Vincenzo

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Vincenzo

Příspěvekod vincenzo » 03 čer 2009, 21:05

Promiňte ja jsme se zapoměl přadstavit ;-)....takže mě bude za nedlouho 18, jsem z Uherského Brodu nejraději ze všeho sportuju a to hlavně hokej, který už hraji asi 11 let, dále in-line hokej, občas závodím na kolečkových bruslích,každý den jezdím na kole a občas si zraju florbal nebo fotbal a miluju tanec buď to na discotékach nebo společenský. Dále pak chovám sklípkany a ještěra. Studuju na střední průmyslové škole, obor přírodovědné lyceum. Hudbu poslocham hlavně, trance, disco, techno, electro a všechno tomu podobné. K tomuhle foru jsem se dostal když jsem potřeboval pomoc. A musím říct že je to tu fakt super, velice ochotní a přívětíví lidi, kteří nikomu nenadávají ani se nikomu nevysmívají ať už de o cokoli. Tak všem přeji hezký den
Vincenzo
vincenzo

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Vincenzo

Příspěvekod martink » 03 čer 2009, 21:17

Ahoj, vítám tě mezi námi, jsem rád že se ti zde líbí… 's220'
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Re: Vincenzo

Příspěvekod pudingg » 03 čer 2009, 22:30

zdravím tě:)))))
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..