Tajemné příběhy a výpravy.

Urcite ste uz niekedy poculi o miestach ci domoch , v ktorych vraj strasi , alebo sa tam deju cudne , nepochopitelne veci .

Re: Tajemné příběhy a výpravy.

Příspěvekod Arpaix » 30 dub 2011, 19:37

Velmi krasny prispevek pane Chmatak!!
Velmi zajimave a i ja vim ze opily clovek nema na hrbitove co delat. Je to zneucteni pamatky zemrelych. A, ano, opily clovek muze zneuctit nejaky hrob,a Duch zesnuleho se mu muze mstit. K zemrelym musime mit uctu. I Duchove zemrelych navstevuji sve hroby a urcitese jim nelibi, kdyz nejaky opily clovek jim treba moci na hrob!
Dalsi vec,a to jsem videla v Praze na Vinohradech, jsou kradeze!! J a videla lidi, kradou svicky, kvetiny i lucerny z hrobu. To je velmi zle. Mrtvy se nemaji okradat a ma se jim ponechat klid.
Hrbitov je mistem posledniho odpocinku telesnych ostatku,ale Duchove sve hroby navstevuji!
Co ma spolecneho satanismus s paranim kocek v hrobce? To je hnus. J a kocky miluji a sama mam doma 2 kocoury rasy ragdoll. Nikdyz jsem na zadnou kocicku nezvysila ani hlas.
Proc jsou lide tak kruti, zli ze muci a vrazdi zvirata? Proc okradaji mrtve a jejich hrobky??
Ja ty hrobky na Olsanech i Vinohradech take videla, JSOU NADHERNE!!! Zajima mi i vnitrek,z duvodu prozkoumat.
Ta Vase fota jsou KRASNA. Dekuji.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Mág

Na ruce: 1,619.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod chmatak » 03 kvě 2011, 16:58

fotaq nejsou moje, jsou ilustrační z netu co jsem kde našel k tomu co sem psal, jinak taky mám svoje vlastní fota, pár hrobek zblízka i ze vnitř a až bude trochu času tak je sem dám, co mají společného satanistré s páráním koček? Právě proto sem psal, že to byli nějaký vymetený *CENSORED*, protože satanisti, které znám toto nedělají.
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 09 kvě 2011, 23:45

Kdyz jsem zila v Praze, bylo to ve Strasnicich a na hrbitovy chodila casto.Ale v Praze jsou i jina zajimava mista. Na me dela zajimavy dojem i Praha 8 Karlin, Liben.Okolo nemocnice Bulovka. Stare nemocnice me tez velmi zajima zkoumat.
Bulovku jsem moc nezkoumala,ale Vihohradskou, ty velmi stare pavilony, napriklad onkologie, gynekologie- cele pavilony jsem zkoumala a mnohokrat v noci kdy byl klid.
LDN tam je novy pavilon, a zacatkem 90.let mne jim provedl prof. Mu.Dr. Bartos, ktery tam byl zacatkem 90.let primarem.On jiz tez nezije.
Ja se s nim seznamila a poprosila ho o exkursi po pavilonu nemocnice LDN v Kralovske Vinohrady. Pak jsem chodilai navstevovat opustene stare pacienty,a nosila jim i male darky, jako dobre pecivo, ovoce, i pivo..jednalo se o stare opustene velmi tezce nemocne lidi a mne jich bylo velmi lito,a tak jsem za nimi chodila.
Pamatuji na mnoho pacientu a pamatuji si i jmena i ted po 20 letech. Mluvila jsem i s lidmi kteri prezili koncentracni tabory, ci byly vyslychani gestapem a toto na nich zanechalo nasledky do konce zivota. Dale tam byli i pacienti v terminalnimstadiu nadorovych onemocneni..v te dobe vinohradska LDN byla neco jako HOSPIC.
Ale to jiz je mimo tema..Vinohrady jsem poznala dobre, hlavne nemocnici, hrbitov i krematorium.
Arpaix

Mág

Příspěvekod Arpaix » 13 kvě 2011, 21:11

Jinak se v budoucnosti chystam i navstivit klaster v Belgii d´Aulne.
Neni to v CR,ale je to moc zajimave misto. http://www.abbayedaulne.be/
To je nadhera a tam musi byt i dosti paranormalnich jevu. Je to nadherne misto. Byl jste tam nekdo?
Arpaix

Mág

Příspěvekod Arpaix » 21 kvě 2011, 22:43

Zajima mi i prohlidka klastera cisterciaku ve Vyssim Brode. Byl jste tam nekdo? Ja to hledala na netu a videla nejaka fota., I tomisto vypada pekne a zajimave.
Arpaix

Mág

Příspěvekod vasmat » 22 kvě 2011, 14:06

Arpaix píše:Zajima mi i prohlidka klastera cisterciaku ve Vyssim Brode. Byl jste tam nekdo? Ja to hledala na netu a videla nejaka fota., I tomisto vypada pekne a zajimave.

Zdravím,
klášter ve Vyšším Brodě je nějakách 30 km od mojeho bydliště, ještě jsem neměl šanci se tam dostat, ale o moc jsem nepřišel, neboť kamarád tam dělá přes léto průvodce a jako návštěvník se dostanete pouze do zlomku místností, a osobní + společenské místnosti jsou pro veřejnost uzavřeny. Každopádně doporučuji Klášter ve Zlaté Koruně, který byl mnohokrát vypálen, vyvražděn, je tu strom kam se věšelo (okolo 30 lidí na jednom stromě), ale i tak je to krásné místo.
vasmat

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 26 kvě 2011, 11:20

Tak to me ta Zlata Koruna bude zajimat take. Ted se ale do CR nedostanu. Ale dekuji Vam za tip.
Arpaix

Mág

Příspěvekod vasmat » 26 kvě 2011, 15:39

Arpaix píše:Tak to me ta Zlata Koruna bude zajimat take. Ted se ale do CR nedostanu. Ale dekuji Vam za tip.

Až se dostanete do ČR, tak se určitě ozvěte a můžu vám ukázat pár zajímavých míst v okoli. To samozřejmě platí i pro ostatní členy fóra. :)
vasmat

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 26 kvě 2011, 15:48

Dekuji, rada se podivam. Rada navstevuji klastery, katedraly, kostely,hrady, zamky, tvrze..i ruiny.
Cim vice stare, tim lepe.
Arpaix

Mág

Příspěvekod Arpaix » 29 čer 2011, 12:14

Dodnes mam velmi dobre vzpominky na vinohradsky hrbitov v Praze, tu kapli, ktera ted patri firme Tranquillitas,a na to jak snadno jsem v te kapli dostala pred 16 lety praci i kdyz jsem neumela cesky. A jak bylo mi lito kdyz jsem musela z te prace odejit po pul roce k vuli neznalosti reci. Dnes na to myslim. Vse bylo v Praze takove volne,a stacilo jen dokazat ze mohu pracovat se zemrelymi a jsem schopna se cesky ucit, na pohrbu mluvil za mne knez nebo profesionalni recnik, ti mluvili i s pozustalymi a ja mela po pohrbech celou kapli i marnici pro sebe, klice, vse- mohla tam byt kdykoliv, zadne kontroly. A po uzavreni hrbitova zadni lide. Plat byl nizky,ale mne neslo o penize, to bylo vedlejsi vec,a pozustali radi platili kdyz jsem jejich zemreleho upravovala-mimo plat to same mela navic od pozustalych, zivot byl krasny! Cesky jsem ucila se a chodila do kursu,a v Praze v centru vzdy byl nekdo kdo umi francouzsky. Kdyz v kapli byla sama, tak po telefonu vzdy nasla tlumocnika. Vecery pak v hospode s "funebraky" a ti me ucili u piva.
Kdyz se pak vratila do Francie, nasla misto pohrebniho ceremoniare v Carcassonne za 3 mesice po navratu.
Nejtezsi zeme je Finsko. Nemozne najit praci v pohrebnictvi jako cizinec a ne tradicni krestan.
A kdyz podarilo se, stala kontrola luteranske cirkve, stale pastor za zady,a pri malem podezreni praktikovani necromancie- hned vypoved, soudy a podobne.
Ted s cirkvi doslova va stavu valky a cekam mohu se vratit v zari do prace do kaple..zlate Cechy.
Arpaix

Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 čer 2011, 12:20

Ta nekromantie mě zajímá, jak to bylo?!
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 3,329.46
Banka: 0.00

Poděkoval za: 44 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 67 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 29 čer 2011, 12:41

Jednalo se predevim o ritualy " Dotek mrtveho", "Oci hrobu", a nepozemskeho pouta.
Ale i jine. Ve Finsku jsou tato praktiky stihany i svetskou moci. Ja ted dala na finsky server maly grimoire,a mela s tim opet potize, server mam uzavren. Pokusila se i prekladat Had Genesis, i uvazuji o prekladech stredoveke literatury, ale zde mam proti sobe urady, cirkev..na finky web http://www.spiritismi.fi/ jiz stredovekou necromancii davat nesmim, i kdyz jsem tam dala neco i ted, ale psala diplomaticky aby cirkevni krestane nepoznali o co jedna se.
Arpaix

Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 čer 2011, 12:45

Pořád je mi divný, že by to tam takhle "drtili", podivný.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 29 čer 2011, 13:01

Ja ted pisi grimoire francouzsky a na fr. serverech, neco dala na finsky server.
Ja znam zde predstavitele cirkve luteranske i katolicke a vim dosti veci proti nim.
Finove jou farisejove, kostelni ovce, s politisujici cirkvi.
Najkrasnejsi vzpominky mam na Prahu a na Carcassonne, Albi, Alet les Bains.
Na stare ruiny stredovekeho klastera jako Abbaye d´Alet z roku 813- idealni misto na praktikovani. Klaster opusten od roku 1600 zcela. Dale Queribus, Peyrepertuse, Minerve, Lagrasse, mam sve oblibene ruiny klastery i zamku, hradu po cele jizni Francii.
V CR pak klater Chotesov, hrobky hrbitova na Vinohradech, Olsany..ale i ve Finsku jsou zajimava opustena mista hlavne na ostrovech na jezere Kallavesi.
Arpaix

Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 čer 2011, 13:03

Já ve Finsku nebyl, ale třeba se tam kouknu, když už plánuju výpravu na sopečný Island.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 29 čer 2011, 16:46

Ja ted mela navstevu a mozna se budu stehovat , v patek se pujdu na misto podivat. Mam slibeny opravdu velmi opusteny stary- na finske pomery-dum uprostred lesa, 60km prvni vesnice.
Finove vedi jak ja miluji opustene stare ruiny,a tento dum je pry stary 170let, opusten 30 let, vse v puvodnim stavu po zemrelych majitelich. Uvidime..
Arpaix

Mág

PředchozíDalší

Zpět na Strasidelne miesta, domy na Slovensku a v Čechach