Sú tam ... len ich nevidieť

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Sú tam ... len ich nevidieť

Příspěvekod Eovyn » 12 srp 2012, 18:54

Taaakže ludkovia neviem či som blázon alebo čo ale veci sa mi strácajú a keď ich hľadám neisú tam kde ich neskôr nájdem, presne na tom istom mieste kde som ich hľadaal x krat :D určite to nieje mojou nešikovnosťou lebo fakt som tie miesta prehľadala detailne aj viac krát a neboli tam a zrazu tam sú . Nemáte s tým skúsenosti alebo aspoň neviete či je to možé ? niekde som čítala že je ... tak neviem no . Ďakujem za odpoveď :)
Eovyn

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Sú tam ... len ich nevidieť

Příspěvekod Sam Tektzby » 12 srp 2012, 19:38

Roztržitost, slepota a nebo i možný Plivník, nebo Šotek, Rarach a nebo ten němec :D ehmm Alzheimer :D a nebo možná Poltergeist syndrom.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 12 srp 2012, 21:11

To je normalne... hladam nieco a viem priblizne kde to je... a prejdem miesta niekolko krat a najdem to az nakoniec a zaujimave... na dost dobre viditelnom mieste. Povedal by som ze je to tym ze miesta rychlo preletime ocami a nepovsimneme si to z roztrzitosti(to asi u mna, lebo ked nieco hladam, uz myslim na to, co s tym idem robit a tym padom nie som sustredeny na hladanu vec).
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Eovyn » 13 srp 2012, 09:46

No tak je to možné že je to roztržitosť ale tak neviem toľko krát ? Nemôžu veci proste niako zmiznúť že sú tam len ich nevieme práve v tom momente vnímať očami ? Lebo fakt si už nato dávam pozor veci ktoré často používam odkladám stále na jedno a to isté miesto a keď ich hľadam tam kde som ich uložila tak tam niesú no :D Neviete pripadne poradiť čo s tým ? ( lebo si nemyslím že je to moja, že neviem kde tie veci mám alebo sa na hľadanie nesústredím no :D )
Eovyn

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 13 srp 2012, 11:08

Viete, je to tak, ze oci su napojene na mozog... a fiziologicky vnimame len to, co potrebujeme vnimat, alebo to, co chceme vnimat. Inak by bolo nase vedomie zahltene informaciami a nedokazali by sme to spracovat. Roztrzitost moze byt sposobena alebo nejakou poruchou(chorobou), alebo odlisnymi myslienkami(slaba koncentracia na to co chceme robit alebo co zrovna robime), alebo unavou...
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy