Vatikánský Archiv

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Vatikánský Archiv

Příspěvekod chmatak » 27 úno 2011, 12:27

Mají 50 km podzemních regálů,obsahují 35 000 svazků a sahají až do 8 století, znepřístupněn je na konci 17. století až do roku 1881 byli zcela nepřístupné veřejnosti, poté však dochází k částečnému odtajnění, stejně se ale v nich nacházejí i nadále oddělení, která jsou stále uzavřená a jsou v nich uloženy informace o tajné církevní historii, spolcích, temných silách, vyřazených evangeliích či dokonce o budoucnosti. Zajímavé na tom odtajnění je, že zpřístupněné zprávy jsou pouze do roku 1815, dál ne :-)). Každopádně vylézá na světlo spousta dokumentů o německo- vatikánských vztazích v období 2 WW, dopisy Pia XII, které odhalují fakta o vztahu Vatikánu a Hitlera, o postoji tehdejšího papeže se horlivě spekuluje, jedna strana tvrdí, že Hitlerovi pomohl k moci, druhá že zachránil svojí politikou mraky židů. Tajemník vatikánských archívů Marco Grilli potvrzuje, že tajná oddělení se zde opravdu nachází. Co se v nich může nacházet? Spekuluje se třeba nad dětskou křížovou výpravou, která je sice zpochybňována, ale říká se, že právě Vatikán má o ní v archivech informace. Dále pak vyvraždění města Bezier křižáky roku 1209. Dále se tam mají nacházet velmi ožehavé informace o Inkvizici, spisy které jí usvědčují z naprosto neuvěřitelných praktik jako byli svěrák na hlavu, zařízení na mechanické vykuchávání vyslýchaného. Je tam i bula Inocence VII., kterou vyvyolal hon na čarodejnice. Dále se tam má nacházet tzv. Chinonský pergamen, který prokazuje, že v roce 1314 tedy dva roky po zrušení řádu templářů, nechal papež templáře omilostnit ! Nacházejí se zde i spisy pojednávající o soudu s Templáři, má jít například o protokoly z roku 1309, prý by se z nich dali vyčíst skutečnosti, které by vrhali na celou skutečnost odsouzení templářů úplně nové světlo ! Další zajímavý věci jsou : Héterické texty gnostiků, včetně spisů skupiny orphitů, kteří uctívali Lucifera jako světlonoše a hada coby dárce moudrosti. Mají zde být i texty borboritů, kteří pojídali lidské plody získané při potratech a pili lidskou krev. Prý se tu dá dokonce dostat k informacích o podílu samotných vatikánských představitelů na temných projektech a jejich uctívání ďábla ! Tajné archívy obsahují tisíce zpráv o Vatikánem prováděných exorcismech v průběhu všech staletí, včetně těch jenž měl provést Jan Pavel II. v roce 1982 a 2000, dále o zprávách o posedlosti ďáblem, stigmatech, přízracích a fenomenologii, plačících soch, krvácejících obrazech, zjevení pohyblivého kříže, toto jsou jen jedny z nejznámějších případů, některé z nich církev uznala jako důkaz boží existence o některé se vedou spory. Věcí co se nacházejí v archívu a dostali se napovrch díky badatelům jsou tuny a já bych je tu mohl psát do nekonečna, ale to nechci, pojďme se podívat na ty 2 nejzajímavější :

Obrázek


Proroctví z Fátimy

Jedna z nic je tzv. Proroctví z Fátimy, tomto portugalském městě v roce 1917 se měla zjevit panna Marie třem dětem a říct jim tři proroctví, která jsou vysoce zneklidňující, toto proroctví se stává hrozbou pro všechny věřící a pro církevní představitele. První část proroctví se týká 2. WW : ....pokud lidé nepřestanou hřešit proti Bohu, přijde ještě horší válka, která vypukne za doby Pia XI. ( to se stalo ), Druhá část proroctví o vzestupu a pádu SSSR a vzmáhajícímu se ateismu v souvislosti s komunistickým režimem ( to se také stalo ), u třetího přání Marie vyslovila přání aby bylo odtajně no až v 60. letech, jenže církev jej tají až do roku 2000, kdy ho odtajňuje sám Jan Pavel II., údajně se v proroctví pojednává o : .......římském biskupovi v bílém šatu,padajícím k zemi mezi mnoho umučených mrtvol....... ( tady to začíná bejt zajímavý, buď to mělo znamenat ten atentát na Jana Pavla II., nebo jak naznačuje mnoho badatelů, odtajnila církev jen malo část proroctví, aby nevyvolala všeobecnou paniku ). ..........skutečné třetí proroctví zůstalo zamčeno v archivu a toto byla jen náboženská alegorie, která je mnohem méně úderná a nevyvolá paniku mezi věřícími..........., spekuluje se že skutečné proroctví obsahuje zprávy o ztrátě víry lidstva v Boha a o zániku celé církve ! Taková informace by přeci na veřejnost nemohla ! Navíc se říká, že proroctví nebyla jen tři, ale čtyři, to však vatikán dementuje.

Obrázek


Texty z bible a vyřazená Evangelia

Ta druhá zajímavá věc je týkající se toho, že bible vlastně vůbec nebyla napsána tak jak dneska vypadá, v roce 325 se církevní hodnostáři dohodli, že do bible patří jen 4 evangelia, od sv. Matouše, Marka, Lukáše a Jana, třicet dalších evangelií ( Ježíše, Máří Magdaleny, Jidáše, sv. Petra, atd., atd., ) bylo zavrženo, protože neodpovídalo politickým potřebám prvního křesťanského císaře. Takže jak vidíte, tak cenzura byla už v roce 325 a zásadně ovlivnila myšlení dnešních křesťanů, ptáte se, kde jsou ty vyškrtané evangelia? Ano správně, opět v archivu vatikánu. Zajímavá otázka spíš je, jak by vypadal dnešní svět, kdyby tam ty evangelia zůstali a co by jsme se v nich dočetli? Jedno z Evangelií má dokonce Mario Roberty ( odborník na starověk ), které se našlo v jedné z egyptských hrobek v 70. letech 20. století a zachovalo se dodnes, je to tzv. Jidášovo evangelium. Co se dochovalo a co ne, je otázka, badatelé se však domnívají ( a já s nimi plně soulasím ) že četba Ježíšova evangelia by mohla vést ke změně k postojům k Bibli jak ji známe dnes.
Snad se to dozvíme až jednou budou ( jestli vůbec budou ) otevřeny zámky tajných oddělení v tomto archívu. Taky je docela možné, že církev už dávno neovládá dobro, ale vládne mu zlo pod rouškou dobroty , i to může být v archivu, ani bych se nedivil, kdyby dnešní církev, byl největší výjeb ďábla s bohem.
Obrázek
Memento mori
Uživatelský avatar
chmatak

Čaroděj
 
Příspěvky: 726
Registrován: 30 pro 2010, 17:23
Bydliště: Praha

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod P.Believer » 27 úno 2011, 13:49

Jj, pěkně je to vidět ve filmu "Andělé a démoni" !no1
Co se týká "ztracených evangelií" tak o tom jsem už také něco četl i viděl. Mám knížku "Ztracená Bible" která je tomuto tématu věnována a rovněž zajímavý je dokument "Bible - odhalená tajemství", kterého 3 díly je možno stáhnout na www.ulozto.cz
Carpe Diem
Uživatelský avatar
P.Believer

Čaroděj
 
Příspěvky: 475
Registrován: 23 úno 2011, 13:19
Bydliště: českolipsko

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod pentagramové oko » 27 úno 2011, 14:28

tak to je můj sen se tam někdy podívat ,vatikán schovává opravdové poklady. !no1
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
Uživatelský avatar
pentagramové oko

Mág všech čarodějů
 
Příspěvky: 2755
Registrován: 08 bře 2010, 21:22
Bydliště: U MERLINA

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 30 bře 2011, 23:05

Cast archivu Vatikanu byla zpristupnena v roce 2006, kratce po konferenci o historii inkvisice, jiz se ale ucastnili pouze ktolicti cirkevni historikove, nikdo jiny ane nebyl pusten na konferenci.
Nejbeznejsi technika tortury inkvisice byla "garrucha". Vyslychanemu svazali ruce za zada, zapesti zavesili za provaz a tahli telopres kladku vzhuru, tak aby cela vaha telazpocivala na pazich za telem. Nekdy dali na nohy i zavazi. Bolest zvysovaly tez trhave pohyby nahoru a dolu.
Dalsim nejvyce pouzivanym zpusobem muceni byla " tortura de cordeles", tak ze vyslychany lezel na zebriku,a na nohou mel remeny, ktere v vyslechu byly dotahovany. V protokolech bylo uvadeno, kolik otacek vyslychany vydrzel.
Tortura nemela trval vice jak hodiny a nemela se opakovat. Praxe vsak byla jina,a lide byli brutalne muceni tak dlouho, dokud nepriznali to co si inkvisitor pral slyset, aby se tortura jiz neopakovala.
Cast archivu byla pristupnena roku 2006,ale jen mala cast. Cirkev ma jeste velmi mnoho tajnosti, o ktere se nema verejnost dovedet nic. Cirkev se nezmenila, i rada "svatych" patrila mezi cleny inkvisice.
A papez Pius V. /+1572/, ktery byl prohlasen za svateho, byl do sveho jmenovani papezem generalnimn inkvisitorem v Rome do roku 1568. I tento "svaty" ma na svem konte rady zemrelych na hranici!
Sv. Jan Kapistran byl tez inkvisitorem..amnoho dalsich. Ano o tomto cirkev v soucastne dobe moc nehovori,arada katoliku ani pravda nezajima, maji radeji sladkou lez o "ekumenismu", ktery neexistuje. Cirkev katolicka se nezmenila, jeji uceni je stale stejne. To ne jiz nevrazdi lidi, je dano soucastnymi pravnimi predpisy, ale cirkev je stejna.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod shewolf » 30 bře 2011, 23:19

Arpaix-jakto že nevraždí lidi? Zrovna ve Vatikánu,pokud
se jim někdo nehodí,tak se vždycky stane neštastná nehoda.
A to ani nemluvím o tom,že zakazují exortistům schromáždění,
a aby veřejnost nevěděla,jak složité případy někdy tyto lidé řeší.
Mají hlásat pravdu,milovat své bližní ale oni milují jen sami sebe.
Církev vážně nemusím,vůbec jim totiž nevěřím,je to banda pokrytců,
co se schovává za svůj církevní oděv.
čarování s láskou má vždy otevřené dveře.
Uživatelský avatar
shewolf

Středoškolský čaroděj
 
Příspěvky: 369
Registrován: 25 čer 2010, 21:08
Bydliště: kolín

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 30 bře 2011, 23:42

Ano, souhlasim. Jen ze cirkev jiz nedela verejna "autodafé" (akt viry v prekladu), neupaluji lidi na hranici, jako ve stredoveku,ale muze se stat "nestastna nahoda" ze?
Katolicke uceni je jen o pokrytectvi a se skutecnym Bohem nema nic spolecneho! Nic se skutecnou pokorou, virou a hledani Boha.
Cirkev stale se snazi drzet lidi v hlouposti, stale je oznacuje za " ovecky" a ovce je hloupe zvire.
Stale se snazi drzet lidi v nevedomostia a slepe vire, jen aby nikdo nemel zajem zkoumat sam, jak veci jsou.
Cirkev zakazuje Spiritismus,a bojoje proti spiritistum..mam s tim potize i zde.
Lide cirkvi veri, nebot si mysli ze knez je "sveceny a ma pravdu".
Cirkev zakazuje aby lide se sbazili dopatrat pravdy, jak opravdu veci po tomto zivote jsou, jak se Duch oddeli od tela a zetento zivot na teto zemi, neni nas jediny,ale muze byt jeden z mnoha.
Cirkev kaze proto reinkarnaci, ale vim ze jsou i knezi, kteri v reinkarnaci veri, jen o tom nesmi hovorit s "oveckami".
Cirkev zakazuje lidem svobodne myslet. Na vse je "dogma". Podivejte se "dogma o neomylnoti papeze"!
Papez neni zadny Bohem vyvoleny,ale je to uplne obycejny clovek, casto karierista vyvoleny cirkvi, je to boj o moc, je to politika. Papez je clovek,a casto horsi nez obycejni lide. Mnozi papezi delali velke zlo! Je takovy clovek neomylny?? NE. Je to jen clovek, nevivinuty Duch, ktery je na tomto svete,a mnohokrat nizky Duch, ktery potrebuje jeste mnoho reinkarnaci aby se ocistil,a pokusna tomto svete dela zlo, tak v dalsim zivote se mu to muze vratit. Neni "svatych". Pojem "svaty" je jen pojem katolicke cirkve, dogma, politika, ktere nema s Bohem nic spolecneho. Po tomto zivote i ten "svaty" muze byt ve skutecnosti nizky Duch 3. kategorie, ktery v dalsi reinkarnaci muze se ocistovat a to ocistovni mu muze trvat i tisice let, pokud se na tomto svete dopustil nespravedlnosti, nasili, ci dokonce vrazdy. Pokud na tomto svete je clovek vrah, ma ruce od krve, tak mu nepomuze i kdyby cirkev oznacila ho za svateho. Cirkev neni od Boha, ale je topoliticky nastroj farizeju, kteri se za Boha schovavaji, cirkev to tusi a nechce aby lidi videli celou pravdu. Proto zakazuje patrat po pravde,a kaze aby lide verili jejim dogmatum.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod zombie » 01 dub 2011, 18:13

To platí v Polsku a V Rusku tam jsou *CENSORED* po církovářský až hrůza domyslet.
V novinách byl tučný článek,polák zapřáhl svou ženu do plutu,kde to žijeme?
V té rodině byl kněz,a ten nic neudělal,proč? Měl jí pomoct a mezi tím se choval
špatně,ukazál co je církev,jenom pokrytci.
Tady u nás už lidé ztratili víru,už málo lidí věří círvi,a proč by taky mělo?
Okradají jenom hloupé lidi,kteří jim na to pořád skáčou,na tu jejich víru
věřít v boha můžeme i klidně doma,nepotřebujeme k tomu žádného šaška kněze.
víra k víře pomáhá.
Uživatelský avatar
zombie

Ban
 
Příspěvky: 468
Registrován: 25 čer 2010, 18:52
Bydliště: zahadné

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 03 dub 2011, 00:30

Ano, Buh je vsude, je v prirode, je v nas. Bez vedomi Boha se na svete nestane nic.
Cirkev neni od Boha,ale udelali si ji lide,a je zalozena na principu hierarchie, karierismu a patriarchismu.
Cirkev je silne patriarchalni instituce a v cirkvi a to i v Vatikanu zena nema nejmensiho prava na "karieru".
Zena v kostele musi mlcet, drive pred 2. Vatikanskym koncilem, ktery byl v letech 1962-65, pri Tridentske msi, se nesmela zena ani priblizit k olari a v kostele pri msi si muselakryt hlavu.
Toto se jiz v 60.letech stalo pro mnohe lidi neprijatelne: mse v latine,knez ale i ministranti jen muzi, zena nesmela ani k oltari, kazani "kdyz muz mluvi, zena mlci"zena= matka, stroj na rozeni deti a doma u plotny pod velenim muze", slepa a tupa ovce, jak ji cirkev chce mit i nadale. to bylo v 60.letech neprijatelne,proto se prijal i novy mesni obrad, NOM, Novus ordo, kde muze ministrovat i divka!! Ale to v zadnem pripade neznamena ze by zena mela stejna prava v cirkvi jako maji muzi. I velmi "pokrokovy papez" Jan Pavel II.zakazal zenam knezstvi navzdy,a udelal z toho i dogma, ze knezem muze byt jen muz!
On sam uctival zenu jen jako matku, na jinou roli nemela zena pravo ani podle Jana PavlaII, a to byl nejvyce pokrokovy papez.
Ted je hlavou cirkve kardinal Ratzinger a to je opet velky krok zpatky. Cirkev se nezmenila ani za 2000let!! Uceni a dogmata maji steja jako za doby kdyz Inkvisice vrazdila tisice, ba i miliony nevinnych lidi!
Cirkev je misoggynni organisace, stejne jako islam. A zadne zmeny nejsou ani ted!!!Ano, k vire v Boha clovek nepotrebuje zadne kneze, ale viru ve spravedlnost Boha a v Boha same.
At si knezi u oltare treba tancuji, uz se pocete jejich vericich zmensuje tim, jak se lidem dostava vyssi vzdelani.
Knez neni treba k vire.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod mira8565 » 14 dub 2011, 07:47

