Věříme špatným lidem ? - UFO

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Re: Věříme špatným lidem ? - UFO

Příspěvekod Pietko » 08 srp 2012, 07:43

Ano. Teleso podla hmotnosti sposobi rozne velku "priehlbinu" v priestore. To je to zakrivenie. E=mc^2... energia sa sprava ako hmota, su si ekvivalentne co sa tyka gravitacneho posobenia na priestor... Je ale treba si uvedomit koncentraciu energie v hmote. Aby si dosiahol rovnake gravitacne posobenie musel by si mat v danom priestore ekvivalent energie podla E=mc@... Teda, keby si premenil vsetku hmotu slnecnej sustavy na energiu a dokazal by si ju udrzat na mieste, tak gravitacny efekt by bol rovnaky ako ma slnecna sustava. Pre kozmicku lod- ked ju urychlujes tak jej dodavas energiu. Ked ju urychlis energiu obsiahnutou vo vsetkej hmote slnecnej sustave tak pri predpoklade 100% ucinnosti premeny hmoty na energiu ta kozmicka lod dosiahne relativisticku hmotnost slnecnej sustavy. Pri danej velkosti by to bola relativistickou rychlostou sa pohybujuca sa cierna diera.

Avsak zakrivenie priestoru by nicomu nepomohlo. Ked sa hmota ci svetlo(ma aj hmotny nielen vlnovy charakter) pohybuje cez gravitacne pole, tak sa jeho draha predlzi... nie skrati.
Cervie diery zasa nedokazu preniest ziadnu hmotnu casticu bez toho, aby nezkolabovali este pred tym, nez by doslo k transferu. A kedze svetlo(energia) ma tiez hmotnost, tak nemoze prejst ani to.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 08 srp 2012, 18:07

To mi připomíná, že ve středověku lidi věděli, že je země plochá a že slunce obíhá kolem ní :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 08 srp 2012, 23:04

Sam, ked bude zem znova plocha a slnko bude obiehat okolo nej tak to uz superluminalne lety budu celkom bezne :D
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy