Veřejná prospěšnost magie

Veškere vyřešené temata

Re: Veřejná prospěšnost magie

Příspěvekod Mimars » 28 pro 2011, 17:31

Avangard to podle mě myslel prostě tak, že se lze dostat do konfliktu s jiným magikem a ten to může považovat za útok a potom z toho vznikne spor, ale netuším jak častý to je jev, třeba nám k tomu něco řekne :-)
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn... :-)
Uživatelský avatar
Mimars

Učeň
 
Příspěvky: 247
Registrován: 07 bře 2011, 19:16
Bydliště: Praha

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Veřejná prospěšnost magie

Příspěvekod Avangard » 28 pro 2011, 17:44

Jop tak sem to myslel Mimars....Osobně s tím zkušenost nemám, ale znám lidi co už řešili problémi s někým kdo si na ně vyskakoval. Ale moc častej jev to není, když si jen tak poletuješ po astrálu a do ničeho se nemícháš tak je pravděpodobnost intervence nějakého magika malá. A jak sem říkal "agenti dobra" tak to sem si nědělal prdel, jsou lidi co když zjistí, že doslova cíleně škodíš lidem a děláš bordel tak ti prostě zatnou tipec, protože to považují za jejich povinost.
Jeden ze čtyř.....
Avangard

Školák
 
Příspěvky: 43
Registrován: 21 pro 2011, 14:16

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: Veřejná prospěšnost magie

Příspěvekod Sam Tektzby » 28 pro 2011, 18:07

Takže všichni agenti dobra, tohle téma považuju za vyřešené, nic jinýho tu totiž už nevyřešíme, než jen že to může být tak či onak. Prostě kdo hledá najde :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sam Tektzby

Site Admin
 
Příspěvky: 9326
Obrázky: 3
Registrován: 10 čer 2011, 12:57
Bydliště: Sídhe

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

 Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Karma: 7
Re: Veřejná prospěšnost magie

Příspěvekod Koubič » 29 pro 2011, 15:52

¨Ohledně astrálního dohledu existují jisté mýty, a to, že vojenská zařízení a vládní utajované objekty jsou astrálně ošetřeny hlídači, aby astrální cestovatelé ať vědomě, či nevědomě nenalezli něco co vidět nemají. Dá se to tedy přirovnat k strážným elementárům programovaným aby chránili místo. Dobrý název je astrální miny.
Je faktem, že Američané opravdu zkoušeli využít astrální projekce, neboli Remote Viewingu ku špionáži, ten program se jmenoval StarGate a cvičil vojáky v astrální špionáži, to ale nešlo moc dobře, většina s tím nejspíše neuměla moc pracovat a ti co to jakž takž zvládli tak lítali všude možně. Může to znít jako SCI-FI, ale v té době byla hrozba komunismu enormní, a Američané si byli vědomi, že Rusové mají podobný program zaměřený na paranormální schopnosti. Bylo tedy naprosto logické, že se snažili udržet krok.
Agenti dobra zní naprosto zle a strašlivě. Protože to že někdo hájí své zájmy není známkou dobra, ale toho, že prostě chce dosáhnout svého, jakékoliv vměšování do záležitostí je svinstvo, pokud se bytosti nějak netýká. Už jen fakt, že to co je pro jednoho dobrem je pro druhého naprostým zlem je důkaz toho, jak na vodě tyto pojmy jsou. Z osobní zkušenosti mohu říci, že stokrát horším je ten kdo myslí že koná dobro samo, než ten kdo koná „zlo“. Protože ve jménu všeobecného „dobra“ dochází k mnohem větším průserům a zvěrstvům na Vůli ostatních. Jediné, co ohraničuje pojmy dobra a zla je osobní vnímání jedince a záleží pouze na tom zda činí to co je v souladu s ním samým.
"That is not dead which can eternal lie
and with strange æons even death may die"


Obrázek


Stránky našeho Templu http://acetda.ic.cz
Osobní stránky koubic-sytes.mysteria.cz
Uživatelský avatar
Koubič

Středoškolský čaroděj
 
Příspěvky: 300
Registrován: 17 bře 2011, 16:10
Bydliště: KaDaath, Praha, Leng

Na ruce: 718.16

 Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 11 příspěvky

Karma: 0
Předchozí

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron

Zásady ochrany osobních údajů