Zážitkový víkend se skupinou EPRV777 s vyšetřováním.

Vše okolo filmu

Zážitkový víkend se skupinou EPRV777 s vyšetřováním.

Příspěvekod skupina EPRV777 » 15 črc 2013, 18:43

Skupina EPRV777 ( European paranormal Real Voices) !no1 !no1 !no1
Pořádá zážitkový napínavý víkend pro naše příznivce a všechny kdo respektují svět paranormálních jevů.
Čeká vás vyšetřování paranormálních jevů v jednom zájezdním hostinci nedaleko hradu Přimda.Budete zde mít možnost na vlastní kůži zažít setkání s místními entitami, pod odborným dohledem našich profesionálních lovců duchů skupiny EPRV777.

Něco málo k historii místa.
Naše cílové místo pod Přimdou je malebná vesnička i v dnešní době.Je to tam jako by se s Vámi zastavil čas.Vesnička položená v údolí lesíka pod hradem Přimda,kde kdysi dávno vedla obchodní stezka do zahraničí.Nikdo v té době netušící že za nějaká léta bude tato vyhlášená stezka uzavřena a lidi vyhoštěni ze svých domovů.Taková doba byla poválečná.Nástupem vlády komunistické bylo pozvolna ničeno co zde zanechali sudetští občané.Jedním zachovalým objektem je bývalá místní škola,je vystavěna před počátkem druhé světové války a tudíž si můžeme říci že tady stačila zdiva této budovy nasáknout mnohé i raději k zapomenutí.Během války byla budova využívaná nacisty.Po válce byla na nějakou dobu ještě školou a pak prázdná, jelikož v malebném vísce zbylo jen pár domů. a veškeré sociální věci byli směřované na Přimdu.Po čase začalo dosídlování a pro budovu se našlo využití na pionýrské tábory a později jako hospoda místního klubu jakož to je tomu i do dnes.
Od prvotního vstupu do budovy budete mít pocit že jste neustále v říši divů.Neuvěřitelné pocity mražení,dusna,napětí či stísnění, Vás budou provázet na každém kroku.Tento dům má v sobě toho tolik co by chtěl říct,ale né každý může bolesti duchů vyslechnout. Pojdte se nacítit spolu s námi ať odhalíme více. V době válečné se tam oběsil mladý chlapec nešťastnou náhodou. Po válce byl v budově zaměstnán místní pán jako topič,bydlel přes ulici a k místu měl vřelý vztah.Vlastně i jako duch má stále. Kdykoliv když se v hospůdce objevím, rád mě informuje o pohybu ve vsi. S kým tam tráví čas a kdo všechno se tam s ním ještě zdržuje.Je to místní duch který nás s určitostí rád provede místním terénem a seznámí nás s ostatními Entitami, které zde přebývají. V místní hospůdce můžeme zaznamenat i bývalé obyvatele vesnice, kteří si místnostmi jen tak proplouvají a sem tam na sebe pozornost upoutají. Je možné zaznamenat mladé vojáky,táty co brání své rodiny,nebo i dobu mnohem historicky hlubší,kdy auta ještě nebyla a na koních se páni proháněli stezkami k hradu Přimda.

Těšíme se na Vás Já osobně a místní duchové taky-závazné přihlášky EPRV777@seznam.cz !no1

Jana fon Pfraumberk EPRV777
Jarda Čáryfuk EPRV777

Zajištěno ubytování, teplé jídlo a pitný režim. můžete volat pro informace na +420723039250
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian
 
Příspěvky: 762
Registrován: 23 zář 2010, 11:20
Bydliště: Šlapanice u BRNA

Na ruce: 573.91

 Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Karma: 0
Zpět na Film

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníkůZásady ochrany osobních údajů