Vea

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Vea

Příspěvekod Vea BM » 27 úno 2017, 21:24

Ahoj. Mé jméno je Vea. Jsem žena, je mi 37 let. Pracuji jako terapeut. Pomáhám lidem zbavit se starých programů, návyků, fobií a celkově všeho, co jim způsobuje stres pomocí metody One Brain. Od dětství jsem pomáhala lidem a ráda jim naslouchala. Chodím ráda do přírody, plavat, bruslit, sáňkovat...:). Někdy jsem jak malá holka (dost často), ale baví mě to :). Magií jsem se začala zabývat asi před osmi lety, kdy jsem se přidala ke Společenství Bílých Mágů...trošku se to tam zvrtlo a Společenství bohužel zaniklo. Pak jsem se vydala vlastní cestou a co se naučila, praktikovala ve svém životě. Magii využívám denně svým myšlením. Nedělám žádné rituály, spíš pracuji hodně s vizualizací. Co se týče přírody, četla jsem tu, jak objímáte, hladíte stromy....:). Mám svůj strom - přítele. Chodím si k němu pro rady. I celý les dokáže k nám promlouvat, pokud člověk naslochá, stromy jsou velmi moudré....

Jsem člověk zvídavý a ráda se ve všem šťourám. Velmi ráda objevuji nové věci a když je mohu využít ve svém životě, jsem spokojená. Chci vědět, jak funguje tento svět a lidská mysl. Zajímá mě vše :). Každá nová zkušenost mne posouvá vpřed.

Jinak mám ráda zahrádku, zase jsem v kontaktu s přírodou ...:), mám ráda déšť, mám psa - Leonbergera, kocoura - modrý Brit.....a rybičky :D.
Vea BM

Školák

Na ruce: 173.42

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..