Vlny, Reakcie?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Vlny, Reakcie?

Příspěvekod Angelguard » 02 říj 2011, 22:05

Ahojte :) Kde by som začal, už som sa akurát chystal spať, ale niečo naozaj divné sa mi tu deje ... Na začiatok vysvetlím rozmiestnenie izby aby ste boli v obraze ...

| |=| |''| |____|

Kde | <- dvere , |=| <- stol s PC, |"| <- niečo ako nočný stolík, práve tam mám mobil , zapnuté rádio, stolík je hneď vedľa PC a |_____| je posteľ. Všetko je to na ľavej strane keď si predstavíte dvere do izby, keďže izbu mám malú, na pravej strane mám skrine atď...

Kde začať? Mám pocit, že rádiové vlny reagujú na to, čo robím, naozaj neviem či je to bežné, ale mne to príde naozaj veľmi divné ... Opíšem vám to, jednoducho, ako keby na mňa "to rádio reagovalo" , viete asi o čom hovorím , počúvate rádio na mobile , a keď máte zlý signál , šumí vám to a pesničku zle počuť. Práve toto sa mi deje, šumí to ak som na okolí JA pod nejakým uhlom. Prechádzal som z izby na chodbu , ktorú mám hneď za dverami, rádio zašušťalo. Spravil som to 15x, 15x zašušťalo. Robí to určitých miestach v mojej izbe, avšak robí to takmer vždy keď som v blízkosti toho. Keď som si ľahol na zem, že som mobil nevidel, žiadne šumenie sa nedialo, avšak keď som sa postavil hneď to zas šumelo, podotýkam, keď som napríklad šlapol na určité miesta v izbe. Tak som si šiel umyť zuby, zavrel dvere, vypol PC, že idem spať. A čo sa stalo? Idem si ľahnúť do postele (na tú posteľ ešte naviažem) , ako je posteľ , tie dva rohy , ktoré som nakreslil " | _____ | " tak ja spím po 3-4 rokoch na ľavom rohu, vždy som spal na pravom rohu pod oknom, keďže mám posteľ pod oknom. Stolík mám nad posteľou a momentálne nad hlavou, takže aj mobil mám nad vankúšom, resp. nad hlavou. Ľahol som si, šuští rádio a neprestane, doký m neodídem z postele. Proste keď pod mobilom ležím, rádio šuští, a neprestane, nič iné než šušťanie sa nedeje ... Predtým keď som si púšťal rádio som spával na pravej strane postele pod oknom, tam to veľmi nezvyklo šušťať. Toto mi robí pri Rádiu Expres, skúšal som ešte Európu 2 myslím, tam mi robí zase úplný opak, rádio šuští VŽDY , keď nad mobil dám ruku, prestane šušťať, avšak ak ju dám preč, znovu šuští. Neviem si to vysvetliť. A nadviažem na posteľ, asi pred dvoma týždňami som sa rozhodol, že budem spať na druhej strane postele (tam kde spím teraz, čiže ľavý roh pod tým nočným stolíkom kde mám mobil nad hlavou) , pretože som nevedel zaspať pod oknom nejak , tak som sa premiestnil aj s vankúšom na druhú stranu. Nedokážem si vysvetliť prečo, ale v mojej mysli sa zrazu ozvalo "Tak na tejto strane keď budem spať, budem si pamätať všetky sny" , neviem prečo sa mi to zrazu v hlave ozvalo. Avšak, nedokážem pochopiť prečo, ale odvtedy, ako spím na tej strane, ráno si vždy všetky sny pamätám, vždy keď sa zobudím viem o čom som sníval, ak som spal na druhej strane postele, pod oknom, často som zabudol o čom som sníval, aj keď ja si naozaj veľmi veľa snov pamätám, málokedy sa mi stane že si nepamätám, ale teraz ako som na druhej strane si pamätám zatiaľ naozaj každý. Čo si o tom myslíte? Je to niečo prirodzené, čo sa s tým rádiom deje, alebo nie? Ono to šušťanie reaguje aj na to, ako napríklad sedím na stoličke, alebo ako mám práve ruku položenú keď píšem ... nechápem to! Túto noc asi budem spať na druhej strane, keď to rádio chcem počúvať ... A ešte ak možem, minule sa mi stalo, keď som šiel 3x za deň okolo pohrebníctva, že som počul divný zvuk ako som šiel vedľa toho pohrebníctva. Trikrát ten istý zvuk. Nebolo tam žiadne zviera, žiadny človek. Raz som to počul keď bol so mnou kamarát, dvakrát bez neho. Keď bol so mnou, spýtal som sa ho či to počul, on sa pýta : " Čo či som počul ? " tak ja len že, ale nič... To bolo ten prvý krát, a dvakrát sa mi to stalo samému ... A naozaj nikto a nič, žiadne zviera tam nebolo ... bol to taký zvuk čo ťažko opíšem ... ako keby šušťanie kríkov, avšak tam žiadne kríky niesu ... neviem ... Teraz idem spať teda, a som zvedavý čo zase to rádio bude robiť ... Dobrú noc, a ďakujem až mi niekto skúsený na to odpovie :)
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Vlny, Reakcie?

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 říj 2011, 01:25

Absolutně normální, koukni na fyziku, biologii..Uvidíš že lidský tělo produkuje poměrně silnej náboj bioelektřiny, ta kolem pevných/vodivých předmětů kompenzuje elektromagnetický pole a to může rušit cokoliv od rádia a televizí, až po různý typy parabolických příjímacích systémů.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Angelguard » 03 říj 2011, 05:26

Ďakujem :) Aj som si myslel, že to bolo nejak tak, ale sám si to osobitne neviem vysvetliť lebo až také skúsenosti ohľadom fyziky apod. nemám :) A ešte by som sa chcel spýtať, čo som písal o tom snívaní, je možné, že je to silou vlastnej vÔle? Pretože túto noc som šiel spať radšej na druhú stranu nech je kľud, a nepamätám si zo sna nič, ťažšie sa mi zaspávalo, čo vlastne na tej druhej strane sa mi nestáva, a pamätám si aj sen, zatiaľ vždy som si ... Možno je to o ľudskom presvedčení ? :) Aj keď práve neviem, že prečo presvedčenie spočíva práve v tom, že "na druhej strane" sa mi lepšie sníva ... :)
Angelguard

Školák

Příspěvekod skupina EPRV777 » 03 říj 2011, 07:18

Jsi hodně senzibilní a tím pádem můžeš pracovat s EMG polem,které vyzařuješ ale také jsi zřejmě spával na silné EMG zóně. Proto ten neklid.
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 říj 2011, 13:42

Vyšší unáva-vyšší energetická spotřeba-vyšší produkce elektromagnetisckého náboje-vyšší nabití elektromagnetického pole-vyšší zatížení organismu-vyšší stresové zatížení, všechno to pěkně zapadá.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Angelguard » 03 říj 2011, 15:49

Práveže sranda je v tom, že ja som nebol absolutne ospaly, nevedel som zaspať, som zaspal asi až niekedy okolo 23:30 - 00:00 , jednoducho asi pol hodinu / trištvrte hodinu som zaspával ... a proste hocijak som si ľahol, hocijaký krok som spravil, furt to začalo šumieť, prakticky ja som pod stolíkom nemohol spať, ľahnem si, šumí a neprestane, sadnem si, je kľud... Tak som sa premiestnil na druhú stranu postele, a rádio kľudne ide ani "necekne" ... A ako potom súvisí to, že 2 rozličné stanice robili pravý opak? Rádio FUN mi robilo čo som opisoval, a rádio Európa 2 mi robilo pravý opak, vždy šumelo, nezávisle na tom, či som sa nejak pohyboval alebo bol blízko toho, avšak, keď som dal nad mobil ruku, prestalo to šumieť. Keď som mal ruku nad mobilom a mal som ju vo vzduchu, išlo plynule, avšak keď som ruku dal preč, zas to začalo šumieť , musel som to prepnúť na to FUN... Čo podľa vás znamenajú čísla v snoch? V jednom sne asi pol roka dozadu sa mi niečo snívalo, a jediné čo som si zo sna tak najviac pamätal, bolo 5 miestne číslo, nikdy som sa v mojom živote avšak s takým číslom nestretol. Hneď som si ho napísal na papier ako som sa zobudil a rozmýšľal som, no nič mi nenapadlo , asi pred týždňom som ten papier po tých mesiacoch nakoniec vyhodil. A niekedy sa mi stáva, že okolo 2:00-3:00 v noci, keď všetci spia, všade je absolútne ticho, a ja idem spať (to sa stávalo cez prázdniny / víkendy, keď smiem byť hore dlhšie) proste ani u nás nikto nebol hore, iba ja sám, všade hrobové ticho (žijeme v byte) a v mojej izbe som si teda šiel ľahnúť a naozaj veľmi často sa stávalo, že niekto ako keby behal po byte, avšak sranda je v tom, že nedá sa určiť po ktorom, či našom, alebo inom, a ono sa to v noci stávalo veľmi často, niekedy mi to naháňalo strach ale potom som to už neriešil nejak, proste veľmi často v noci sa to zvykne aj teraz stávať, mám však pocit že ako keby to šlo možno zo stien alebo tak tlmene z bytov pod nami, ale ako vravím, keby sa to stane raz, nepoviem nič, ale ono sa to stáva už dlhší čas :) Si predstavte keď sa malé dieťa rozbehne po byte a behá a dupoce, no niečo v tom zmysle, všade ticho, vonku hrobové ticho pri otvorenom okne, nič nepočuť, a zrazu taký tlmený dupot... No zaujímavé :) Avšak ďakujem Vám za všetky názory a postrehy, cením si to :)
Angelguard

Školák

Příspěvekod skupina EPRV777 » 03 říj 2011, 16:18

Je možné že se ti uvolnilo napětí v mozku a došlo k jevu který nazýváme Elektrokineze kdy produkuješ vlny na nízké frekvenci VKV a můžeš celkem dobře vybíjet i nabíjet elektrické zdroje, jako jsou baterie v mobilu a třeba autobaterii. Záleží jen na tvém přispůsobení. Nedělo se to někdy v tvojí blízkosti?
skupina EPRV777

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 říj 2011, 17:55

Je to jen elektromagnetický pole, sám to mám stejný. Elektrokinezi bych v tom ještě neviděl, jo až začne metat blesky tak to bude jiná :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod skupina EPRV777 » 03 říj 2011, 19:53

Same kolik máš miligaus můj kamarád má 1,8 v oblasti hrudníku a ruší televizi celkem dobře.
To by chtělo změřit.
skupina EPRV777

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 říj 2011, 22:09

Nevím, jen co vím je že kolikrá se mi daří rušit rádio, někdy zase televizi napojenou na kabel (čitelný to je u rozbočeného připojení) :D a kolikrát zase lepším příjem :D klasika :P
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Angelguard » 02 pro 2011, 21:46

Prepáčte mi, za takto neskorú odpoveď :) Ďakujem vám za odpovede, som rád, že sa našlo vysvetlenie :) Niektoré veci sú často aj fyzického charakteru, resp. fyzikálneho. Vždy to všetko nieje o duchovne :) Aj keď, je myslím lepšie sa spýtať niekoho , kto tomu rozumie (ako práve Vás) než hrať sa na to, že som nejaký iný lebo mi takéto niečo robil mobil , pričom u niekoho to je prirodzená vec pretože na to má vysvetlenie :) Ďakujem, za tie roky čo toto fórum sledujem, to tu mám vždy radšej a radšej, niektorých ľudí si tu úprimne vážim aj keď ich nepoznám :) Lebo to z nich ide vycítiť , čo sú za ľudí :)
Angelguard

Školák

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy