záhadná zvířata

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

záhadná zvířata

Příspěvekod Bloodandruth » 17 lis 2012, 12:13

Dnes mi přítel povídal, že na zahradě zahlédl velkého černého psa a když se šel podívat na to místo... nikde nic už neviděl.... to by ale samo o sobě nebylo tak divné... ale včera jsem viděla v pokoji černou kočku. myslela jsem, že mi do pokoje vběhli kotata.. proběhlo to okolo mě a jak jsem to zahledla koutkem oka tak sem se otočila a bylo to pryč. Kotata jsem našla na chodbě, takže to nemohly být oni.Kolikrát taky zahlídnu takovou černou "šmouhu" jak se oběví a pak rychle projede místností a zmizí ve zdi nebo 4asto ve skříni u sporáku... prosím o radu, Děkuju.
Bloodandruth

Školák

Na ruce: 15.56

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: záhadná zvířata

Příspěvekod Arpaix » 17 lis 2012, 13:47

I kdyz krestanske cirkve popiraji to, ze by zvirata mela Dusi,a zila posmrtnym zivotem, tak toto je mozne. Zvirata, stejne jako lidi maji Dusi,a ta existuje i po jejich smrti. Pokud kocka zemre, jeji Duse muze vracet se na mista kde zila. Neni to nic nenormalniho. Zvirata, prave tak jako lidi kdyz zemrou, tela se rozlozi,ale Duse zustava,a tak mate v byte nejake Duse kocicek, ktere zili na tom miste drive.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Bloodandruth » 17 lis 2012, 15:54

žeby? .... A na zahrdě psa?...
Bloodandruth

Školák

Příspěvekod Arpaix » 17 lis 2012, 16:04

Ja jsem velky milovnik kocek. Nyni mam kocoury 2 rasy ragdoll. Ale kocky mam cely zivot. Dokazi i predpovidat jejich smrt. Mne se stalo poprve, kdyz jsem mela sveho prvniho kocoura v detsvi, Oskar se jmenoval. Jednou se mi zdalo, jak kocour mizi pod parketami,a ja ho nemuzu vytahnout zpet. Tyden po tom mem snu, kocour zacal zvracet vse co snedl, my byli u veterinare s nim, mel nador,a za 2 tydny musel na konecnou injekci. Nedalo se jiz nic delat.
Ale tak tyden nez zacalo to zvraceni, kocour mi ve snu "mizel pod parkety" . Ano, i zvirata maji Dusi,a kocour asi se ve spanku spojil se mnou,a nejak mi naznacil, ze jiz brzy zemre. Ano, zvirata maji Dusi.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Bloodandruth » 17 lis 2012, 16:13

ano já tomu věřím, ale tohletu Kočku jsem pozorovala už dřív a to byl tata těch kotat ještě živej.je ale pravda že poprve jsem ji videla u kocoura 2 mesice predtim než zemřel a krom tohoto posledniho setkaní je to jedinkrát co jsem jí vyděla zřetelně. Jink to byly jen takové míhající se šmouhy... Ale co ten pes? prý byl temněř zřetelný,,, a nikdy jsem na zahradě nic divneho nepozorovala.... NIKDY... opravdu.
Bloodandruth

Školák

Příspěvekod Arpaix » 17 lis 2012, 16:20

Zvirata svoji energii prenasi i na nas,a proto kdyz umiraji, daji nam to vedet vsemi zpusoby. I po smrti je muzeme videt. Ten pes na te Vasi zahrade tam mohl byt pohrben jeste driv nez Vy jste se nastehovali, ci Vy se vubec narodila. Ta zvirata za nami chodi, jejich Duse, stejne jako lide. Ten kocour je mrtvy,a jen se Vam prisel ukazat. Mel Vas rad,a tak za Vami jde se podivat. Zvirata maji cit i Dusi , prave tak jako lide, jen svet vnimaji jinak nez my.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy