Uhranutí,kletby,zaříkání-domorodci

Veškere vyřešené temata

Re: Uhranutí,kletby,zaříkání-domorodci

Příspěvekod Cynthia » 17 úno 2011, 22:59

to ja taky.však pokud ma trochu cti tak uzna že mam pravdu .pokud jako mali harant bude vztekla že jsem ji odhalila tak spustí deste kecu.což je pravdepodobnější
nikomu nepomahjte.nikomu neradte.neodhalujte pravdu,neodhalujte podvodníky.neupozornujte na to.Jinak dostane te BAN(VYHAZOV)jako já.Pro Dobrotu na Žebrotu.
Cynthia

Ban

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Cynthia » 17 úno 2011, 23:10

a jeste sem is tak vzpoměla.ulhana magorka??hmm tak proč zrovna ty P.O si me pořad prosila at tohle pro tebe udělam at tohle zjistim a at vymslim bojovy plan a že mi moc děkuješ. a myslím že rozumy tu TY tahas z jinych PODLE mne spousty veci ktere víš jsou prave od jinych.stejen jako u me si strašně vyzvídala o mem rodě.jsi falešna, a tva duše je černa jak pikove eso.a veř že už v pekle maji tve jmeno.a tim to končím píš si co chceš me to už nezajima ps:kdybys i byla tka stara jak říkaš tak by ses nehadala s v uvozovkach s dítetem ne?a navíc to jak si mi psala jak dospeli muže psat veci ktery znaj jen dneši lidi na pc mladež?JAKO nwm hmm -.- chm tjn njjn tkt a tak dal?o to se dospeli nezajimaji ani o XD xD O.O a tak dále.jsi važně jen atrapa človeka.doufam že už je to všechno a na nic jsem nezapoměla.sbohem.jo jeste snad že se vydavas ZA DVE OSOBY najednou ja te prokloukla iuž když si psala za BELLU.protože když jsem te vytočila..tim že jsem svami nesouhlasila.nejdřív bellu pak tebe.tak na to že jste uplne jine JSTE MELI UPLNE STEJNE REKACE OBE STE STEJEN VYBUCHLI POUŽÍVALI STEJNE NADÍVKY URAŽKY A STEJNE CHOLERICKE.škoda že jsem to už smazala.no nic.tim to asi končím navíc věci si už asi nevzpomenu.
nikomu nepomahjte.nikomu neradte.neodhalujte pravdu,neodhalujte podvodníky.neupozornujte na to.Jinak dostane te BAN(VYHAZOV)jako já.Pro Dobrotu na Žebrotu.
Cynthia

Ban

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod panter » 18 úno 2011, 00:46

Cynthia, hovoril som ti niečo o pravidlách. Toto si prehnala, tému zamykám.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Předchozí

Zpět na Archiv