Začarování- kouzlo.

Magie konkrétně i všeobecně

Začarování- kouzlo.

Příspěvekod Happines » 02 bře 2015, 07:31

Dobré ráno. Potřeboval bych vědět jestli jde začarovat nebo něco podobného, samozřejmě ne můj byt. Ale sousedových byt. Prosím neptejte se proč, protože dělaj co dělaj, to byste museli být u mě abyste to slyšeli a věděli děkuji. Nebo něco se platí že by sem někdo přišel a udělal to u mě, nebo to musí byt u nich? protože oni bydlí nade mnou. Děkuji vím je to absurdní ale něco sem aspoň zkusil.

Edit. To bych měl radši ducha doma než je nahoře.
Happines

Školák

Na ruce: 72.75

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Začarování- kouzlo.

Příspěvekod nigremantia » 02 bře 2015, 12:13

Nešťastníku, na takové věci se tady vůbec neptej, akorát se Ti vysmějí...
Pokud už bys chtěl použít magii na mstu, pak už by to muselo stát za to, kdyby Ti například ublížil někdo tak, že spolu s ním bys byl bez mrknutí oka ochotný zničit i sám sebe (takže proč, že jo?). Nebyl bys první ani poslední, ale ani to Ti nikdo neodkýve, natož návody a osobní zkušenosti.
Takže se obrať na správu domu, pokud nepomohla slušná domluva (a bacha ať nemáš druhý den na rohožce exkrement ;-) :-D )

'slonko'
Bez kruhu mne nečti nahlas......
nigremantia

Školák

Obrázky: 13

Na ruce: 277.41

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod Happines » 02 bře 2015, 14:34

Aha, ale slušná domluva nepomohla ale tak prosím o lock.
Happines

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 bře 2015, 15:21

Nevím proč bych se například já někomu měl vysmívat, že potřebuje pomoc.
Za to máš Nigromantie u mě bod dolů, jsme tu chápající společnost a nechápu tvůj příspěvek, jenom jsi tázajícího se odradil/a.

Co se týká tazatele.
Happiness jde o to, co přesně chceš aby se stalo.
Dají se zařídit různé věci, čemu přesně chceš předejít?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Happines » 02 bře 2015, 17:54

Sam Tektzby : Mám se tedy ptát nebo ne? Prostě dupou, vržou, i večer i v noci atd. To se fakt nedá vysvětlovat to byste museli být u mě abyste to pochopili. A byl jsem tam asi 5 krát a marně. Beru prášky na spaní atd. abych vůbec usnul a tak dále. Prostě nevím co vlastně jde nerozumím tomu a nevím jak vy jako mágové nebo šamani a dál nevím. Třeba jde na ně poltergeist ale to jsem slyšel že to je vlastně moje energie. Kdybych jste mi napsali co by šlo tak bych možná vybral. Klidně i zaplatil a bydlím na Praze 4. Stejně je to absurdní co jsem založil ale prosím nesmějte se mi fakt je to akutní. A chtěl bych předejít, třeba příklad: příjdete unaveni a někdo vám dělá bordel nad hlavou a co napadají vás myšlenky které by vás ani nenapadly. Klidně si to i zaplatím ale nejsem milionář. Děkuji a obdivují vás všechny co děláte. A pozoruji také jak pomáháte jak někomu řádí duchové a ostatní. Děkuji ještě jednou. A omlouvám se za chyby.
Happines

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 bře 2015, 21:40

Samozřejmě se ptej a nikdo se ti smát nebude :) Zmínka o výsměchu nebyla na místě, a můžeme dělat jako by nebyla, naopak snížení bodu na místě bylo, a nic dělat nemusíme :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Happines » 03 bře 2015, 20:27

Děkuji moc a budu čekat na odpovědí přeji hezký večer aspoň vám.
Happines

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 04 bře 2015, 03:57

Na to pomáha dobrá vec špunty do uší :D Ak tam v noci robia bordel, inak keď ta to fakt otravuje a rušia nočný kľud tak zavolaj polišov :D ale mágiu z tohoto by som rozhodne vynechal, aby to s tebou potom nakoniec nedopadlo ešte zle. :) Som zástanca že mágia by sa nemala používať na osobné malé pomsty lebo ta to stiahne dole.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Happines » 05 bře 2015, 12:11

Dobrý den, aha tak se myslel že to jde škoda no. Jinak omlouvám se že jsem založil úplně téma který tady nemělo být. A prosím asi lock a přeji hezký den a nashledanou.
Happines

Školák

Příspěvekod Happines » 05 bře 2015, 18:32

A mohu se zeptat? kdybych si to zaplatil jde to nějak udělat. Hezký večer.
Happines

Školák

Příspěvekod JakubCZECH » 07 bře 2015, 05:25

Zaplatit? Tohle si nemůžeš zaplatit. To je tvá msta a pokud něco takového provedes tak se to vrátí jen tobě. Kvůli osobnímu nejspíš malému problémů se nechat stáhnout do hlubin se mi zda zbytečně.
"Je to jen škrábnutí!" procedil skrze zuby Ten druhý a hystericky se rozesmál.
JakubCZECH

Čaroděj

Na ruce: 420.25
Banka: 316.59

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 07 bře 2015, 07:54

Presne ako píše Jakub vravíme ti nie pretože to myslíme s tebou dobre, nie žeby to nešlo môžeš to spraviť aj sám ak chceš ale tie následky ver mi že ti za to nestoja a to vôbec.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Happines » 07 bře 2015, 12:55

AHA, stejně neumím kouzlit. Takže si to vyřešit jinak. A proč by se to obrátilo proti mně? myslel jsem kdo udělá to kouzlo tak je pán toho kouzla jakoby. Jinak prosím o lock nebo vymazat příspevěk. A vyřeším si to že si najdu nějaké lidi a bude, vy víte co tím myslím.
Happines

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 07 bře 2015, 14:40

Takto, čarovať teda hmm no povedzme že áno vie skoro každý len si to neuvedomuje... reálne zasadíš myšlienku teda niečo ako "Chcem prejsť skúškov" to je energia ktorú si použil do danej myšlienky (semeno ktoré si zasadil) teraz je na tebe čo s tým semenom spravíš či ho necháš zhniť negativitou alebo ho budeš živiť svojou energiou aby vyrástlo a ty prešiel skúškov...*Zabudni na to že bez učenia to pôjde teda rozmýšlaj reálne tak aby si bol schopný tomu uveriť* ... myšlienka typu "chcem ferrari" ti bude pekne k ničomu lebo tvoja hlava tomu nikdy neuverí ani keby chcela a všetky tie pochybnosti ihneď poputujú k tej hlavnej myšlienke ktoré nakoniec zapričinia buď neúspech alebo nejakú katastrofu. Ak si chceš pomôcť pri rituály môžeš obetovať nejakú hmotnú vec napríklad vonnú sviecu djinnom a tý by ti mohli následne pomôcť alebo znásobiť rýchlosť effektu na daný stav ale povedzme že pre teba by bolo najlepšie keby si premysel celú tu stiuáciu do predu ako som už vravel ak by to aj vyšlo teda niekomu by si poškodil tak následok toho by mohol vzniknúť ešte v ten deň poprípade na možno na dlhšiu dobu. Funguje to tak že ak niečo vytvoríš či zlé alebo dobré podľa účinku tak ak to prejde tým zamerom tak buď dostaneš doslova facku na ktorú len tak nezabudneš alebo ak to bude dobrý čin tak niečo sa ti podarí ale platí väčšinou že vždy v tej oblasti v ktorej si to vyslal teda aspoň si to myslím takto hlboko to zatiaľ nemám preskúmane.

Ako som hovoril najdi cieľ zámeru vytvor myšlienku a živ ju ak ju chceš živiť až sa to podarí tak budeš mať výsledky buď zlé alebo dobre. Hlavne si rozmysli čo to bude a ako to využiješ, ešte jedna vec o ktorej by som možno ti mal povedať než začneš je o jednoduchosti alebo komplikovanosti. Ak zažiadaš o niečo buď si istý že to dostaneš ak povieš chcem modré pekné auto a dostaneš trabant modrý tak je to tvoja chyba lebo si to nedefinoval ale zasa musíš si uvedomiť že raz vyslovena myšlienka by mala byť buď rýchla a presná teda viem to sformulovať aj keď ma v noci zobudia alebo si ju niekde napíšem a budem ju čítať aj keď neviem či to je úplne to presné čo by si chcel. To je odomňa všetko nieje to 100 percentné a je tu kopa kopa iných ľudí ktorý by s týmto vedeli pomôcť a ja niesom na to ten pravý ale u mňa to funguje tak vyskúšaj to ako chceš ale buď si vedomý svojich následkov či už zlých alebo dobrých.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Happines » 07 bře 2015, 15:17

Nevadí. Seženu jsi někoho a uvidíme. Děkuji a hezký den.
Happines

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 08 bře 2015, 10:29

Ono aj keď si niekoho na takúto vec najmeš aby to spravil za teba teba tak ta to neobíde... to nefunguje ako v počitačovej hre sú tu isté zákony a tie neoklameš ani keby si chcel, môžeš ich spomaliť alebo urýchliť ale následky ta dostihnú tak či tak.
thechosenone729

V.I.P

Další

Zpět na Magie