Vasmat - trochu delsi predstaveni

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Vasmat - trochu delsi predstaveni

Příspěvekod vasmat » 12 zář 2010, 17:45

Zdravim vsechny,
pro zacatek upozornuji, ze to bude trosku delsi, pokusim se zde shrnout svuj soucasny nazor na tohle forum a kdo jsem (v kostce). :)

Je mi 17 let a o Magii se okrajove zajimam cca. rok, teprve posledni tydny jsem se do toho ponoril trochu vice, predevsim zkousim astralni cestovani, ale to je jen takovy zacatek a nejradeji bych se zabival elementovou magii + kineze. Je mozne, ze mam nadani na neco jineho, ale to v nejblizi dobe asi nezjistim. Jinak jsem znameni Ryba, takze snad neco do zacatku bude. :) Jako maly jsem totiz dokazal vycitit negativni energii a kdyz jsem se poprve pokousel o astralni cestovani, podarilo se mi aktivovat muj vnitrni zrak nebo jak to rict (videl jsem svuj pokoj i pres zavrene oci), celkem me to nadchlo, ale posledni dny se nic moc nedari. Magii bych chtel zasvetit cely zivot, ale jak uz jsem nekolikrat cetl, zacatky jsou nejtezsic a to me trochu deprimuje. :D

Proc se zajimam o Magii: Protoze mi vadi jak mala je rozmanitost naseho zivota. Jsou tu lide, zvirata, rostliny... a to je tak vse. Ja chci poznat i dalsi entity, predevsim bych rad v astralni sfere potkal gnomy nebo nekoho podobneho, protoze miluju fantasy knizky a hrozne se mi libi zivot v nich. Proto bych velice rad zil v takovem 11. stoleti, protoze v te dobe byli lide 100x cestnejsi, kdyz se neco reklo, vetsinou to platilo a myslim, ze bylo i vic bytosti, ktere proste neprezili do dnesni doby. Proste mi vadi, soucasnej zivot, ktery nema absolutne zadnej smysl.

Jinak k mistnimu foru. Co jsem precetl nekolik prispevku tak mi opravdu vadi vyjadrovani nekterych ze zdejsich "mistru", mozna je to tim, ze proste neni v 21. stoleti zvyklost, aby existovali lide, kteri ovladaji neco nadpozemskeho a kvuli tomu mi prijde jejich vyjadrovani zvlastni, ale kdyz se tak nad tim zamyslim, tak by se magove jak je vidite ve filmech bavili presne takhle.

S magii jsem zacinal na http://www.grimoar.cz a na ruznych webowych strankach, konkretneji Bardonova Brana k zasveceni, ale ta mi vubec nevyhovovala, protoze mi to prijde jako by to melo vytrenovat mistrne magy. Kdyz treba zacinate s fotbalem, tak nemate prvni trenink na urovni hracu z Barcelony...

Ostatni: Z muziky miluju hlavne klasickej rock´n´roll, jazz, ale i metal. AC/DC, Manowar, G´n´R, Iron Maiden atd. Muzu rict, ze se celkem dobre vyznam v technologiich, kterym se venuju od tri let, takze pokud mate nejakej problem s pocitacem, zkuste se zeptat. :) Jo a jeste hraju World of Warcraft (ofic.) a delam Karate. Zaroven miluju serialy TBBT, Himym, MASH, Black Books, Simpsnovi, Futurama, South Park.

To je zatim tak vse, dekuji jestli ste to docetli az sem.
Hodne stesti a energie preje,
Vasmat. :)
vasmat

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Vasmat - trochu delsi predstaveni

Příspěvekod pentagramové oko » 12 zář 2010, 17:51

Ahoj vítam tě a at se ti tu líbí. 's220'
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod kllara02 » 15 zář 2010, 18:13

Pěkný článek, vítej :)
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Příspěvekod ivan.r » 15 zář 2010, 20:55

Ahoj, vítáme Tě tady. Každý začátek je těžký a o to více, že Tě Mocnosti budou zkoušet, či testovat, jestli jsi ten pravý, nebo se necháš svést na scestí. Přeji hodně štěstí a hodně síly na správné cestě. Ivan
ivan.r

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..