Čtvrtý Druh / Fourth Kind

Vše okolo filmu

Re: Ctvrty druh...

Příspěvekod Lilit123 » 15 srp 2011, 10:39

Mr Daniel píše:Ahoj...
Videli jste film ctvrty druh?
Pokud ne, doporucuji se podivat.
Okud ano chci znat vas nazor... Tedka jsem to dokoukal a pocity mam rozporuplne... Takze me zajimaji vase postrehy, napady a pripominky...
Dekuji za jakykoli prispevek...

Já jsem ho kdysi viděla. Ale tenkrát jsem z něj byla parádně vystrašená. Zvláště, když tam řekli, že to je podle skutečné události. Nemohla jsem z toho ten večer usnout.

Jinak o hradě Houska jsem zrovna včera objevila jedno takový čtení. Objevila jsem doma 4 knížky Magazín záhad: fantastická fakta. V jedné knížce jsou asi 4 nebo 5 rozsáhlých článků a jeden z nich se jmenuje Poklady a záhady Země české - Synové kultu boha Anubise. A právě zde o Housce leccos píšou. Je tam hezkých pár stránek a taky tam píšou o kostele sv. Vavřince. Přišlo mi to docela zajímavé a rozhodně díky tomu na Housku ani do okolí nikdy nepojedu (pokud si to někdy nerozmyslím a to nevím, co by se muselo stát). Možná pro někoho budu příliš ustrašená, ale mě to je jedno. Nechce se mi lézt někam, kde má být brána do pekla a kde se zjevuje mnich bez obličeje. Údajně jakýsi bůh zla Sutech.
Lilit123

Školák

Na ruce: 15.33

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Čtvrtý Druh / Fourth Kind

Příspěvekod Sam Tektzby » 15 srp 2011, 16:43

Ono dneska je všechno podle skutečné události a podle toho kolikrát náležitě přikrášlené :D Jinak kolem tý egypský mytologie, nechápu, co by měl Sutech/Seth společnýho s Houskou, natož ještě co by s tím měl společnýho Anubis a jeho kult. Anubis totiž jako průvodce mrtvého, měl doprovodit nebožtíka až k vážení duše. Kde se porovnával jeho život s pírkem bohyně Maat(bohyně pravdy), pokud bylo pírko těžší, zemřelý pokračoval do ráje, pokud však byla duše težší, tak jí sežrala božská požíračka Babai/Amemait. Kult Sutecha/Setha, byl čistě destruktivní a s Anupevovými stoupenci neměl nic společného. Šlo totiž o božstvo uctívané a to pro jedinné, zničení protivníka. Proto byl poslem smrti/války/destrukce.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Lilit123 » 16 srp 2011, 08:32

Jasně. Dneska není spousta věcí tak, jak se zdají na první pohled. Ano, spousta věcí je přikrášlených. S tím musím souhlasit.

Autor článku nějakým způsobem došel k tomu, že dnešní dominikáni, keří se hodně srocují kolem Housky, jsou vtělením těch z kultu Boha Anubise. Ale k tomu došel nevím jak. Oni dominikáni mají podle něj ve znaku psa s pochodní. Tak to prý je jeden z důvodů (jakože si toho psa do znaku dali schválně; alespoň podle autora). Píšu tady jen to, co psal ten autor v tom článku. Nejsou to moje vlastní názory. Na Housce ani v okolí jsem nikdy nebyla. Nemůžu tedy nic posuzovat.

Ale teď asi odbíhám od původního tématu.
Lilit123

Školák

Na ruce: 15.33

Poděkoval za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 16 srp 2011, 15:49

Akorát, že dominikání jsou pseudoortodoxní druh křesťanství, jenž se svým monoteistickým nározem tímhle jasně korektizuje. S polyteismem a to starověkého Egypta, nemůže mít nic společného.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod mira8565 » 20 zář 2011, 11:43

Ahojky.právě jsem shlédl film noční nebe.Je to podle skutečné události.Film byl natočen v Arizonské poušti podle výpovědí svědků.Mezi nimi i vysoce postavených pohl.Jde o unos mimozemskou rasou.A dělání experimentů na lidech.Vím že těchto rádoby filmů podle skut.Je víc.Ale nad Arizonou jsou hlášeny mnohočetné přelety UFO.Takže bych tomu i docela věřil.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Na ruce: 71.24

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 zář 2011, 15:15

Proč zrovna únos, třeba to je jen "roční prohlídka" :P
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod mira8565 » 22 zář 2011, 16:01

Sam Tektzby píše:Proč zrovna únos, třeba to je jen "roční prohlídka" :P

Stím že to přežije malokdo?
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Na ruce: 71.24

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 zář 2011, 16:08

To je už holt problém s vaším druhem. Od původního záměru jsme asi moc nevyspěli, když nepřežijeme kontrolu :D
Sam Tektzby

Site Admin

Předchozí

Zpět na Film