Vsťahy-škola,rodina,priatelstvo,láska...

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Re: Vsťahy-škola,rodina,priatelstvo,láska...

Příspěvekod Razorka Tektzby » 22 zář 2011, 21:51

Přesně tak, vyvolává to ve mně dojem, že si hraje na něco, co není a obvykle to tak je. A ne, nemluvím z vlastní zkušennosti :p :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 zář 2011, 22:52

Stejný názor, má překrásná :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod bolestive srdce » 07 pro 2012, 19:46

Dobrý večer .. jsem mlada maminka dvou deticek .. po deviti letech se mi rozpadl vztah a ja ani nevim proc .. kdyz se na to manzela zeptam tak mi nedokaze odpovedet nebo se vymluvy na to ze mu vztah nic nedaval a ze kdyz se nesnazil aby bylo vse ok tak se muze nesnazit i u jine zeny ... strasne tim trpim .. mozna uz zacinam blaznit ale chtela bych pomoc od nekoho kdo se zabiva nejakym smanstvim nebo necim jako ritualy a zkusili jsme spolu nejaky ritual abych mu zacala chybet nebo aby se chtel vratit a nechtel znicit rodinu .. kdyz me naposledy pred dvema dny obejmul citila jsem z nej ze mu nejsem lhostejna .. ja se nechci smirit s tim ze sem neudelal vse i nemozne proto aby to bylo opet zpet .. nedokazu bez manzela zit .. tolik to boli hlavne kdyz mi rika ze vubec nejsem spatna ale ze ma svji svobodu muze chodit do bazenu atd .. chodili sme jako rodina a zrejme ho to nenaplnovalo .. prosim pomozte mi nekdo nebo poradte mi nekdo .. jsem z Plzne .. prosim .. vim ze se tomu nekdo nebo spoustu lidi muze smat ale chci svoji rodinu zpet .. deti tim taky trpi a rady typu ze to preboli mi nepomahaji .. mam pocit ze umiram zaziva zalem .. :( :( :( nedokazu se s tim srovnat protoze ho tolik miluju a on mi tvrdi ze sem zena kterou by si vzdycky znova zvzal .. :( tak proc nechce rodinu proc clovek kterej mi vstipoval ze se nikdy nerozvede ze spolu zestarnem tak se zmenil a vidi vse jinak ... prosim pomoc ...
bolestive srdce

Školák

Na ruce: 23.59

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Předchozí

Zpět na Životní zkušenosti