraviť psi-guľu najprv nič zvláštne no po chvilke som myslel že mi začne horieť ruka také niečo som ešte necítil neviem či to je nejaká odpoveď na to že trénujem tieto veci alebo na to žeby som s tým mal seknúť alebo ma niečo nechce ... ja už neviem dakujem za rady. Aby som sa priznal je toho viacej mal som ešte problém s očami a ešte dalšie ale neviem či sa mam o tom rozpisovať.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,333.04

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Re: Strach

Příspěvekod Pietko » 09 srp 2012, 07:22

Prosim, prekonajte to. Nic zvlastne sa tu nedeje. Ak si myslite ze ostanete v astrali tak ste na omyle, budete musiet vydrzat kym telo nezomrie. Potom zistite ze to nejaka tragedia nie je. Ja som sa vela krat pokusal ostat v astrali navzdy, ale cas na pobyt tam je dost obmedzeny. neda sa to obist. Ked pride cas na navrat tak vas to vrati, ci chcete, alebo nie.

Sny su... sny. verte mi, nejake pichanie sa nepomoze vzdy. Par krat som sa v sne i zabil a "prezil" som si celu tu "smrt" Bolest to bola kratka... nemoznost dychat, kratka panika a uvolnenie... ale nic z toho neviedlo k zobudeniu. V lucidnych snoch sa mi tiez podarilo :) Dost o tom. Chcelo by to robit skor dreamcheck... naucit sa to robievat pocas dna. Vsimat si ci nie je nieco cudne. Lucidne sny su zaujimava vec a takto sa vam moze podarit nadobudnut vedomie pocas sna a snivat lucidne.

Pockajte az vam bude horiet cele telo :) Ale vazne. Autogenny trening pracuje s teplom na uvolnenie ciev v tele. Je to druha faza mojej relaxacnej rutiny. Cele telo rozohrejem... cisto sugesciou. Mozno tym ako si predstavujete prudenie energie do gule a robite v ruke nieco podobne.

Potrebujete trenovat relaxacie, koncentracie... a prejst i k meditacii. zbavit sa strachu a uvolnit sa(vnutorne). Naucit sa kontrole. Nic vam nehrozi i ked sa nebudete tomu ucit. Len to budete mat totalne nekontrolovane, pokial budete tieto veci skusat narazovo robit. Je cudne kolko ludi nachadzam zakomplexovanych, v strachu... Treba vydrzat cvicit, to je praca na cely zivot. Zbavit sa strachu, zbavit sa posudzovania... V astrali treba byt v stave pokoja, v stave pozorovatela. Cim menej sa vas to co okolo seba vidite dotkne tym bude svet okolo vas zaujimavejsi. Analyticke skumanie je ta najlepsia cesta astralom.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 09 srp 2012, 20:45

Vidím v tom důsledek toho, že trénuješ, a podle mě kdyby jsi přestal, tak by to byla škoda. Z toho, jak jsi to popsal mi ani nepříjde, že by to bylo nějak ohrožující, spíš nepříjemný a strach nahánějící. Myslím si, že by jsi měl pokračovat a naučit se to ovládat. Btw., není to i trošku naplnění tvýho cíle? Vždyť trénuješ už delší dobu a teď máš výsledky, který je třeba usměrnit a ne se jich bat :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 09 srp 2012, 21:25

Souhlas s mojí předrahou, čistě logicky už jen to že se učíš, si musíš připustit to do čeho jdeš a už svým učením strach z toho odsouváš pryč.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Všeobecný pokec