Vidíte zrnitě?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Vidíe zrnitě?

Ano
104
65%
ne
56
35%

Celkem hlasů : 160

Re: Vidíte zrnitě?

Příspěvekod Koubič » 14 kvě 2011, 09:52

vasmat píše:Zdravím,
nikdy by mě nenapadlo, že takhle nevidím jen já. S čakrou třetího oka jsem netrénoval, teď si ani neuvědumuji jak dlouho takle vidím, ale od dětství to asi není. Jinak vidim jen takové to šumění (občas toho "červíka" jak už tu někdo vzpomínál), ale jen to, mám problém vidět auru nebo cokoliv jiného, akorát ten šum. Ještě tedy dokážu vidět takové pruhledné pole okolo člověka, ale nevím co to je a musím se na to soustředit.

Začíná to být docela zajímavé, na to že jsem položil tak blbou otázku :) Setkávám se s tím často, tak mne zajímal názor zde na foru, zatím to je 7 ku 3 ve prospěch nás zrnících. To pole okolo člověka je defakto nejvnitřnější pole aury, říká se tomu éterické tělo, já tomu říkám astrální smrad. Pokud vnímáš toto pole, tak to znamená, že máš třetí oko stimulované a z části aktivované, nebo spíše určitým způsobem naladěné. Tohle se dá využít právě při trénování zření aury, ale i dalších technikách.
"That is not dead which can eternal lie
and with strange æons even death may die"

Obrázek

Stránky našeho Templu http://acetda.ic.cz
Osobní stránky koubic-sytes.mysteria.cz
Koubič

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 718.16

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 11 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 14 kvě 2011, 21:14

Koubič píše:[quote="vasmat"To pole okolo člověka je defakto nejvnitřnější pole aury, říká se tomu éterické tělo, já tomu říkám astrální smrad.

!smejesa!

!001!
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod chmatak » 15 kvě 2011, 22:06

myslím koubič, že by nebylo vůbec od věci někde rozepsat do detailu tu stimulaci třetího oka, myslím, že spousta lidí by to tu ocenilo :-)
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Koubič » 16 kvě 2011, 13:03

chmatak píše:myslím koubič, že by nebylo vůbec od věci někde rozepsat do detailu tu stimulaci třetího oka, myslím, že spousta lidí by to tu ocenilo :-)

Oky :) zkusím sepsat nějaký detailnější manuál.

Obrázek

Koubič

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod tojko » 16 čer 2011, 18:45

Zdravím,
narazil jsem na tuto stránku tak, že jsem klikl na jeden odkaz o Kolskem vrtu. Pak jsem si projížděl toto forum a narazil jsem na tohle. Jsem realista, ale toto mě fakt zaujalo. Zrnitě vidím asi odjakživa, ty "červíky" vidím hodně často. Sice aury stromů nevidím, ale zrnitě ano. Vůbec mi nevadí, že tak vidím, absolutně mě to neuomezuje a abych byl upřímný, myslel jsem, že tak vidí každý. Já bych, ale řekl, že se spíše jedná o nějakou malou oční vadu. Moc se mi nechce věřit aurám atd. Ale nadruhou stranu, jsem člověk naslouchavý a tolerantní, a proto bych to chtěl nějak podrobněji vysvětlit, co to přesně znamená a oč jde? Když tak, tak můžete použít soukromou poštu. Děkuji.
tojko

Školák

Na ruce: 24.61

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Koubič » 17 čer 2011, 19:33

tojko píše:Zdravím,
narazil jsem na tuto stránku tak, že jsem klikl na jeden odkaz o Kolskem vrtu. Pak jsem si projížděl toto forum a narazil jsem na tohle. Jsem realista, ale toto mě fakt zaujalo. Zrnitě vidím asi odjakživa, ty "červíky" vidím hodně často. Sice aury stromů nevidím, ale zrnitě ano. Vůbec mi nevadí, že tak vidím, absolutně mě to neuomezuje a abych byl upřímný, myslel jsem, že tak vidí každý. Já bych, ale řekl, že se spíše jedná o nějakou malou oční vadu. Moc se mi nechce věřit aurám atd. Ale nadruhou stranu, jsem člověk naslouchavý a tolerantní, a proto bych to chtěl nějak podrobněji vysvětlit, co to přesně znamená a oč jde? Když tak, tak můžete použít soukromou poštu. Děkuji.

Též zdravím, nebudeš věřit, ale i já okultista jsem realista :) ale z osobní experience prostě mohu říci, že realita není tak plochá. Uvedu příklad, had vidí termálně, kočka v odstínech šedi, někteří lidé jsou na určité barvy barvoslepí, tedy oko jistým způsobem přijímá světlo a mozek obraz zpracovává. Nu a u aury a dalších fenomenů to je jako když trochu posuneš vnímání vlnění, není to nic nadpřirozeného, pouze jde o přeladění na citlivější senzory. Vždyť co jiného je tělo než vymakaný počítač.

Obrázek

Koubič

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod tojko » 17 čer 2011, 20:10

Jiskření mám při pohledu na oblohu neustále,jsou to jakoby takové tečky, které zajiškří žlutě nebo rudě, hodně těžko se to popisuje, ale myslím, že Vy mne chápete. Chtěl bych zkusit vidět i aury kolem člověka, ale mám tušení, že "trénování" třetího oka spíše poškozuje zrak. Nebo se mýlím? Jsem v těchto věcech úplný nováček, nikdy jsem se o nic podobného nezajímal. Tak prosím o trpělivost a o to, abyste se mi nesmáli :)
tojko

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 17 čer 2011, 20:14

Tak tady je chybka plazi obecně potřebují rozlišit tvar a mnohdy i barvu kořisti, eventuálně rostlinné potravy. Kromě toho je pro něj důležité sledovat pohyby živočichů, ať už partnera, mláďat nebo nepřítele. Ty druhy plazů, které žijí pod zemí nebo ve vodě, mívají oči poměrně malé. Plazi žijící na povrchu půdy se naopak na své oči spoléhají velmi často. Mnozí plazi dovedou rozlišovat barvy. Někteří například vnímají červeno - černou nebo žluto - černou kresbu na těle jedovatých druhů hmyzu. Obří želvy barevně vidí a mnohé želvy reagují na červené světlo. Je docela možné, že želvy vnímají i infračervené světlo, které je pro nás za hranicí viditelnosti. Mnozí krokodýli a hadi jsou naopak téměř barvoslepí. Jestli plazi mohou nebo nemohou vidět prostorově, rozhoduje umístění na očí na hlavě. U těch druhů, které mají oči umístěné po stranách hlavy tak, že se jejich zorná pole nemohou překrývat, prostorové vidění chybí. U těch druhů, které mají oči umístěné po stranách hlavy tak, že se jejich zorná pole nemohou vzájemně překrývat, prostorové vidění chybí. Vidět prostorově znamená pro plazy výhodu, protože tak mohou lépe odhadovat vzdálenosti, a tedy i získávat přesnější informace o poloze kořisti. A konečně jak plazi vnímají teplo,
někteří hadi dovedou vnímat tělesné teplo své kořisti. Při jejím vyhledávání se tedy nemusí spoléhat jen na zrak. Hroznýšovití hadi mají řadu až dvanácti jamek citlivých na teplo umístěné podél horní čelisti. Chřestýši a krajty mají tepelný smysl natolik vyvinutý, že dovede rozlišit rozdíly teplot s přesností na 0,003°C.
Ohledně koček je to taky nepřesné jelikož většina odborníků se domnívá, že jsou kočky barvoslepé. Díky testům víme, že jsou jejich čípky, které rozeznávají barvu, citlivé pouze na modrou a zelenou, avšak ne na červenou. Při různých zkouškách kočky rozlišovaly mezi zelenou, modrou a žlutou. Červenou nevnímaly. To ale není pro kočku žádný zásadní handicap. V běžném životě totiž nemají barvy pro kočku žádný význam. Kočičí oko je velice citlivé na pohyb. To jen pro upřesnění.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Koubič » 17 čer 2011, 20:38

Sam Tektzby píše:Tak tady je chybka plazi obecně potřebují rozlišit tvar a mnohdy i barvu kořisti, eventuálně rostlinné potravy. Kromě toho je pro něj důležité sledovat pohyby živočichů, ať už partnera, mláďat nebo nepřítele. Ty druhy plazů, které žijí pod zemí nebo ve vodě, mívají oči poměrně malé. Plazi žijící na povrchu půdy se naopak na své oči spoléhají velmi často. Mnozí plazi dovedou rozlišovat barvy. Někteří například vnímají červeno - černou nebo žluto - černou kresbu na těle jedovatých druhů hmyzu. Obří želvy barevně vidí a mnohé želvy reagují na červené světlo. Je docela možné, že želvy vnímají i infračervené světlo, které je pro nás za hranicí viditelnosti. Mnozí krokodýli a hadi jsou naopak téměř barvoslepí. Jestli plazi mohou nebo nemohou vidět prostorově, rozhoduje umístění na očí na hlavě. U těch druhů, které mají oči umístěné po stranách hlavy tak, že se jejich zorná pole nemohou překrývat, prostorové vidění chybí. U těch druhů, které mají oči umístěné po stranách hlavy tak, že se jejich zorná pole nemohou vzájemně překrývat, prostorové vidění chybí. Vidět prostorově znamená pro plazy výhodu, protože tak mohou lépe odhadovat vzdálenosti, a tedy i získávat přesnější informace o poloze kořisti. A konečně jak plazi vnímají teplo,
někteří hadi dovedou vnímat tělesné teplo své kořisti. Při jejím vyhledávání se tedy nemusí spoléhat jen na zrak. Hroznýšovití hadi mají řadu až dvanácti jamek citlivých na teplo umístěné podél horní čelisti. Chřestýši a krajty mají tepelný smysl natolik vyvinutý, že dovede rozlišit rozdíly teplot s přesností na 0,003°C.
Ohledně koček je to taky nepřesné jelikož většina odborníků se domnívá, že jsou kočky barvoslepé. Díky testům víme, že jsou jejich čípky, které rozeznávají barvu, citlivé pouze na modrou a zelenou, avšak ne na červenou. Při různých zkouškách kočky rozlišovaly mezi zelenou, modrou a žlutou. Červenou nevnímaly. To ale není pro kočku žádný zásadní handicap. V běžném životě totiž nemají barvy pro kočku žádný význam. Kočičí oko je velice citlivé na pohyb. To jen pro upřesnění.

Sorráč nejsem zoolog, plus to nebyl můj point :) ale že vidí i termálně se shodnem, dobrá tedy razantní změna reality je patrná u hmyzu, který i vnímá s jinou frekvencí než lidské oko. Jinak ohledně plazů Hatérie, ta má třetí oko a spekuluje se že slouží k vnímání intenzity světla, ale jak říkám šlo mi pouze o demonstraci realativity vnímání reality :)

Obrázek

Koubič

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Sam Tektzby » 17 čer 2011, 21:08

A maj ho i leguánovití :P
Jen jsem upřesňoval, aby to nebylo zavádějící, neboj pochopil jsem kontext.
:D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod tojko » 17 čer 2011, 22:16

Já si počkám na ten manuál Koubiči, nikdy bych netušil. že zabrouzdám z každodenních strastí do něčeho takového. Dnes jsem se díval na nebe a sledoval zrnka, červíky a jiskry a sklidnilo mě to. Dokonce více než poslech mé oblíbené hudby a to je moje nejoblíbenější relaxace. 's220'
tojko

Školák

Příspěvekod Koubič » 17 čer 2011, 22:39

tojko píše:Jiskření mám při pohledu na oblohu neustále,jsou to jakoby takové tečky, které zajiškří žlutě nebo rudě, hodně těžko se to popisuje, ale myslím, že Vy mne chápete. Chtěl bych zkusit vidět i aury kolem člověka, ale mám tušení, že "trénování" třetího oka spíše poškozuje zrak. Nebo se mýlím? Jsem v těchto věcech úplný nováček, nikdy jsem se o nic podobného nezajímal. Tak prosím o trpělivost a o to, abyste se mi nesmáli :)

Zrak to nepoškozuje :) spíše bych řekl že jde o stimulaci mozku než očních nervů :) Dobrá asi opravdu napíšu nějaký ucelený manuál na prošťouchnutí oka :) Ono vnímat energie je krok, který velmi často vyústí k možnosti s ní pracovat. aneb pokud energii cítíme/vnímáme pak s ní pracovat můžeme :) Doporučuji ten návod co jsem psal do tohoto tématu, je to efektivní a rychlé a hlavně ověřené množství mích kolegů kteří dle toho začali praktikovat.

Obrázek

Koubič

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 čer 2011, 21:59

Zrak ne, oči se jen vysušujou. Jó když nebudete mrkat a tím oči nebudete vhlčit, tak bude pak mechanicky docházet k poškrábání rohovky.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod rekech » 13 srp 2011, 19:33

...
Naposledy upravil rekech dne 09 srp 2013, 22:20, celkově upraveno 1
rekech

Školák

Na ruce: 3.00

Příspěvekod Razorka Tektzby » 14 srp 2011, 22:57

Dobrý téma, tak konečně vím, co asi vidím :) Ne tedy přímo zrnitě, ale při pohledu na nebe to jiskření, kolem lidí průhledný pole a pak taky červíka. Takže vlastně to jsou elementálové, astrální smrad a migréna? :D (migrénu jsem ale nikdy neměla a náš profesor z histologie mluvil i o nečistotě ve sklivci, která se chová a vypadá přesně jako ten červík :) ). Pole kolem lidí vidím co si pamatuju, ale to jiskření začalo tak cca 3 roky zpět. Nic proto ale nedělám, asi jediná meditace byla rok v józe, kdy při ní prostě "vidím" planety, vesmír, kolikrát se dívám na Zemi a mám pocit silné rýmy :D (radši jsem to ale nikde moc nešířila, abych nebyla za blázna). No a ještě jedna věc, když se dívám na nebe, tak mám někdy i pocit, že mi praskne hruď, takovej nával asi energie? Až Koubič sepíše manuál, tak to určo zkusím :)
Drahý: parádní poučení od tvýho zoologickýho příspěvku :-*
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 14 srp 2011, 23:23

Taky mám pocit, že to, co vidím při pohledu na čisté nebe nejsou orby, elementálové, duše nenarozených dětí, nebo cokoliv jiného, ale prostě nečistota ve sklivci :D Podobné útvary často vídám taky při pohledu do okuláru mikroskopu.
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

PředchozíDalší

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy