Web seminář (29. dubna 2015 od 20:15 hod)

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Web seminář (29. dubna 2015 od 20:15 hod)

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 dub 2015, 12:09

Dovoluji si upozornit na první web seminář z oblasti psychologie.
Datum i čas máte uvedené v titulku názvu.
Jedná se o seminář "5 zbytečných chyb v myšlení, které dělá 90% lidí" a vede ho PhDr. Michaela Peterková.
Dotazy k semináři budete moci vkládat živě do semináře.
Jak všichni asi víte, já sám v honbě za dokonalostí se snažím vynacházet každý aspekt lidskéjo já.
A to jak špatné, tak i dobré proto si Vás (mé drahé osazenstvo) dovoluji pozvat k historicky prvnímu psychologickému "webináři".
Jako bonus můžete vyhrát knížku, což já asi nebudu moct (jelikož jsem "far far away from my hearth"), ale Vy by jste neměli tuto příležitost projet.
Takže ve čtvrt na devět pro časové pásmo české apod. já budu muset maličko dříve (samozřejmě jenom díky relativitě času) XD

http://www.psychickaimunita.psyx.cz/web ... 29-5-chyb/
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Životní zkušenosti