Audiatur et altera pars
Uživatelský avatar
mira8565

Vysokoškolský čaroděj
 
Příspěvky: 816
Registrován: 29 zář 2008, 17:31
Bydliště: Chodov

Na ruce: 71.24

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod LordFilth » 14 dub 2011, 16:12

osobně si myslim že církev je prohnilá až na kost, jsem rád že její vliv pomalu ale jistě pohasíná, 2000 let lidem rvou do hlavy ty svoje nesmysly a schovávají se za Boha a nutí lidi si myslet, že za ně Bůh všechno udělá, jak už jsem řekl, je dobře že vliv církve slábne, alepoň z mého pohledu
LordFilth

Školák
 
Příspěvky: 65
Registrován: 11 led 2011, 19:37
Bydliště: Pečky

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 14 dub 2011, 16:35

Buh je vsude, v prirode, v nas. Buh je nekonecny a spravedlivy. Cirkev je organisace lidska, ktera se za viru jen schovava.
Buh toto jiste vse vidi. Cirkev neni organisace zalozena Kristem. Kristus miloval a miluje. On hlasal lasku a to ke vsem lidem, bez ohledu na vyznani, lasku nejen k vlastim pritelum a rodine ale ke VSE LIDEM, i k nepratelum.
Kristus hlasal lasku- cirkev nenanvist. Cirkev ve stredoveku brutalne mucila a upalovala lidi za ziva, okradala "heretiky" o majetek, brala "desatky" chudym lidem.
Kristus rozdavala, miloval chude, pomahal chudym, hlasal lasku!! Cirkev katolicka hlasala a stale hlasa ta sama dogmata.
Vse je dogma, papez je neomylny!! Ppaez je clovek, jako my, byl prohlasen cirkvi za papeze- ne Bohem, ale lidmi, kteri se tez myli!! Rada papezu pachala zlo, mezi papezi byli i vrazi , zlodeji, lide kteri se divali jen a vlastni prospech, a to schovali za "viru".´Vira bez skutku je mrtva.
Zeme a vyvoj listva jde do predu, ubyva valek a nenavisti. Jiz neexistuje otroctvi, ve vyspele Evrope jiz je zakazan trest smrti, muceni..a timto i upada vliv cirkve.
Lide zkoumaji, studuji a jsou k sobe humannejsi nez kdysi ve stredoveku. Vice ctou, studuji Bibli, maji vyssi vzdelani a neveri jiz dogmatum, liturgii- divadlu ktere s Bohem nema nic spolecneho!!
Lide hledaji Boha v sobe, v prirode..vsude je Buh.
Cirkev jiz nema trestni moc, tim jak se vyvyji i zakony avse je humannejsi, nebot lidstvo je vyspelejsi- tim upada vliv cirkve, ja trestni moc inkvisice jiz davno zanikla,a musela logicky zaniknout.
Ta organisace existuje i dnes, ale svetske urady jiz nepomahaji,a rada byvalych katolickych zemi jiz katolicke nejsou,
nebot lide prave v zemich jako je Francie, Spanelsko, Italie, Portugalsko, vedi co cirkev kdysi delala za veci, jaka pachala nasili, tak se tyto zeme od cirkve odvratily. Ano, cirkev case zanikne a z Vatikanu bude skansen pro turisty. Podivejte se na tato slova : AMOR- laska, Buh lasky. ROMA-boj o moc, dogmata,diskriminace, utlacovani,...
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Lilien » 16 dub 2011, 17:15

To ma te všude maj zakazany sex .. Mno dobře ale opravdu to neprovozujou :-) Ale ano je to všude male divky i chlapci Ktere navštěvují farnost pro ně je Kněz slovo Bozi a co řekne nemuže byt špatne tak i pro jejich rodinu.Takže zneužit chlapce či divku je proně jednoduche .. Bylo to několikrát v tv či novinach.Jistě to co je psane co hlasaj hm podle nich že ja jsem žena tak jsem nic ...Tak se mám divat na Boha...Podle nich Oki. Tak ja vidim Muže středního věku oblečen kuži co si rad zajde na lov rád pije vino a má rád ženy ale jeho vlastní žena jen mu musi byt věrna a rodit děti.Ale tohle to stoleti máme dávno přece zasebou. Já mám Boha v sobě .Vim že je lepši neš ja a vim že vidi me chyby ale i me dobre skutky i me pady a zevstupi.Neni krutej jen spravedlivej a hodnej
Lilien

Školák
 
Příspěvky: 19
Registrován: 15 dub 2011, 12:58

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod chmatak » 16 dub 2011, 18:08

ono kadidlo je afrodisiakální vykuřovadlo :-))) Tak se jim nesmíš divit Lilien :-))
Memento mori
Uživatelský avatar
chmatak

Čaroděj
 
Příspěvky: 726
Registrován: 30 pro 2010, 17:23
Bydliště: Praha

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Lilien » 18 dub 2011, 10:01

xD......Když jsem byla divká a kluci plácly nějakou kravinu vždy se jim řeklo .. už to nekuř .. nebo, už to nepi xD PRONĚ BY ASI BYLO CO xDDD
Lilien

Školák
 
Příspěvky: 19
Registrován: 15 dub 2011, 12:58

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 22 dub 2011, 00:22

Ono jen to ze napriklad 40 lety clovek zneuzije male dite sexualne, je odporny cin!! A to ze sve hnusne chute skryva za viru v Boha, je hnus! To , ze dospely muz vyuzije svoji moc anadvladu nad malym ditetem a jeste to schovava za Boha, je cin ktery je odporny a za takove byl mel byt souzen velmi trvde!
To ze nekdo zneuzije osoby ktera veri je zle,ale to ze dospely muz, v ornatu kneze zneuzije duvery ditete, je cin na ktery by i tento pozemsky soud mel prisne soudit!
Sexualni zneuzivani v detstvi muze mit vliv na zivot ditete az do jeho smrti. Skryvat tento hnus za viru, je odporny cin farisejstvi! A papez - ten nejvyssi farisej toto jeste kryje!! Tito lide musi pred soud, apokud tento pozemsky bude prilis mekky, soud po smrti bude velmi kruty!! To, co clovek cini v tomto zivote, za to bude souzen v dalsim zivote. To, ze schovava hnusny sexualni cin a znasilneni dite za viru- bude mu v pristim zivote jako tezka vec. Tento "knez" muze byt sam v dalsim zivote zneuzit v detskem veku.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Re: Vatikánský Archiv

Příspěvekod Arpaix » 26 kvě 2011, 14:15

Myslim ze kdyby vsechny ty hruzy a nespravedlnosti co kdy cirkev katolicka udelala vysla na svetlo sveta, tak bude moc lidem smutno, tem kteri jsou jejimi cleny. Proto cirkev nikdy neukaze pravdu, neotevre sve archivy,a neodkryje zla ktera udelala po dobu 2000 let! Kdyby se vse vyslo na svetlo, a cirkev nemala jiz zadna tajemstvi, tak lide budou z cirkve vystupovat, Vatikan nebude mit penezni prijem, vse pujde do konkursu a cirkev padne z duvodu nedostatku financi.
Nebot kdyby se cela pravda ukazala, lide by jiz Vatikan a cirkev nepodporovali. Cirkev se nezmenila a jedan se o nejhorsi manipulaci za pomoci viry..dodmes jou hloupi lide, kteri odkazuji cirkvi velke majetky, at jiz penize ci statky.
Kdyby cirkev ukazala celou pravdu nastal by takovy skandal, ze by cely Vatikan padl.
Divim se ze dodnes ma cirkev katolicka zastance a ze nekdo jeste na msi chodi z duvodu jine nez atrakce.
Divim se jak je mozne ze prave zeny, ktera cirkev ponizuje a nepriznaava jim prava jako muzum- ze zeny jeste v cirkvi jsou..
Nektere zeny jsou tak hloupe a zmanipulovane ze vsemu co cirkev uci asve podrizenosti muzi a cirkvi jeste veri- to se divim.
Ale uz jich je mene nez v dobe stredoveku..cirkev zanikne a verim ze se lid dovi celou pravdu o Vatikanu a archivech, inkvisici a krizovych vypravach, ale i politice jakou vede cirkev dnes v 21. stoleti.
Nic se nezmenilo a soucastny papez je kardinal ratzinger, byvaly clen Hitlerjugend a vedoici kongregace pro nauku viry- coz je od roku 1965 nazev pro inkvisici.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág
 
Příspěvky: 1912
Registrován: 20 bře 2011, 14:30
Bydliště: Siilinjärvi

Na ruce: 8,168.88

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Karma: -1
Další

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron

Zásady ochrany osobních údajů