Zajímavá halucinace

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Zajímavá halucinace

Příspěvekod Princess » 12 dub 2012, 09:15

Ahoj, ráda bych slyšela názor na jednu zajímavou příhodu, co se mi stala zhruba před rokem a půl. Bylo to někdy v září nebo v říjnu, když jsem nastoupila na střední školu. Od jednoho kluka jsem tenkrát koupila balíček hoodně silné trávy. S kámoškou jsme měli zkušenosti jenom se slabší trávou, která nebyla moc účinná, takže jsme toho vyhulili strašně moc, zhruba 5-6 skel. Obě jsme z toho měly uplně neskutečnej stav, běhaly jsme po poli jak dementi, smály se a mluvily z cesty. Byl zrovna krásnej slunečnej den. Asi po 20ti minutách jsem uviděla na obloze veliký oko, vypadalo to úplně jako boží oko z nějakýho křesťanskýho obrazu. Stála jsem tam, mlčela a sledovala to. Najednou za mnou přiběhla kámoška a s úžasem se mě zeptala jestli taky vidím to oko na obloze. Vím jistě že jsem o tom nic neřekla, prostě jsem tam stála a sledovala oblohu, a najednou přiběhla za mnou ona a zeptala se na tohle. Myslíte si, že to byl jenom nějakej přelud, nebo jsme viděly fakt něco nadpřirozenýho? Napadlo mě, že nám ta tráva mohla rozšířit vědomí nebo tak něco. Přece neni možný, aby jsme obě dvě viděly ve stejnou chvilku tu stejnou věc. Co si o tom myslíte?
Princess

Školák

Na ruce: 46.15

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Zajímavá halucinace

Příspěvekod Akyana » 13 dub 2012, 03:15

Možné to je.
Zvláště v rozšířeném stavu vědomí, ke kterému ale obecně nejsou potřeba drogy.
Dá se dosáhnout například tancem, únavou, půstem, kontemplací a hlavně meditací.

Poselství bylo pro Tebe.
Jednou pochopíš, co znamenalo.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Zpět na Všeobecný pokec