Útok nebo ne?

Magie konkrétně i všeobecně

Útok nebo ne?

Příspěvekod Lorry » 28 črc 2016, 15:06

Zdravím, rád bych se vás na něco zeptal. Posledních 6 měsíců jsem si dal od všeho "oddech" a před měsícem a půl mi začaly sny. K těm se dostanu.
Od té doby mi napsali dva známí, jsou v těchhle věcech o dost pokročilejší a oba mě par dní po sobě varovali,že mají pocit že bych si měl dávat velký pozor,jako by se ke mě snažilo něco dostat.(nějakou dobu jsem si s nimi předtím nepsal a nikomu o tom neříkal,takže to neměli jak vědět,že se něco děje)..Od doby co začaly ty sny, jsem takový divný..občas podrážděný,chaos v hlavě,někdy je ta hlava úplně pomatená..což se mi ještě nestalo a den ode dne větší a větší únava, jako by tělo kolabovalo. Dal jsem se i vyšetřit (pro jistotu) a podle doktorů, jsem naprosto v pořádku. Mám doma psa (Čs vlčáka), ještě nikdy se nestalo že by to udělal..ale od té určité doby,hodně štěká na místa kde nic není. Stojí v okně a najednou se rozštěká na určité místo nebo stojí u dveří u kuchyně a štěká jako by šlo o život,cení přitom zuby a je abnormálně naježený..klidně i (5 minut) apod...
K těm snům, nejsem si jist jestli podvědomě astrálně cestuji nebo tak,o AS se příliš nezajímám nebo jde o lucidní sny.Ale od té chvíle, není den,kdy bych si ten sen nepamatoval. Jen vím že se ráno probudím unavený tak,jako bych celou noc nespal. Většinou v těch snech se objevovala nějaká osoba( vždy se mi podíval přímo do očí),která se snažila všechny obrátit proti mě nebo zavést na místo,kde by mě nikdo nenašel,objevovali se tam občas i nějaké "magické" sešlosti. Buď se mě kdokoliv ve snu snažil od všeho odříznout nebo zabít.Dostával jsem se na velmi divná místa,které se dost těžko popisují. Napsáno velmi zkráceně. Na začátku týdne, jsem si pamatoval ze snu,že jsem v nějaké místnosti dělal rituál,ale nepoznal jsem ho. Od té doby jsme divnější a divnější, mám problém se pořádně kouknout i do zrcadla. Sny probíhají jako v normálním životě, nemůžu tam létat a dělat všelijaké věci,které normálně nejdou. Nemůžu ten sen řídit,jako by měl vlastní život,ale vím že jde o sen..i když to vím,tak se samovolně nemůžu probudit a nějakou dobu to trvá,dokud mě něco nehodí zpět...i přítelkyně mě tak 10 minut budí,než skutečně otevřu oči.
Je toho víc na napsání,ale řekl bych že to stačí a nechci nikoho více otravovat.
Předem říkám, že v osobním životě nemám momentálně žádné spory a vše je víc než v pořádku (práce,vztah,přátelé atd)

Nedělám žádné ukvapené závěry a proto to momentálně víc neřeším. Jen bych rád slyšel, názor od někoho jiného..Jestli je to nějaký útok, věc která samovolně zmizí nebo něco co ani nestojí za řeč.
Lorry

Školák

Na ruce: 79.17

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Útok nebo ne?

Příspěvekod Saviour » 31 črc 2016, 16:49

Zaujímavé vyzerá to na dáku entitu ktorá ťa chce psychicky zničiť alebo len zlý duch,každopádne to ale vyzerá to že sa jej to moc nedarý mám pocit že si dosť silná osoba skús posypať rohy soľou a odriekavať očenáš,dalej si kúp lapač snov a každý večer pred spaním si predstavuj že ťa ochranuje ochranná energická gula a povec tej entite že nech ťa nechá na pokoji a nemá nad tebou žiadnosť moc,proste sa uvolni a ži normálne,som v tomto amatér ale to je moj názor :) Potom daj vedieť ako to ide :) A ešte skús popísať viac ak sa dá :) A ked toto nezaberie tak napíš skupine EPRV777 sú v tomto odborníci a určite by to pomohly omnoho viac ako ja :)
Saviour

Školák

Na ruce: 153.38

Příspěvekod Stein » 01 srp 2016, 19:02

Přečti si svůj příspěvek a kdyžtak ho oprav.Stojí tam třeba,že nemůžeš létat ve snu.Nemá tam být,že létat můžeš?Napiš,jak žiješ.Musíš mít všechno,nebo nepotřebuješ téměř nic?V zaměsnání toužíš po vyšším postu,nebo jsi spokojenější dole?
Stein

Školák

Na ruce: 65.23

Příspěvekod Lorry » 01 srp 2016, 21:23

Stein píše:Přečti si svůj příspěvek a kdyžtak ho oprav.Stojí tam třeba,že nemůžeš létat ve snu.Nemá tam být,že létat můžeš?Napiš,jak žiješ.Musíš mít všechno,nebo nepotřebuješ téměř nic?V zaměsnání toužíš po vyšším postu,nebo jsi spokojenější dole?

Není co opravovat, skutečně v něm létat nemůžu,ani podobné věci. Jak píšu,ten sen neřídím já.Kdyby ano, všechny postavy bych nechal zmizet a odešel ze snu,ale ani jedno nejde.
Se svým životem jsem spokojený,věnuji se svým koníčkům,mám pevný dlouholetý vztah, mám práci a vyšší post nepotřebuji,vydělávám na sebe dost a víc bych rozhodně nechtěl. Kdysi jsem měl spory s par lidmi,ale ty se dávno urovnali,vyříkali jsme si to..žiji prostě klidný život,jen ta druhá strana mi nikdy nedala pokoj
Saviour píše:Zaujímavé vyzerá to na dáku entitu ktorá ťa chce psychicky zničiť alebo len zlý duch,každopádne to ale vyzerá to že sa jej to moc nedarý mám pocit že si dosť silná osoba skús posypať rohy soľou a odriekavať očenáš,dalej si kúp lapač snov a každý večer pred spaním si predstavuj že ťa ochranuje ochranná energická gula a povec tej entite že nech ťa nechá na pokoji a nemá nad tebou žiadnosť moc,proste sa uvolni a ži normálne,som v tomto amatér ale to je moj názor :) Potom daj vedieť ako to ide :) A ešte skús popísať viac ak sa dá :) A ked toto nezaberie tak napíš skupine EPRV777 sú v tomto odborníci a určite by to pomohly omnoho viac ako ja :)

Taky mě napadla nějaká entita,ale nechtěl jsem dělat unáhlené závěry. Lapač snů mi doma nějak zvlášť nefunguje,měl jsem dohromady 3 a po pár týdnech jsem ho vždy našel se spálenými pírky(nedokážu si to vysvětlit),od té doby už nekupuji.Proti můrám mi to ani trošku nepomohlo. Rohy pro jistotu sypu preventivně a sůl pořád měním :)
Ta ochranná koule mi moc nefunguje,jakmile usnu,jako by to chránilo tělo,ale né ten zbytek ,kde se v tom snu naházím..těžko se to popisuje..
Lorry

Školák

Příspěvekod Stein » 01 srp 2016, 23:24

Asi takhle-pokud tam ještě máš nějaký plašič,tak ho zahoď.Sny jsou od toho,aby Ti pomáhaly.Každý sen,i když třeba vypadá hrozivě,má v sobě kladný,léčivý potenciál.Pokud Tě ve snu někdo,nebo něco zabije,tak jsi nezemřel Ty,ale Tvoje ego.Ego je moc špatná věc a Ty-Tvoje podstata-jsi nesmrtelný.Nevědomí(sny)bere v úvahu právě tu nesmrtelnou duši.
Pro pochopení situace by to chtělo sérii snů.
Stein

Školák

Na ruce: 65.23

Příspěvekod Trisha » 02 srp 2016, 08:32

Tvoja hlava je len tvoje kráľovstvo a záleží len na tebe koho si tam pustis a komu dovoliš aby ti narušil tvoju noc.
Skúšal si niaku ochranu?
Trisha

Školák

Na ruce: 592.45

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod honzafon » 02 zář 2016, 08:56

Lidi zvolnete, sen není jen pozitivní, pokud ti ho podsune někdo nebo něco. Ten lapač nekupuj, nebo když už ho kupuješ, tak ta pirka nesmí být zviřátku odebrána násilně, ale musí je pustit, jinak nebude fungovat jak má. Přečti si to astrální cestování a zkus do toho spánku už vědomě vstoupit, návodů je spousta. Taky můžeš zkusit odblokovat čakry a chvilku před spánkem si zameditovat. Hlavně neusinat s vědomím že zase bude ta noční můra.
Ještě takový tip: doprostřed kruhu lapače snů se dá přichytit kamínek, který si můžete zvolit dle jeho aury, např ametyst. Chce to si pročíst jaký má které vlastnosti. ;)
Enjoy music. honzafone eas nomine mea at skype.
honzafon

Učeň

Na ruce: 93.57

Příspěvekod Lorry » 09 zář 2016, 13:59

postupně odpovím na všechny odpovědi :)
Měl bych ještě jednu otázku..předem říkám že nejsme žádní bordeláři, uklízíme každý den, někdy i 2x za den kvůli psa..Včera jsme vytřeli a na podlaze v kuchyni nic nebylo,tak jsem odložil násadku od mopu..a dnes jsem ji zvedl a našel jsem tam 7 nevylíhnutých moučných červů...jak se tam mohli dostat za těch pár hodin?
Noc předtím se stalo, že jsem po půlnoci šel vyvenčit psa..byl z něčeho nesvůj a pořád se díval na prázdné místo.Když jsem přišel domů přítelkyně říkala, že krátce po mém odchodu slyšela zřetelné šoupání nohou v kuchyni, nějakou dobu. Osobně jsem byl ještě vzhůru do 3 rána,kvůli práci. Dveře z pokoje do kuchyně ,jsem nechával dokořán otevřené..ale po každé když jsem se po nějaké době koul asi 2x nebo 3x, byli přivřené...okna byli zavřené a pes spal pod mým stolem u nohou...myslíte si že to může nějak souviset?
půlrok před tím(čerstvě nastěhovaní) jsem byl sám doma,občas zapomenu vytáhnout klíče a čekal jsem až příjde přítelkyně..1h ráno a slyším jak někdo jde po schodech a jasně jsem slyšel že někdo strkal klíč co našeho zámku a nedařilo se odemknout..v tu chvíli jsem si myslel že přišla přítelkyně,tak jsem šel ke dveřím,otevřel jsem ALE.. na chodbě byla tma,nikdo tam nebyl a jen co jsem otevřel projel mnou naprosto hnusný pocit a v hlavě varovný signál"hned zavři"..od té doby nám tak nějak straší v chodbě, kuchyni a koupelně...
Lorry

Školák

Zpět na Magie