Čudné správanie psa

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Čudné správanie psa

Příspěvekod Ebraxytion » 19 čer 2015, 07:58

Ćauťe chcel by som sa spitať máme záhradu a na zahrade sklep a psa.Ten pes tam kedysi normalne išiel ale teraz tam za poslednich par dni vôbec nechce vstúpiť stoji vždy pred sklepom aj keď som tam išiel s mamkou a to aj skušala s otcom na druhy den vobec tam nechcel isť nevieme čo si máme otom myslieť môže tam niečo cítiť nejakú energiu alebo co je to normalny postaveny sklep na zemiaky atď.
Ebraxytion

Školák

Na ruce: 1,181.58
Banka: 0.00

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Čudné správanie psa

Příspěvekod cestovatelprvy » 19 čer 2015, 08:14

Viac krat sa mi stalo ked som bol na navsteve u kamarata, ze pes zacal stekat do prazdna na stenu
.. ci v noci ci cez den to bolo jedno. Neskor o par mesiacov sa im diali "cudne" veci, ktore si nevedeli vysvetlit ako su kroky, hlasy. Pritom boli sme tam len my dvaja. Po dkhsom patrani som zistil ze v dome sa odstrelil muz. Tak na zaklade vlastnej skusenosti mozem tvrdit, ze pes vyciti blizkost tretej osoby urcite skor ako ludia. Ale zobral by som ho tam na rukach a ked odtial odide, tak by som patral dalej. Ak nie tak by som to nechal tak.
cestovatelprvy

Školák

Na ruce: 837.39

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Ebraxytion » 19 čer 2015, 13:07

Práveže neštekal a len tam vôbec nechcel ísť a neviem či by som ho odniesol na rukach tam není nejaky malý .Najprv ma napadlo či by sa ten sklep nedal vidimiť salviou či by to zabralo.Ale možno že sa mu tam len nechce isť.
Ebraxytion

Školák

Na ruce: 1,181.58
Banka: 0.00

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod cestovatelprvy » 19 čer 2015, 17:58

Vydym v pohode. To nie je nikdy na skodu. S tym nicomu ublizit aj tak nemozes jedine ze by si ho podpalil :D a ked tam chodil a odrazu tam nechcel ist. Mozno je to len chvilkove. Uvidis o oar dni :)
cestovatelprvy

Školák

Na ruce: 837.39

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Zpět na Všeobecný pokec