Vidíte zrnitě?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Vidíe zrnitě?

Ano
104
65%
ne
56
35%

Celkem hlasů : 160

Re: Vidíte zrnitě?

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 črc 2013, 15:54

Absolutní souhlas s mojí předrahou, dávat dohromady informace je důležité, ale jenom pokud to má nějakou struktůru. Dokonale odpovězeno, má předrahá :-* :-*
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 18 črc 2013, 22:53

Všechno se nám to zdá tak složité, že vše musíme popsat mnohými slovy a filosofiemi. Vsadím se, že to lze pojmenovat i jedním slovem. Vyzobáváme informace ze země a zatím co se v žaludku skládá celek, tak k celému puzzle přikládáme jen maličký díl k celé skládance. Člověk je vskutku úžasná bytost, když se ve všem babrá, je to docela zábava. :)
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Na ruce: 1,333.63
Banka: 0.46

Poděkoval za: 23 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 23 příspěvky

Příspěvekod sirius C » 14 srp 2015, 15:53

- Zaujali ma hlavne informacie o tomto aj na ostatnych strankach.

Kazdy kto ma trochu zdravy zrak ma schopnost vidiet to co sa nazyva ,zrnenie,.
Staci zodvihnut hlavu pozerat sa na ciro modru oblohu alebo bielu stenu-skratka nekontrastne pozadie - nezaostrovat silno a ODRAZU sa objavi tento ,,scifi neznamy´´ jav.
Ludske oko zvycajne sice vidi len to comu veri - ale ma schopnost detekovat aj jediny foton..
zrnenie existuje aj ked zavriete oci alebo ich v tme otvorite.vsetko - cely tento hologram sa sklada z tohto zrnenia.
urcitym sposobom sa mechanizmus da ovplyvnovat - vlastne robite to vzdy len malokto si je toho ,,vedomy´´.
mikro = makro, makro = mikro. nech Vas sila sprevadza.
Vas Sirius C ,ktory ako inak... neexistuje :D
sirius C

Školák

Na ruce: 11.80

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 16 srp 2015, 09:07

Niečo čo sa tažšie potvrdzuje rád by som si to skúsil nejako aj ja. Lenže keď to spravím takto tak začnem vidieť ako keby úplne inak farby sa vytrácajú preč všetko začne byť ako keby nasekané na malilinke kúsočky a ostatné veci sa začnu slabo zdvojovať. Je to úplne niečo iné lenže po tom čo takto civím niekoľko sekúnd tak ma neskutočne bolia oči.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Petr H. » 17 srp 2015, 20:16

Kdyz jsem byl malej, tak jsem nekdy v noci, pri klidnym lezeni na posteli, videl zrnite, stejne jako cernobila televize bez signalu. Cele se to zesilovalo jak jsem chtel a vnimal jsem to i telem, vse brnelo stejne jako to zrneni, ostry cernobily sum, obraz byl slozen jakoby z malych kousku bilych a cernych kostek. Vetsinou jsem ale pote dostal strach a ono to zase pomalu odeznelo. Ted, kdyz mam zkusenosti s ruznymi vibracemi mohu toto zrneni uplne oddelit, je to zcela jiste neco jineho. S koukanim na pohybujici se jiskricky na obloze to taky nema nic spolecneho.
- nechci věřit, chci vědět -
Petr H.

Školák

Na ruce: 159.70

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod java » 27 říj 2015, 23:00

Zrnite znamená to že napríklad malo osvetlenom alebo v tme vidím také malé zrnka ako keby a stále prúdia ? kedysi som to vedel vnímať aj za svetla ale už nie ak myslíš to tak áno vidím zrnito :D
java

Školák

Na ruce: 257.05

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 08 pro 2015, 19:12

Nech sa páči. Pani Vám to pekne vysvetlí o čo sa jedná. :D Keď som to video uvidel hneď som si na Vás spomenul.:D

Video z : youtube.com

Dajú sa tam zapnúť aj slovenské titluky.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Petr H. » 10 pro 2015, 12:30

To video, kde jsou vysvětleny dva jevy, první jakési kousky a druhý bílé tečky, jsou mi jasné. Moje vidění je ale jiného charakteru. Vidím zrnitě, asi jako rozlišení 640x480 pixelů ve tvaru čtverců na televizi s vysokým rozlišením. A abych to ještě dopřesnil, není to jen o obrazu, ale i tak přesně se cítím, jakobych byl složen z kostiček, vnímám to i emočně, mohu to zjemnit (větší počet kostiček, menších rozměrů) i zintenzívnit (jakoby zvýšit ostrost a sílu působení na mysl. Vyvolání tohoto stavu jde jen při uvolnění, nejlépe před spaním.
Dokáže tohle i někdo jiný? Docela by mě zajímalo, co to je a k čemu to jde využít, popř. jak moc jde až zesílit intenzita a co bude poté...
- nechci věřit, chci vědět -
Petr H.

Školák

Na ruce: 159.70

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy