Záhadná sova na stolku

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Záhadná sova na stolku

Příspěvekod Dexikovicek » 05 lis 2012, 00:31

Tato příhoda se mi stala už před mnoha lety, bylo to možná někdy v letech 1995-1997. Už jsem ho zde jednomu člověku psal a napadlo mě, že se s tím podělím se všemi.

Bylo mi asi 5-7 let, to už si nepamatuji. Byl jsem na návštěvě u babičky a dědy. Nevím proč, ale přes noc jsem spal u dědy v ložnici. K ránu, bylo dost světlo (cca 8:00), jsem se probudil. Děda spal vedle a můj zrak padl na stolek, který stál vedle dveří před postelí. Seděla na něm sova, myslím že pálená, a propichovala mě pohledem a svýma černýma očima. Bylo otevřené okno a vánek jemně plápolal se záclonou. Hrozně jsem se bál, a tak jsem si peřinu vysunul před obličej a oči a za chvíli jsem usnul. Když jsem se později vzbudil, děda byl pryč a sova také. Okno bylo pořád otevřené.

Neumím si to vysvětlit a jsem přesvědčený, že se mi to nezdálo a byl jsem opravdu vzhůru. Pochybuji ale, že by sova vlétla oknem dovnitř, ikdyž možné je všechno. Bylo to na vesnici, která je obklopena lesem.

Máte někdo nějaké podobné zážitky? Máte někdo nějaké tušení, o co se mohlo jednat a jaký to mělo/má význam? Díky
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“
Mark Twain
Dexikovicek

Školák

Na ruce: 201.12

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Záhadná sova na stolku

Příspěvekod Bloodandruth » 18 lis 2012, 06:47

Zkoukni film Čtvrtý druh... až moc mi ho to připomíná, takže bud sis to s prominutím vymyslel.. nebo si zažil něco hrozného..

Edit.:Editováno Samem pro neetický výrok, prosím o to, aby se to neopakovalo. Jakékoliv neetické a atakující výroky jsou proti pravidlům fóra!!
Bloodandruth

Školák

Na ruce: 15.56

Poděkoval za: 3 příspěvky

Příspěvekod LPS » 18 lis 2012, 14:39

Souhlasím s Bloodandruth..
LPS

Školák

Na ruce: 30.30

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Bloodandruth » 18 lis 2012, 19:18

LPS píše:Souhlasím s Bloodandruth..

Díky... já to namyslela zle, ale je to tak. já přeci netvrdím že si to vymyslel... jen je to hodně podobné... nijk jsem ho nenařkla... :/
Bloodandruth

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 lis 2012, 21:32

Výrok, co tu padl předtím byl neetický, tím tohle ukončuju.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 20 lis 2012, 18:14

Tak jsem se na film Čtvrtý druh včera podívala, abych pochopila, proč je tu na něj odkazováno. Nebudu hodnotit film jako takovej (kvalitu hereckých výkonů atd.), ale příjde mi, že to není film podle skutečné události. Jsou tam sice věci, co zapadají do mých teorií, vidím tam i odkaz na film Prometheus (podívat se na své dílo, zničit atd.). Nicméně mi tam informace nezapadají k sobě. Spíš z toho mám dojem, že žádná Dr. Tyler neexistuje. Věřila bych tomu, že v tom městě může být vyšší číslo pohřešovaných lidí, pak taky obrázkům na summerských destičkách "létacích strojů" a vyobrazení "skafandru", to je fakt. Nezpochybňuju existenci mimozemšťanů, tak jak je to v tom filmu prezentovaný, něco takovýho posuzovat nemůžu (nemám k tomu dost informací), ale zpochybňuju autenticitu filmu.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Bloodandruth » 21 lis 2012, 14:16

samozdřejmě film není podle skutečných událostí. na konci je to i řečeno, ale je dělaný podle .. jak to přesně říct... podle "scénáře" lidí kteří popisují unos. Většinou mimozemštané zakrývají únos nějakou nepříjemnou vzpomínkou. Podle svěděctví často sovou. Nejde o ten film jako o scénář, ale o ten princip ... a to mě zaujalo. samozdřejmě to opravdu mohla bej jen sovy.. nabízím to jen jako alternativu kuli podobnosti :)
Bloodandruth

Školák

Příspěvekod Arpaix » 21 lis 2012, 16:06

Film neznam,tak nebudu hodnotit,ale filmy byvaji vetsinou fikce. V tomto pripade na te sove nevidim nic mystickeho. Rano sova priletela na stul,a nez se pisatel probudil, odletela,a deda vstal drive nez pisatel.
Nic na tom nevidim. Deda proste vstava drive,a sova mohla vyletet otevrenym oknem ven.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 21 lis 2012, 19:32

Alternativa kvůli podobnosti je na místě :) Co se týče samozřejmosti, že film není podle skutečných událostí, tak mi to tak samozřejmý nepříjde. Umocňuje to i Milla Jovovich, která prohlašuje, že film obsahuje události hraný, ale i autentický záběry. Příběh je celou dobu prokládanej údajně reálnýma nahrávkama. Na konci filmu vyšlo najevo, že manžel Dr. Tylerové spáchal sebevraždu, nicméně mě překvapilo, když jsem náhodně četla komentáře k filmu, že na můj vkus až moc lidí napsalo, že film považují za natočenej podle skutečných událostí. To mě více méně vyprovokovalok tomu, abych aspoň tady napsala, jak to vidím. Ono co je pro jednoho samozřejmostí, tak nemusí být pro druhýho :p
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 lis 2012, 00:15

Tohle jsem myslím viděl :P
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Dexikovicek » 10 pro 2012, 15:25

Bloodandruth píše:Zkoukni film Čtvrtý druh... až moc mi ho to připomíná, takže bud sis to s prominutím vymyslel.. nebo si zažil něco hrozného..

Edit.:Editováno Samem pro neetický výrok, prosím o to, aby se to neopakovalo. Jakékoliv neetické a atakující výroky jsou proti pravidlům fóra!!

film jsem viděl nedávno, ale tohle se mi stalo už před mnoha lety a zveřejňoval jsem to i na jiných stránkách, když ještě ten film neexistoval. Jinak ten film není podle skutečných událostí, postavy i lokace jsou smyšlené.
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“
Mark Twain
Dexikovicek

Školák

Na ruce: 201.12

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy